Facebook E39.hu Google+ E39.hu Youtube E39.hu Twitter E39.hu Instagram E39.hu
Hozzászólás küldése

Re: Trafipax-ok

2013.03.03. 21:32

leslie írta:Most leltem a neten egy olyan eszközt, ami érzékeli a trafit, csak nem blokkolja. Valakinek van valami tapasztalat erről ? :

KIYO E-255 Black Edition EURO radar- és lézerdetektor

Nekem az is elég, ha "csak" vinnyog, ha trafit érzékel. Mivel olcsó, ezért gondoltam, hogy a 15.000.- pénzt megéri. Ha persze működik....

Előre is köszönet !

Én ebből a márkából, csak ezt ismerem:KIYO DRS 500 lézerdetektor, lézerszenzor Ez működik a céges kocsimban, hasonló árkategória de csak lézerre jó. De radarral már csak a telepítettek mennek szerintem. Ennek alapján működhet a 255-ös is.

Ezt a hozzászólást a szerzőnek Gallaca az itt látható tagok köszönték meg: leslie
Értékelés: 4.76%

Re: Trafipax-ok

2013.03.07. 10:18

Lassan cseréletik az oszlopokat, mert leszakadnak a sok trafitól, kamerától, kamerafigyelő kamerától, meg a sok kutyaf@szától...

Kép

Re: Trafipax-ok

2013.03.07. 10:23

LeviM5 írta:Lassan cseréletik az oszlopokat, mert leszakadnak a sok trafitól, kamerától, kamerafigyelő kamerától, meg a sok kutyaf@szától...

Kép

Ezek a Vitézi Dávidka új forgalom figyelői dobozai. Van belőlűk elég sok.


Sent from my iPhone using Tapatalk 2

Re: Trafipax-ok

2013.03.07. 10:24

LeviM5 írta:Lassan cseréletik az oszlopokat, mert leszakadnak a sok trafitól, kamerától, kamerafigyelő kamerától, meg a sok kutyaf@szától...

Kép

"kamerafigyelo kamera :hehe :hehe :hehe

Re: Trafipax-ok

2013.03.07. 11:56

leslie írta:
LeviM5 írta:Lassan cseréletik az oszlopokat, mert leszakadnak a sok trafitól, kamerától, kamerafigyelő kamerától, meg a sok kutyaf@szától...

Kép

"kamerafigyelo kamera :hehe :hehe :hehe


ne "nevess" felénk ez a valóság...

van-volt (körforgalom építés miatt eltűnt,máshol "dolgozik") egy 100eFt-os csekket osztogató kamera ami a piros lámpát nézi,és jön a csekk. Ott van egy külön kamera ami a kamerát nézni... gondolhatod hányan kaptak csekket(volán buszok is)

http://belsoseg.blog.hu/2008/09/22/1513 ... s_lampaert

Re: Trafipax-ok

2013.07.02. 07:50

Helo
Még 525 darab trafipax :shock: :shock:

http://index.hu/belfold/2013/07/02/kesz ... rus_terve/

Re: Trafipax-ok

2013.07.02. 14:04

lepke írta:Helo
Még 525 darab trafipax :shock: :shock:

http://index.hu/belfold/2013/07/02/kesz ... rus_terve/

Szuper! Azt már elintézték, hogy a betörőket simán ki lehet nyírni, így azzal már nem kell foglalkozni. Csak takarítani kell, nincs nyomozás, hosszú tárgyalás. Most rámehetnek jobban az autósokra. Abból van a gyors haszon...
Nemrég még asszonták, ha jól emlékszem, hogy a személyi sérüléses balesetek nagy részét okozza a gyorshajtás. Talán 70%-ot is emlegettek. Azért kell traffipaxxal megfékezni az autósokat. Erre mi van a cikkben? "A rendőrségi statisztikák szerint idén öt hónap alatt 5183 személyi sérülésessel járó közlekedési baleset történt, ezeknek 30,8 százalékát okozta gyorshajtás." Javult a statisztika?

Re: Trafipax-ok

2013.07.18. 18:22

XI. ker. Szerémi út, a lágymányosi híd felé, a kanyar előtt. Nem tudom mióta van ott, és ismert-e. A nagy igyekezetemben, hogy lefotózzam, mentem vagy 50-el. :facepalm: A főnökömnek bejelzett a detektora, úgy láttuk meg. Egy traffinak látszó tárgy... Hasonlít az M0 felett levőkre, csak kisebb.
Kép

Re: Trafipax-ok

2013.07.18. 19:58

Az lehet, hogy csak egy forgalomkövető kamera?

A fix trafit elvileg táblával kellene jelezni...

Kép

Re: Trafipax-ok

2013.07.18. 20:46

Gallaca írta:XI. ker. Szerémi út, a lágymányosi híd felé, a kanyar előtt. Nem tudom mióta van ott, és ismert-e. A nagy igyekezetemben, hogy lefotózzam, mentem vagy 50-el. :facepalm: A főnökömnek bejelzett a detektora, úgy láttuk meg. Egy traffinak látszó tárgy... Hasonlít az M0 felett levőkre, csak kisebb.
Kép

Itt kb 70-80-al szoktam közlekedni szeretem ha vonyit a gumi a kanyarba!!
Ez szerintem a Vitézi Dávidka forgalom jelző cucca.


Sent from my iPhone using Tapatalk 2

Re: Trafipax-ok

2013.07.18. 21:01

admin írta:
Gallaca írta:XI. ker. Szerémi út, a lágymányosi híd felé, a kanyar előtt. Nem tudom mióta van ott, és ismert-e. A nagy igyekezetemben, hogy lefotózzam, mentem vagy 50-el. :facepalm: A főnökömnek bejelzett a detektora, úgy láttuk meg. Egy traffinak látszó tárgy... Hasonlít az M0 felett levőkre, csak kisebb.
]

Itt kb 70-80-al szoktam közlekedni szeretem ha vonyit a gumi a kanyarba!!
Ez szerintem a Vitézi Dávidka forgalom jelző cucca.


Sent from my iPhone using Tapatalk 2

Remélem! De akkor vajon miért visít a radarjelző? Két ablak van rajta. Holnap is megyek arra, lelassítok 30-ra :facepalm: , és lelövöm közelebbről. Most a 30-as táblával együtt akartam, de így messze van a szerkezet. Azon a póznán még van másik kamera is.

Re: Trafipax-ok

2013.07.18. 21:10

Gallaca írta:
admin írta:
Gallaca írta:XI. ker. Szerémi út, a lágymányosi híd felé, a kanyar előtt. Nem tudom mióta van ott, és ismert-e. A nagy igyekezetemben, hogy lefotózzam, mentem vagy 50-el. :facepalm: A főnökömnek bejelzett a detektora, úgy láttuk meg. Egy traffinak látszó tárgy... Hasonlít az M0 felett levőkre, csak kisebb.
]

Itt kb 70-80-al szoktam közlekedni szeretem ha vonyit a gumi a kanyarba!!
Ez szerintem a Vitézi Dávidka forgalom jelző cucca.


Sent from my iPhone using Tapatalk 2

Remélem! De akkor vajon miért visít a radarjelző? Két ablak van rajta. Holnap is megyek arra, lelassítok 30-ra :facepalm: , és lelövöm közelebbről. Most a 30-as táblával együtt akartam, de így messze van a szerkezet. Azon a póznán még van másik kamera is.

Nem egyszerűbb azon a pár méteren betartani a 30-at, mint napokat agonizálni a kijátszási lehetőségekkel? :wink:

Re: Trafipax-ok

2013.07.18. 21:50

hamoriarpi írta:
Gallaca írta:
admin írta:
Gallaca írta:XI. ker. Szerémi út, a lágymányosi híd felé, a kanyar előtt. Nem tudom mióta van ott, és ismert-e. A nagy igyekezetemben, hogy lefotózzam, mentem vagy 50-el. :facepalm: A főnökömnek bejelzett a detektora, úgy láttuk meg. Egy traffinak látszó tárgy... Hasonlít az M0 felett levőkre, csak kisebb.
]

Itt kb 70-80-al szoktam közlekedni szeretem ha vonyit a gumi a kanyarba!!
Ez szerintem a Vitézi Dávidka forgalom jelző cucca.


Sent from my iPhone using Tapatalk 2

Remélem! De akkor vajon miért visít a radarjelző? Két ablak van rajta. Holnap is megyek arra, lelassítok 30-ra :facepalm: , és lelövöm közelebbről. Most a 30-as táblával együtt akartam, de így messze van a szerkezet. Azon a póznán még van másik kamera is.

Nem egyszerűbb azon a pár méteren betartani a 30-at, mint napokat agonizálni a kijátszási lehetőségekkel? :wink:

Hmmm. Az én szakmámban, nem az ügyfelek keresnek fel engem, sajnos nekem kell felkeresni őket. Tehát, az idő pénz! Így a válaszom, nem!
Másképpen! Munkaidőm kötetlen, megyek mint a töketlen! :wink:

Re: Trafipax-ok

2013.07.18. 21:53

Gallaca írta:
hamoriarpi írta:
Gallaca írta:
admin írta:
Gallaca írta:XI. ker. Szerémi út, a lágymányosi híd felé, a kanyar előtt. Nem tudom mióta van ott, és ismert-e. A nagy igyekezetemben, hogy lefotózzam, mentem vagy 50-el. :facepalm: A főnökömnek bejelzett a detektora, úgy láttuk meg. Egy traffinak látszó tárgy... Hasonlít az M0 felett levőkre, csak kisebb.
]

Itt kb 70-80-al szoktam közlekedni szeretem ha vonyit a gumi a kanyarba!!
Ez szerintem a Vitézi Dávidka forgalom jelző cucca.


Sent from my iPhone using Tapatalk 2

Remélem! De akkor vajon miért visít a radarjelző? Két ablak van rajta. Holnap is megyek arra, lelassítok 30-ra :facepalm: , és lelövöm közelebbről. Most a 30-as táblával együtt akartam, de így messze van a szerkezet. Azon a póznán még van másik kamera is.

Nem egyszerűbb azon a pár méteren betartani a 30-at, mint napokat agonizálni a kijátszási lehetőségekkel? :wink:

Hmmm. Az én szakmámban, nem az ügyfelek keresnek fel engem, sajnos nekem kell felkeresni őket. Tehát, az idő pénz! Így a válaszom, nem!
Másképpen! Munkaidőm kötetlen, megyek mint a töketlen! :wink:

Inkább tanultálvolna :) :)


Sent from my iPhone using Tapatalk 2

Ezt a hozzászólást a szerzőnek admin az itt látható tagok köszönték meg: Gallaca
Értékelés: 4.76%

Re: Trafipax-ok

2013.07.19. 08:49

Ha trafi, akkor nagy okosság : kanyar előtt úgy sem mennek az emberek gyorsan.....
( ez alól kivételek a BMW-sek :facepalm: :tilt Kivétel alól kivétel :D : Hámori Árpi kolléga, aki kanyar előtt is 30-al megy .... :nyelves: :D )

Re: Trafipax-ok

2013.07.19. 09:44

Gallaca írta:XI. ker. Szerémi út, a lágymányosi híd felé, a kanyar előtt. Nem tudom mióta van ott, és ismert-e. A nagy igyekezetemben, hogy lefotózzam, mentem vagy 50-el. :facepalm: A főnökömnek bejelzett a detektora, úgy láttuk meg. Egy traffinak látszó tárgy... Hasonlít az M0 felett levőkre, csak kisebb.
Kép


Detektor helyett a jól bevált iGO-t használom, abban nekem benne van hogy hol van fix trafi plusz,lehetséges mobil mérés is, eddig mindíg pontosan jelezte előre hogy hol hány méterre várható a trafi.

Re: Trafipax-ok

2013.07.19. 14:28

leslie írta:Ha trafi, akkor nagy okosság : kanyar előtt úgy sem mennek az emberek gyorsan.....
( ez alól kivételek a BMW-sek :facepalm: :tilt Kivétel alól kivétel :D : Hámori Árpi kolléga, aki kanyar előtt is 30-al megy .... :nyelves: :D )

Nagy okosság, mert előtte 60-as tábla van. Senki nem fékez le. Kivéve, a kivétel! :mrgreen:
Az ígért képet nem tudtam elkészíteni, mert pont lőttem volna, mikor egy ügyfelem felhívott. Ifon elváltott fotómasingerről, én pedig elrollereztem a kütyü alatt. :mereg: Odafelé lőttem ezt. Látható még másik 2 kamera a karikázotton kívül.

Kép

Re: Trafipax-ok

2013.08.25. 11:13

Újabb gyöngyszem, a Nagykőrösi úton befelé a Motorrad szerviz környékén...

Kép

Re: Trafipax-ok

2013.08.25. 12:40

Csepelen a gyorsforgalmin is kirakják a háromlábut és a kocsival be állnak a hidmellé hogy me lásd. De hála istenek vannak rendes emberek akik jelzik jelenlétüket:)


Sent from my iPhone using Tapatalk 2

Ezt a hozzászólást a szerzőnek admin az itt látható tagok köszönték meg: Bummer
Értékelés: 4.76%

Re: Trafipax-ok

2013.10.13. 00:03

Mi számít most lézerblokkolóból 100e alatt legjobb vételnek?
Hozzászólás küldése

VigLink badge