Facebook E39.hu Google+ E39.hu Youtube E39.hu Twitter E39.hu Instagram E39.hu
Hozzászólás küldése

Re: Trafipax-ok

2013.10.13. 19:03

Gallaca írta:Újabb gyöngyszem, a Nagykőrösi úton befelé a Motorrad szerviz környékén...

Kép

Éppen helikopterrel mentél, 50-nel :mrgreen:

Ezt a hozzászólást a szerzőnek simi64 az itt látható tagok köszönték meg: Bummer
Értékelés: 4.76%

Re: Trafipax-ok

2013.10.13. 19:13

simi64 írta:
Gallaca írta:Újabb gyöngyszem, a Nagykőrösi úton befelé a Motorrad szerviz környékén...

Kép

Éppen helikopterrel mentél, 50-nel :mrgreen:


Ott van egy feluljaro.... gondolom, onnan lett fenykepezve.

Re: Trafipax-ok

2013.10.13. 19:27

leslie írta:
simi64 írta:
Gallaca írta:Újabb gyöngyszem, a Nagykőrösi úton befelé a Motorrad szerviz környékén...

Kép

Éppen helikopterrel mentél, 50-nel :mrgreen:


Ott van egy feluljaro.... gondolom, onnan lett fenykepezve.

Rosszak vagytok! Lehet, hogy csak hugyozik :D

Re: Trafipax-ok

2013.10.13. 21:27

simi64 írta:
leslie írta:
simi64 írta:
Gallaca írta:Újabb gyöngyszem, a Nagykőrösi úton befelé a Motorrad szerviz környékén...

Kép

Éppen helikopterrel mentél, 50-nel :mrgreen:


Ott van egy feluljaro.... gondolom, onnan lett fenykepezve.

Rosszak vagytok! Lehet, hogy csak hugyozik :D


Akkor egyáltalán nem szégyenlős.
Ráadásul pont egy 3 lábú közepébe ...

Re: Trafipax-ok

2013.12.30. 20:51

Én ezért nem használok blokkolót:
Kép
;)

Re: Trafipax-ok

2013.12.30. 21:56

Gallaca írta:Újabb gyöngyszem, a Nagykőrösi úton befelé a Motorrad szerviz környékén...

Kép


OFF

Minden nap itt jovok megyek...hanyszor latom ezeket a fergeket...nagypapi is pont ott lakik...uh jo reg ota ismerem, h a Nagykorosin a tetvek hova bujkalnak el...

Micsoda anomali mar az, h a szallotol 50 befele...a Hungariatol meg 70 folyamat kifele( ott is ahol szembe 50)...

Utolso mocskos egyenruhaba bujtatott koltsegvetesi utonallok/banditak!

Ha lenne ver a pucajukban, kialnanak, h lathassa oket az ember es lekophesse...foleg ugy, h ez nem balesetmegelozes es torveny betartas...pusztan rablas...

ON

Tapatalk-kal küldve az én GT-N7105-el

Re: Trafipax-ok

2013.12.30. 22:01

hamoriarpi írta:Én ezért nem használok blokkolót:
Kép
;)


Az szép és jó, csak az első rendőr megbüntet, hogy olvashatatlan a rendszámtáblád :!: :D

Re: Trafipax-ok

2013.12.30. 22:04

hamoriarpi írta:Én ezért nem használok blokkolót:
Kép
;)
Meg hát 130-hoz nem is kell .)

Tapatalk-kal küldve az én SM-T210-el

Ezt a hozzászólást a szerzőnek admin az itt látható tagok köszönték meg: 3 Bummer, leslie, muhaati
Értékelés: 14.29%

Re: Trafipax-ok

2013.12.30. 23:12

hamoriarpi írta:Én ezért nem használok blokkolót:

;)


Még a rendszám is 520. :roker:

Re: Trafipax-ok

2013.12.30. 23:22

kzolee írta:
hamoriarpi írta:Én ezért nem használok blokkolót:

;)


Még a rendszám is 520. :roker:


Ez csak azert van, hogy meg csak meg sem forduljon a fejedben egy kis "racing" a bimmerrel ! :facepalm: ( ha latod ezt a vasat )
Legalabb tudod, hogy mivel van dolgod :)

Re: Trafipax-ok

2014.09.03. 12:09

Sziasztok! Lehet egy ostoba kérdés lesz, de szerencsére nem nagyon futok bele trafipax-ba. Ugye mikor bemérik az embert, megnézheti milyen szép fényképet csináltak róla, a fényképen láthatóak a GPS koordináták. Na az a koordináta a mérő kocsi koordinátája, vagy az én koordinátám? Mert településtáblánál nem mindegy hogy kívül 100 vagy belül 100, vagy jól látható a "környezet"?

Köszönöm!

Re: Trafipax-ok

2014.09.03. 18:21

Swordfish írta:Sziasztok! Lehet egy ostoba kérdés lesz, de szerencsére nem nagyon futok bele trafipax-ba. Ugye mikor bemérik az embert, megnézheti milyen szép fényképet csináltak róla, a fényképen láthatóak a GPS koordináták. Na az a koordináta a mérő kocsi koordinátája, vagy az én koordinátám? Mert településtáblánál nem mindegy hogy kívül 100 vagy belül 100, vagy jól látható a "környezet"?

Köszönöm!

Szerinted 90 helyett 100-ra kapsz fotót?

Re: Trafipax-ok

2014.09.03. 19:20

hamoriarpi írta:
Swordfish írta:Sziasztok! Lehet egy ostoba kérdés lesz, de szerencsére nem nagyon futok bele trafipax-ba. Ugye mikor bemérik az embert, megnézheti milyen szép fényképet csináltak róla, a fényképen láthatóak a GPS koordináták. Na az a koordináta a mérő kocsi koordinátája, vagy az én koordinátám? Mert településtáblánál nem mindegy hogy kívül 100 vagy belül 100, vagy jól látható a "környezet"?

Köszönöm!

Szerinted 90 helyett 100-ra kapsz fotót?



Nyilván nem :) Lehet rosszul fogalmaztam, Úgy értettem, hogy ha kapok csekket mert mondjuk, 100al mentem de már lakott területen belül 50 helyett, a foton egyértelműen beazonosítható, hogy én már a lakott területen belül mentem? hogy kezd el mérni, rögtön a táblától mondjuk?

Re: Trafipax-ok

2014.09.03. 19:24

Swordfish írta:

Nyilván nem :) Lehet rosszul fogalmaztam, Úgy értettem, hogy ha kapok csekket mert mondjuk, 100al mentem de már lakott területen belül 50 helyett, a foton egyértelműen beazonosítható, hogy én már a lakott területen belül mentem? hogy kezd el mérni, rögtön a táblától mondjuk?

Ne nyugtalankodj! Egyértelmű lesz! :)

Re: Trafipax-ok

2014.09.03. 19:30

Swordfish írta:
hamoriarpi írta:
Swordfish írta:Sziasztok! Lehet egy ostoba kérdés lesz, de szerencsére nem nagyon futok bele trafipax-ba. Ugye mikor bemérik az embert, megnézheti milyen szép fényképet csináltak róla, a fényképen láthatóak a GPS koordináták. Na az a koordináta a mérő kocsi koordinátája, vagy az én koordinátám? Mert településtáblánál nem mindegy hogy kívül 100 vagy belül 100, vagy jól látható a "környezet"?

Köszönöm!

Szerinted 90 helyett 100-ra kapsz fotót?



Nyilván nem :) Lehet rosszul fogalmaztam, Úgy értettem, hogy ha kapok csekket mert mondjuk, 100al mentem de már lakott területen belül 50 helyett, a foton egyértelműen beazonosítható, hogy én már a lakott területen belül mentem? hogy kezd el mérni, rögtön a táblától mondjuk?

Nem tudom hogy mér de a GPS kordináta a mérő autó pozíciója. De majd erre jár Bence megmondja a frankót :D

Re: Trafipax-ok

2014.09.03. 21:55

Egy ideje a tábla vonalától már nincs "türelmi" zóna. Lásd az én 68-amat. :wink:

Re: Trafipax-ok

2015.01.05. 19:49

Helo

Jön a szuper traffipax

http://index.hu/gazdasag/2015/01/05/ret ... _trafipax/

Re: Trafipax-ok

2015.01.05. 19:59

lepke írta:Helo

Jön a szuper traffipax

http://index.hu/gazdasag/2015/01/05/ret ... _trafipax/


Nemsokára megtudjuk, milyen hullámhosszon dolgozik, és tudja-e a ceptor az ellenszert! :)

Re: Trafipax-ok

2015.01.05. 20:50

muhaati írta:
lepke írta:Helo

Jön a szuper traffipax

http://index.hu/gazdasag/2015/01/05/ret ... _trafipax/


Nemsokára megtudjuk, milyen hullámhosszon dolgozik, és tudja-e a ceptor az ellenszert! :)

Helo
Remélhetőleg veszi az ADÁST
Mást nem akkor marad a fekete szigetelőszalag :facepalm:

Re: Trafipax-ok

2015.04.08. 10:14

Ez a tábla így szabályos? 83/2004. (VI. 4.) GKM rendelet I. Fejezet:
"5.11. A jelzőtáblákat az útburkolat, illetőleg a talaj szintje felett úgy kell elhelyezni, hogy
a) olyan helyen, ahol gyalogosközlekedés nincs, a tábla
aa) (a legalsó tábla) alsó éle legalább 1,50 méter,"

A rendőrök szándékos csalást követnek el, hiszen tudnak a szabálysértésről, amivel visszaélnek.Ráadásul zöld területen parkolnak.

A Pintéri kvótát így vagy úgy de hozni kell.... Ez a meló legalja legalja embereknek.

elég gusztustalan módszer
Hozzászólás küldése

VigLink badge