Facebook E39.hu Google+ E39.hu Youtube E39.hu Twitter E39.hu Instagram E39.hu
Hozzászólás küldése

Re: M5 vs. S6

2012.04.08. 21:19

Hogy ez mennyit tud pofázni! :facepalm:
Ha jól értem, Lombard hitel van rajta, de lehet Lombardiába megy, Volkszvágen az Auditó, meg a kanyarban majdnem konyec lett...
A tankoláson a Fifth Gear fiúk szerintem sírva röhögnek. :oops:
Végigpofázta az egészet. :shock:

Re: M5 vs. S6

2012.04.08. 21:21

simi64 írta:
bmw520ds írta:Nem pörög a topic!!! :mrgreen:

Ha tetszik, nézd meg. Ha nagyon tetszik, nézd meg még egyszer!


...de hogy ide minek felrakni ilyeneket :!:

Etikátlan.
Egy hétre kérném a Gabit letiltani :!:

Most miért? :D
Nem kötekszem, nem szólok be, nem is vagyok... :oops: Szép automobil. :mrgreen:

Re: M5 vs. S6

2012.04.10. 12:11

k-o-m-b-i (van pofaja kijavitani touring-ra) S6-al tekertem meg regebben par kort, jo volt meg minden, de az M5hoz nem lehet hasonlitani.
szettapostam a lelket hidegen, bele minden katyuba sportban, nem nagy szam, viszont kanyarban oda*asz, "harapja" az utat :-D

az RS6 az mar mas piskota, de attol meg audi, aki mar latta ezeket az S betus kocsikat alulrol is, annak nem kell magyarazni, miert .... :facepalm:
csaladtagnak nem ajanlanam

Re: M5 vs. S6

2012.05.08. 20:04

Kezd a kedvenc topicom lenni ez a Simi bosszantására létrejött topic! :lol:
Megint egy remek autó az Auditól! :mrgreen: Simi! Örülsz? :mrgreen: Olvassátok el a kommenteket is a végén, többet ér mint az egész cikk!!! :lol:
S

Re: M5 vs. S6

2012.05.09. 22:17

bmw520ds írta:Kezd a kedvenc topicom lenni ez a Simi bosszantására létrejött topic! :lol:

:doglotlo:

Re: M5 vs. S6

2012.05.10. 11:26

--- Siminek program jövő hétre --- :lol:

Kép

Ezt a hozzászólást a szerzőnek kzolee az itt látható tagok köszönték meg: bmw520ds
Értékelés: 4.76%

Re: M5 vs. S6

2012.05.10. 22:43

kzolee írta:--- Siminek program jövő hétre --- :lol:

Kép

Ne is mondd!
Itt már őrület van! Az egykettes, egyhármas foswágenüket polírozzák, le van ültetve mind, szép spenótzöld felnikre, meg narancssárgára és tapsol nekik a NÉP :!: :taps:
A csicska verebek :!: Nem tudok tőlük munkába járni :cry:

Re: M5 vs. S6

2012.06.18. 22:09

Siminek szeretettel:
Olvasd el mielőtt vered a lovat!

Re: M5 vs. S6

2012.06.18. 22:29

bmw520ds írta:Siminek szeretettel:
Olvasd el mielőtt vered a lovat!

Köszönöm Gabikám :!:
Akkor sem fér a fejembe, hogy egy ilyen kék-fehér oldalra minek kell ilyeneket linkelgetni.
Elolvastam, és az a véleményem róla, hogy a cikkben olvasottakat Dingolfingban már évszázadokkal ezelőtt kitalálták.
Ilyen
A 20 colos kerekek is rámennek. Hátul van az akkumulátor, hogy javítsa a súlyelosztást

Meg a lóerők, meg a nyomaték, meg ilyesmik!
A cikk egyáltalán nem győzött meg :!:

És most a ló:
:doglotlo:

Re: M5 vs. S6

2012.06.19. 15:39

bmw520ds írta:Kezd a kedvenc topicom lenni ez a Simi bosszantására létrejött topic! :lol:
Megint egy remek autó az Auditól! :mrgreen: Simi! Örülsz? :mrgreen: Olvassátok el a kommenteket is a végén, többet ér mint az egész cikk!!! :lol:
S


Azért van itt valami, ami miatt meghajlok a négykarika mérnökei előtt!
Már vagy 10 éve olvastam, hogy az utasszállító repülőgépeknél kísérleteztek azzal, hogy belső hangszórókkal olyan hanghullámot bocsátottak ki, melyek interferáltak a külső hanghullámokkal, vagyis kioltották őket. Ezt egy számítógép figyelte, hogy mikor milyen hangot kell kiadni. Az eredmény: néma utastér! Se motorhang, se szélzaj! Nem tudok róla, hogy végül ezt valahol alkalmazták is, de hogy már az autógyártásban is megjelent, az mindenképpen elismerendő dolog!
B.

Re: M5 vs. S6

2012.06.19. 18:53

simi64 írta:
bmw520ds írta:Siminek szeretettel:
Olvasd el mielőtt vered a lovat!

Köszönöm Gabikám :!:
Akkor sem fér a fejembe, hogy egy ilyen kék-fehér oldalra minek kell ilyeneket linkelgetni.
Elolvastam, és az a véleményem róla, hogy a cikkben olvasottakat Dingolfingban már évszázadokkal ezelőtt kitalálták.
Ilyen
A 20 colos kerekek is rámennek. Hátul van az akkumulátor, hogy javítsa a súlyelosztást

Meg a lóerők, meg a nyomaték, meg ilyesmik!
A cikk egyáltalán nem győzött meg :!:

És most a ló:
:doglotlo:

Azért linkelgetem, mert állandóan BMW az összehasonlítás alapja ezeknek a cikkeknek.
Ezt felfoghatjuk így is-úgy is! Vagy annyira felnéznek egy BMW termékre, vagy annyira nagy cucc hogy néha sikerül valamit kifejleszteniük és azt hiszik előrébb járnak mint a Bajorok...
Hóban és latyakban sokkal jobb mint a zemhárom! :nyelves:
Normális ember hóban nem használja az M kocsiját, mert a hasa húzza a havat...
Örülök és büszke vagyok rád hogy elolvastad a cikket!
Akkor ha nyerek a lottón, ne is vegyek neked AUDIT? :roll:

Re: M5 vs. S6

2012.06.19. 19:05

Berkut írta:
bmw520ds írta:Kezd a kedvenc topicom lenni ez a Simi bosszantására létrejött topic! :lol:
Megint egy remek autó az Auditól! :mrgreen: Simi! Örülsz? :mrgreen: Olvassátok el a kommenteket is a végén, többet ér mint az egész cikk!!! :lol:
S


Azért van itt valami, ami miatt meghajlok a négykarika mérnökei előtt!
Már vagy 10 éve olvastam, hogy az utasszállító repülőgépeknél kísérleteztek azzal, hogy belső hangszórókkal olyan hanghullámot bocsátottak ki, melyek interferáltak a külső hanghullámokkal, vagyis kioltották őket. Ezt egy számítógép figyelte, hogy mikor milyen hangot kell kiadni. Az eredmény: néma utastér! Se motorhang, se szélzaj! Nem tudok róla, hogy végül ezt valahol alkalmazták is, de hogy már az autógyártásban is megjelent, az mindenképpen elismerendő dolog!
B.

Fontos hogy legyen konkurencia! Az visz előre a fejlődésben, ha mindenki jobbat akar a másiknál gyártani.
Én is olvastam róla hogy ezt alkalmazza az AUDI, de valamiért mindig az jön le, majmolják a BMW-t. Elég ránézni az I-drive korszak kezdetén, mindjárt jöttek az MMI-jükkel, amit az őstulok semmihez sem értő cikkírók elkezdtek felemelni az I-drive bonyolultsággal szemben. Ebben a cikkben meg a kocsi középkonzolján lévő gombok nagyon a Facelift E-60 megoldását tükrözik vissza! Mivel nem volt még sosem Audim, nem tudok igazából állást foglalni. Viszont, a 4.2 benzines motorjuk már unalmas. Talán 95' óta nyomják? Ezzel szemben mindegyik M3 új fejlesztésű motort kapott

Re: M5 vs. S6

2012.06.19. 19:51

bmw520ds írta:
simi64 írta:
bmw520ds írta:Siminek szeretettel:
Olvasd el mielőtt vered a lovat!

Köszönöm Gabikám :!:
Akkor sem fér a fejembe, hogy egy ilyen kék-fehér oldalra minek kell ilyeneket linkelgetni.
Elolvastam, és az a véleményem róla, hogy a cikkben olvasottakat Dingolfingban már évszázadokkal ezelőtt kitalálták.
Ilyen
A 20 colos kerekek is rámennek. Hátul van az akkumulátor, hogy javítsa a súlyelosztást

Meg a lóerők, meg a nyomaték, meg ilyesmik!
A cikk egyáltalán nem győzött meg :!:

És most a ló:
:doglotlo:

Azért linkelgetem, mert állandóan BMW az összehasonlítás alapja ezeknek a cikkeknek.
Ezt felfoghatjuk így is-úgy is! Vagy annyira felnéznek egy BMW termékre, vagy annyira nagy cucc hogy néha sikerül valamit kifejleszteniük és azt hiszik előrébb járnak mint a Bajorok...
Hóban és latyakban sokkal jobb mint a zemhárom! :nyelves:
Normális ember hóban nem használja az M kocsiját, mert a hasa húzza a havat...
Örülök és büszke vagyok rád hogy elolvastad a cikket!
Akkor ha nyerek a lottón, ne is vegyek neked AUDIT? :roll:


Vegyél neki egy S1 turbó rallyautót, és akkor már nem lesz több problémád a lottónyereménnyel... :D

Ez lenne a legértelmetlenebbül elköltött lottónyeremény. :roker:

Re: M5 vs. S6

2012.06.19. 20:34

bmw520ds írta:
simi64 írta:
bmw520ds írta:Siminek szeretettel:
Olvasd el mielőtt vered a lovat!

Köszönöm Gabikám :!:
Akkor sem fér a fejembe, hogy egy ilyen kék-fehér oldalra minek kell ilyeneket linkelgetni.
Elolvastam, és az a véleményem róla, hogy a cikkben olvasottakat Dingolfingban már évszázadokkal ezelőtt kitalálták.
Ilyen
A 20 colos kerekek is rámennek. Hátul van az akkumulátor, hogy javítsa a súlyelosztást

Meg a lóerők, meg a nyomaték, meg ilyesmik!
A cikk egyáltalán nem győzött meg :!:

És most a ló:
:doglotlo:

Azért linkelgetem, mert állandóan BMW az összehasonlítás alapja ezeknek a cikkeknek.
Ezt felfoghatjuk így is-úgy is! Vagy annyira felnéznek egy BMW termékre, vagy annyira nagy cucc hogy néha sikerül valamit kifejleszteniük és azt hiszik előrébb járnak mint a Bajorok...
Hóban és latyakban sokkal jobb mint a zemhárom! :nyelves:
Normális ember hóban nem használja az M kocsiját, mert a hasa húzza a havat...
Örülök és büszke vagyok rád hogy elolvastad a cikket!
Akkor ha nyerek a lottón, ne is vegyek neked AUDIT? :roll:

Köszönöm szépen, de NE :!:
Az Ingolstadtiak is egyébként bajorok, csak valamilyen tévútra tévedtek :!:
AZ Emmhármat azért ne hasonlítsuk egy RS6-tal :!:
:facepalm:
Egyébként meg az is fennakad, ha nagy a hó :mrgreen:
:doglotlo:

Re: M5 vs. S6

2012.06.24. 15:41

Ez a topic kihalófélben volt! :mrgreen:

Re: M5 vs. S6

2012.06.24. 17:12

bmw520ds írta:Ez a topic kihalófélben volt! :mrgreen:
[youtube][/youtube]

Összehozhattak volna egy vizuális gyorsulási összehasonlítást is, hogy megtekintsük: MILYEN GYALÁZATOS KÜLÖNBSÉG 0-100-on az a fél mp :!:
:franko:
Ami hosszabb távon még csúfosabb :roker:

Re: M5 vs. S6

2012.07.18. 22:48

simi64 írta:
bmw520ds írta:Ez a topic kihalófélben volt! :mrgreen:
[youtube][/youtube]

Összehozhattak volna egy vizuális gyorsulási összehasonlítást is, hogy megtekintsük: MILYEN GYALÁZATOS KÜLÖNBSÉG 0-100-on az a fél mp :!:
:franko:
Ami hosszabb távon még csúfosabb :roker:

Helo simi barátom
80 lóerő és 80 nm-magáért beszél
Nem lehet összehasonlítani a két aútót

Re:

2012.07.24. 17:04

efer írta:annak ellenére, hogy az auto bild erősen húz a VAG konszern márkáihoz)
Vajon mi lehet ennek az oka?

Re: Re:

2012.07.24. 22:56

Mathyas írta:
efer írta:annak ellenére, hogy az auto bild erősen húz a VAG konszern márkáihoz)
Vajon mi lehet ennek az oka?

Helo
Ennek az oka csak annyi hogy lekéstél róla :lol: :lol: :lol:
Ezt oszt jól le...-reagáltad ..... HAT év útán ez vitt mindent az oldalon
------------2006. június 22. csütörtök, 17:32-------------
:roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll:

Re: M5 vs. S6

2012.08.08. 09:35

Audi mit csinál?
Dízelt a sport osztályába.
Mekkorát?
Háromezer köbcentiméterest.
313 lóval.
Itt most úgy vélem, kullognak a BMW után! :mrgreen: Mert még sokára lesz készen...
S és TDI felírás egymás mellett. :facepalm:
Hozzászólás küldése

VigLink badge