Facebook E39.hu Google+ E39.hu Youtube E39.hu Twitter E39.hu Instagram E39.hu
Hozzászólás küldése

Vezetéstechnikai tréning

2008.11.12. 22:43

Úgy látom sokan érdeklődnének egy ilyen lehetőség iránt, ezért nyitottam ezt a topicot. A lényeg, jövő tavaszra gondoltam az Újpesti vezetéstechnikai pályára lehetne szervezni egy találkozóval egybekötött kis tréninget, melyen mindenki kipróbálhatná magát, én tavalyelőtt voltam, és nagyon jó mókának találtam.

2008.11.12. 22:49

Újpesten hol? lehet beugrok és eldiskurálok velük, hogy elmenne egy Bömis társaság és tudnának e adni vmi speckó programot nekünk! ...hátha

amúgy miből állt a tréning?

2008.11.12. 23:10

1043 Bp. Berda József u. 15 Magyar Autóklub Közlekedésbiztonsági és Oktatási Park. A feladatok azthiszem úgy voltak, hogy vészfékezés száraz ill. vegyes útviszonyon, aztán kerülgetni kellett kilövelő vízsugarakat, természetesen a jeges utat szimuláló pályán, aztán kirántották menetközben a hátsótengelyt és úgy kerülgetni a vízsugarakat, kikapcsolva minden elektronikát, persze csak a bátrabbak, ott aztán volt buta arc, hogy merre is van előre. Nagyon jó móka, rengeteg tanulás.

2008.11.12. 23:14

erre a pályára lehet, hogy tudok egy kis kapcsolatot szerezni. szervezés folyamatban :wink:

szerintem lehetne előbb is, különös tekintettel a közlegő télre. akit érdekelne, az jelezze! (egy biztos: fizetni kell majd, a kérdés, hogy mennyit, és mit kapunk cserébe)

(a moderátort beelőzték :D )

2008.11.12. 23:18

De ha jól tudom, van a hungaroringen is. Az árakkal nem vagyok tisztában, másfél két éve 5.000.- fizettünk ha jól emlékszem az 1962 BMW Magyar autoklubb segítségével, ugyanis ő szervezte annó. Ha mi is tudnánk egy ilyet szervezni biztos sok kedvezményt kapnánk csak jó sokan kéne lennünk.

2008.11.12. 23:20

Megnéztem a honlapjukat 18.000.- ha jól emlékszem, de nemtudom mi van benne.

2008.11.12. 23:27

Nekem 10 ezer a lelektani hatar, ha az allat meglesz, akkor en ott leszek.

2008.11.12. 23:31

A hungaroringen figyelmetekbe ajánlom a nyíltnapokat.Nagyon jó egyszer voltam kinn és érdemes kimenni.Ott aztán lehet száguldozni aki ki akarja élni magát :lol: 8)

2008.11.12. 23:44

efer írta:erre a pályára lehet, hogy tudok egy kis kapcsolatot szerezni. szervezés folyamatban :wink:

szerintem lehetne előbb is, különös tekintettel a közlegő télre. akit érdekelne, az jelezze! (egy biztos: fizetni kell majd, a kérdés, hogy mennyit, és mit kapunk cserébe)

(a moderátort beelőzték :D )


akkor tessék beizzítani azt a kapcsolatot! 8) ...sztem össze tudnánk rá rántani rá pár embert. ...és valóban mehetünk még tél elött is.

2008.11.13. 02:30

Először azt hittem biztos a BMW vezetéstechnikai tréningről beszéltek,ami ha jól emlékszem nyár elején indult el magyarországon.
A pálya a valami rendőrségi kiképzőközpont gyakorlópályája,az árakról pedig egészen mást olvastam.Egy igazi(advanced) tréning az 100 Huf körüli összeg,ami magába foglal egy délelőtti elméleti oktatást,és egy 320d-t tesznek alád amivel délután gyakorolgathatsz hasonló dolgokat.Nekem ez árba sajnos sok,de ez a 18000 Ft-os összeg,pláne ha lehetne belőle faragni barátibban hangzik,meg amúgy is inkább saját autóval mennék...

de most találtam közben neten:itt bővebb info van

http://www.bmw.hu/hu/en/index_narrowban ... rview.html

Van különbség vajon az itteni 39.500Ft + áfa meg a között amit ti említettetek?

tréning

2008.11.13. 12:32

A tréning engem is érdekelne. Többféle van, több helyen is. A hungaroringen meg a MAK által szervezett szerintem többé kevésbé ugyanazt nyújtja. Szimulálják a vizes, jeges pályát. A hungaroringen voltam pár éve, céges rendezvény volt ingyé' így nem tudom az árat. De a MAK-os olcsóbb úgy tudom. Amikor 320d-t tolnak a feneked alá, az biztos horror ár, meg sztem. saját autót kell jól megismerni, amivel közlekedsz. A többi csak szórakozás. A Hungaroringi nyílt nap meg nem okítás, elmélet+gyakorlat, hanem mérik a köridőt+úgy indítanak, hogy lehetőleg ne tudj másokat megölni. De erről az a véleményem, bár sohasem mentem nyílt napra, hogy az e39-féle utazólimuzinok nagyon lebutulnak egy versenypályán. Persze az M sorozat bármelyikével biztos jó móka lehet.

2008.11.13. 21:15

Egem minden variációban érdekel.
Ezt kell kérni mikulásra..

PMiki

2008.11.13. 22:52

Hello!

Visszafogott árak mellett engem is érdekelne a dolog, a vezetés miatt is meg a találka miatt is!
De mindenképp kiváncsi vagyok a saját és az autóm tudására is!

Szóval ha valaki tud ilyet szervezni, azt én is támogatnám!

Üdv!

2008.11.14. 18:31

Labi írta:
efer írta:erre a pályára lehet, hogy tudok egy kis kapcsolatot szerezni. szervezés folyamatban :wink:

szerintem lehetne előbb is, különös tekintettel a közlegő télre. akit érdekelne, az jelezze! (egy biztos: fizetni kell majd, a kérdés, hogy mennyit, és mit kapunk cserébe)

(a moderátort beelőzték :D )


akkor tessék beizzítani azt a kapcsolatot! 8) ...sztem össze tudnánk rá rántani rá pár embert. ...és valóban mehetünk még tél elött is.


OK, kapcsolat beizzítva :wink:

szóval: ha legalább tíz ember összejönne, akkor csinálnának nekünk külön programot és kedvezményt is kapnánk. aztán két-három időpontot meg kell jelölni, és majd megegyezünk, hogy mikor. (Labi: légyszi népszerüsítsd a dolgot a holnapi talin - bár én is szándékszom kigurulni, de még nem 100%)

vagyis aki teljesen komolyan gondolja és áldozna is az előbbiekben említett nagyságrendben egy ilyen programra, az jelentkezzen! és jelezze, hogy csak hétvégén érne-e rá, vagy hétközben is jó. hétfőn már valami konkrétabbat kellene nekik mondani.

kezdem én.

1. efer (bármikor)

2008.11.14. 18:46

efer írta:
Labi írta:
efer írta:erre a pályára lehet, hogy tudok egy kis kapcsolatot szerezni. szervezés folyamatban :wink:

szerintem lehetne előbb is, különös tekintettel a közlegő télre. akit érdekelne, az jelezze! (egy biztos: fizetni kell majd, a kérdés, hogy mennyit, és mit kapunk cserébe)

(a moderátort beelőzték :D )


akkor tessék beizzítani azt a kapcsolatot! 8) ...sztem össze tudnánk rá rántani rá pár embert. ...és valóban mehetünk még tél elött is.


OK, kapcsolat beizzítva :wink:

szóval: ha legalább tíz ember összejönne, akkor csinálnának nekünk külön programot és kedvezményt is kapnánk. aztán két-három időpontot meg kell jelölni, és majd megegyezünk, hogy mikor. (Labi: légyszi népszerüsítsd a dolgot a holnapi talin - bár én is szándékszom kigurulni, de még nem 100%)

vagyis aki teljesen komolyan gondolja és áldozna is az előbbiekben említett nagyságrendben egy ilyen programra, az jelentkezzen! és jelezze, hogy csak hétvégén érne-e rá, vagy hétközben is jó. hétfőn már valami konkrétabbat kellene nekik mondani.

kezdem én.

1. efer (bármikor)
ha lenne egy konkrétabb ár akkor szerintem jobban lehetne toborozni a tagokat!

2008.11.14. 19:56

rendicsek Efer! ..tényleg kéne egy pontos ár és hirdetem is. a hármasok is biztos jönnének, tehát a 10 fő biztos meglesz.

2008.11.14. 21:31

Labi írta:rendicsek Efer! ..tényleg kéne egy pontos ár és hirdetem is. a hármasok is biztos jönnének, tehát a 10 fő biztos meglesz.


árat még nem mondtak - de a korábban írtak nagyságrendileg eligazítanak. hétfőn sztem azt is megmondják, előbb jó lenne tudni, összejön-e a tíz ember. ezért gondoltam, hogy aki mindenképpen részt venne, az jelezze. aztán akit érzékenyen érint ez a kérdés, az is csatlakozhatna, preferenciái függvényében.

2008.11.14. 22:22

1. Efer
2. Labi + Oldalborda (Ő is jön ,szigorúan saját autóval) :D

2008.11.14. 22:44

A többiek is izzítva! :D

http://www.bmwe46.hu/modules.php?name=F ... 1136#24702

2008.11.15. 02:45

1. Efer
2. Labi + Oldalborda (Ő is jön ,szigorúan saját autóval) :D
3. Att530d (Erősen időpontfügő, hétközben délután jobb lenne, de akkor már sötét van)
Hozzászólás küldése

VigLink badge