Facebook E39.hu Google+ E39.hu Youtube E39.hu Twitter E39.hu Instagram E39.hu
Hozzászólás küldése

2009.02.03. 10:30

zajcev írta:
simi64 írta:
efer írta:Ezt a videót Alpinafan figyelmébe ajánlom:

Kb a 4. perctől, ahol a versenypályán belülről mutatják - különös tekintettel a kormánykezelésre :D

Jó jó... Hát világosban könnyű filmezni!!!
Sötétben meg a piros Ferrari sem úgy néz ki!
Próbálj meg pénz nélkül vásárolni! - igaz? Az sem egyszerű...
Egyébként meg ha jól emlékszem, ez a fazon valami berepülőpilóta lehet, mert Ő ment 407 km/h-val a Veyronnal is :oops:


Nem, nem. O a Tiff Needle, o a Fifth Gear -ben van. A Veyron-t James May "repulte" be, es Ot a Top Gear adasaiban lathatjuk.


off:
a fifth gear a top gear utódja, top gear már nincs. (tiff a top gearben is benne volt, amúgy autóversenyző a múltja: LeMans, F3000 ilyesmi)
on:

2009.02.04. 14:04

efer írta:Ezt a videót Alpinafan figyelmébe ajánlom:
Kb a 4. perctől, ahol a versenypályán belülről mutatják - különös tekintettel a kormánykezelésre :D

efer írta:annak, aki nem volt ott:

a tréner srác enyhe kritikával illette Alpinafan kormánytekergetési technikáját, mondván ha így (pont ahogy Tiff Needell a klippben) folytatja, csomót fog kötni a kezeire... és sürgősen térján át a konvencionális módszerre :lol:

Pedig - az elődmodellen ugyan - anno nekem is így tanították. :lol:

Kép

2009.05.04. 10:13

Itt :)

2009.05.04. 10:18

LeviM5 írta:Itt :)


Szeretnék én is Tréninget. No meg LeviM5 is.

Jackson, aki kérdezi és gyorsan végig olvassal ezt a régi topikot

2009.05.04. 10:22

jackson írta:
LeviM5 írta:Itt :)


Szeretnék én is Tréninget. No meg LeviM5 is.

Jackson, aki kérdezi és gyorsan végig olvassal ezt a régi topikot


IGEN! És végre jó időben, (nem eső-havazás) lehetne egy Bmw-talival is összekötni...

2009.08.27. 22:24

Helo Urak
Ide jön valaki :?:
vagy volt már :?:
..............KATT IDE...............
üdv zoli

2009.08.30. 20:51

lepke írta:Helo Urak
Ide jön valaki :?:
vagy volt már :?:
..............KATT IDE...............
üdv zoli


Megnéztem a linket ,de nem értem mire gondolsz? Az 1 misis kurzusra?

2009.08.30. 20:57

madox írta:
lepke írta:Helo Urak
Ide jön valaki :?:
vagy volt már :?:
..............KATT IDE...............
üdv zoli


Megnéztem a linket ,de nem értem mire gondolsz? Az 1 misis kurzusra?

Helo madox
Milyen 1 misi
Részvétel

* 3 menetes bérlet 7.800 HUF
* 7 menetes bérlet 15.500 HUF
* 10 menetes bérlet 20.000 HUF
olvasd el végig
üdv zoli

2009.08.30. 21:09

madox írta:
lepke írta:Helo Urak
Ide jön valaki :?:
vagy volt már :?:
..............KATT IDE...............
üdv zoli


Megnéztem a linket ,de nem értem mire gondolsz? Az 1 misis kurzusra?

Tudod, Madox!
A HUNGARORING a magyar forma 1-es versenypálya! Tudod!
Na ott mehetsz 3 kört!
7800 magyar forintért!!! JUHHÉ!
Az egymilliót így írják: 1000000 :lol:

2009.08.31. 09:27

simi64 írta:
madox írta:
lepke írta:Helo Urak
Ide jön valaki :?:
vagy volt már :?:
..............KATT IDE...............
üdv zoli


Megnéztem a linket ,de nem értem mire gondolsz? Az 1 misis kurzusra?

Tudod, Madox!
A HUNGARORING a magyar forma 1-es versenypálya! Tudod!
Na ott mehetsz 3 kört!
7800 magyar forintért!!! JUHHÉ!
Az egymilliót így írják: 1000000 :lol:


jaja, tiszta, én másvalamit olvastam! Viszont 3 karima elég kevés nem ? Jobban megéri a 10 körös 20.000-ért !

Ki jönne az oldalról? csak azért mert ha beülünk egymás gépébe, több kört mehetünk !

2009.08.31. 10:40

madox írta:
simi64 írta:
madox írta:
lepke írta:Helo Urak
Ide jön valaki :?:
vagy volt már :?:
..............KATT IDE...............
üdv zoli


Megnéztem a linket ,de nem értem mire gondolsz? Az 1 misis kurzusra?

Tudod, Madox!
A HUNGARORING a magyar forma 1-es versenypálya! Tudod!
Na ott mehetsz 3 kört!
7800 magyar forintért!!! JUHHÉ!
Az egymilliót így írják: 1000000 :lol:


jaja, tiszta, én másvalamit olvastam! Viszont 3 karima elég kevés nem ? Jobban megéri a 10 körös 20.000-ért !

Ki jönne az oldalról? csak azért mert ha beülünk egymás gépébe, több kört mehetünk !


Király lehet :D Be lehet ülni más mellé? Mondjuk nem olvastam, hogy tiltaná valami. Mondjuk én félteném nagyon a vasat. Beszéltük már tesómmal, hogy venni kéne egy öreg e30 325-öt ilyen célból. Azt nem sajnálnánk annyira :D

2009.08.31. 16:23

touring írta:
madox írta:
simi64 írta:
madox írta:
lepke írta:Helo Urak
Ide jön valaki :?:
vagy volt már :?:
..............KATT IDE...............
üdv zoli


Megnéztem a linket ,de nem értem mire gondolsz? Az 1 misis kurzusra?

Tudod, Madox!
A HUNGARORING a magyar forma 1-es versenypálya! Tudod!
Na ott mehetsz 3 kört!
7800 magyar forintért!!! JUHHÉ!
Az egymilliót így írják: 1000000 :lol:


jaja, tiszta, én másvalamit olvastam! Viszont 3 karima elég kevés nem ? Jobban megéri a 10 körös 20.000-ért !

Ki jönne az oldalról? csak azért mert ha beülünk egymás gépébe, több kört mehetünk !


Király lehet :D Be lehet ülni más mellé? Mondjuk nem olvastam, hogy tiltaná valami. Mondjuk én félteném nagyon a vasat. Beszéltük már tesómmal, hogy venni kéne egy öreg e30 325-öt ilyen célból. Azt nem sajnálnánk annyira :D

Helo touring
Műszaki nélkül nem használható a Ringen
a biztosítást is be kell mutatni
üdv zoli

2009.12.19. 12:20

BMW Winter fahrer training :lol:
:drive

2010.11.28. 23:51

December 6.- ra szervezünk egy barátommal vezetéstechnikai tréninget 10:00 Hungaroring Mogyoród Alianz pálya.
A lényeg, hogy mindenki felmérje a saját tudását kocsijával, és józan illetve ittas állapotban a teszt.
Pálinka lesz+ kevés sör nekem Sofőrszolgálat hazafelé biztosítva ( 50km ingyenesen )
Party kb 1:00-ig tart Bugacon egy csárdában végződik 11000,- a belépő, ami a kaját is tartalmazza.
Aki jön kérem jelezze 30.-ig, mert a jó hangulathoz és a tartalmas programokhoz, csak 15 embert tudunk fogadni.
Én is csak most tudtam meg, de aki nem férne bele a keretbe, az se búsuljon, mert jövőre is lesz ilyen, és bízom benne korábban fogok értesülni a dolgokról.
( hátsókerekesek kicsit hátrányban a csúszós emelkedőn, de ha én fel tudok menni akkor bár ki nem? :lol: )

2010.11.28. 23:55

XenonBalazs írta:December 6.- ra szervezünk egy barátommal vezetéstechnikai tréninget 10:00 Hungaroring Mogyoród Alianz pálya.
A lényeg, hogy mindenki felmérje a saját tudását kocsijával, és józan illetve ittas állapotban a teszt.
Pálinka lesz+ kevés sör nekem Sofőrszolgálat hazafelé biztosítva ( 50km ingyenesen )
Party kb 1:00-ig tart Bugacon egy csárdában végződik 11000,- a belépő, ami a kaját is tartalmazza.
Aki jön kérem jelezze 30.-ig, mert a jó hangulathoz és a tartalmas programokhoz, csak 15 embert tudunk fogadni.
Én is csak most tudtam meg, de aki nem férne bele a keretbe, az se búsuljon, mert jövőre is lesz ilyen, és bízom benne korábban fogok értesülni a dolgokról.
( hátsókerekesek kicsit hátrányban a csúszós emelkedőn, de ha én fel tudok menni akkor bár ki nem? :lol: )

Helo
Érdekel a dolog
Milyen pálya ez pontosan és miket kel csinálni

2010.11.29. 00:21

XenonBalazs írta:Aki jön kérem jelezze 30.-ig,

:roll:
Hmmm, ezt biztosan el fogom felejteni :!:
Úgyhogy ha nem gond, kinyomtathatnád 3 példányban (a címemet küldöm pü-ben) és küldd el postán a részletekkel együtt (bankszámlaszám, összeg, program, időpont, helyszín stb)
Utalni nem biztos, hogy tudok, de kp az lesz nálam :!:
:lol:

2010.11.29. 00:28

simi64 írta:
XenonBalazs írta:Aki jön kérem jelezze 30.-ig,

:roll:
Hmmm, ezt biztosan el fogom felejteni :!:
Úgyhogy ha nem gond, kinyomtathatnád 3 példányban (a címemet küldöm pü-ben) és küldd el postán a részletekkel együtt (bankszámlaszám, összeg, program, időpont, helyszín stb)
Utalni nem biztos, hogy tudok, de kp az lesz nálam :!:
:lol:
És mi a pontos helyszín utca házszám :?: :?:

2010.11.29. 08:14

Akkor most mikor lesz és hol?
Mennyit kell fizetni?
Ha nincs számlám akkor is kell fizetni?
Ha elfelejtem akkor is megtartják?

:hehe

.

2010.11.29. 10:54

Nos Balázs a kérdés adott!
Ha ezeket megválaszolod,vállon veregetheted magad. :wink:
Legény vagy a gáton. :lol:

2010.11.29. 11:00

lepke írta:
XenonBalazs írta:December 6.- ra szervezünk egy barátommal vezetéstechnikai tréninget 10:00 Hungaroring Mogyoród Alianz pálya.
A lényeg, hogy mindenki felmérje a saját tudását kocsijával, és józan illetve ittas állapotban a teszt.
Pálinka lesz+ kevés sör nekem Sofőrszolgálat hazafelé biztosítva ( 50km ingyenesen )
Party kb 1:00-ig tart Bugacon egy csárdában végződik 11000,- a belépő, ami a kaját is tartalmazza.
Aki jön kérem jelezze 30.-ig, mert a jó hangulathoz és a tartalmas programokhoz, csak 15 embert tudunk fogadni.
Én is csak most tudtam meg, de aki nem férne bele a keretbe, az se búsuljon, mert jövőre is lesz ilyen, és bízom benne korábban fogok értesülni a dolgokról.
( hátsókerekesek kicsit hátrányban a csúszós emelkedőn, de ha én fel tudok menni akkor bár ki nem? :lol: )

Helo
Érdekel a dolog
Milyen pálya ez pontosan és miket kel csinálni


Alianz vezetéstechnikai pálya a Hungaroringen
Érdemes weboldalon megnézni, hogy mik vannak, mert ha elmondom, az nem olyan érthető, mint ha szemeddel látod.
De még hogy hányan leszünk szerdán fogok beszélni barátommal ( mi nem számítunk személynek, mert mi tartjuk ) 15 embernél ha többen vannak az nem jó.
itt van minden jó dolog
Hozzászólás küldése

VigLink badge