Facebook E39.hu Google+ E39.hu Youtube E39.hu Twitter E39.hu Instagram E39.hu
Hozzászólás küldése

2010.04.30. 15:24

kopasze-28 írta:Látom nem csak én vagyok nagy modell és makett őrült :lol: :lol: :lol:

tavaly beszereztem én is egy elektromos 1:10 RC autót RTR szettbe a vateráról,zsír ujjonan :dance3 :dance3 :mrgreen:

igaz sajnos csúnya csillag emblémás kasznival :nyelves: :nyelves: :nyelves: :nyelves: :nyelves: :hehe ,de hát ez van,ezt dobta a gép :lol:

de jo az összhatás,mert fekete a kaszni,feketék a felnik rajta,akkorát megy mint a barom :mrgreen: öszkerék hajtás meg minden,majd szeretnék másik akksit egy lipót,mert ez a hagyományos nikkel aku nem sokat bír :lol: de igy is egy élmény :drive :drive :drive

csak hát,gyakorolni kéne sokat,h lehessen szépen csapatni neki :lol:


Én a szeptemberi "terem bajnokság" nyitó sorozatára fogok megépíteni egy elektromos Serprent S400-at... :wink:

Egyébként ha az időjárás és a pénztárca engedi csak is robbanós... :lol:

2010.04.30. 16:45

hát igen a robbanós :lol: az feelinges :drive :drive :drive csak sokkal költségesebb
nameg ugye,előbb az elektronyossal kéne megtanulni autózni,ami nekem még nem igazán megyen :hehe

ezt is idő lesz mire megtanulom irányitani 8) szépen figurázni,meg ilyenek,sztném megtanulni vele a driftelést is :wink:

2010.04.30. 16:56

kopasze-28 írta:hát igen a robbanós :lol: az feelinges :drive :drive :drive csak sokkal költségesebb
nameg ugye,előbb az elektronyossal kéne megtanulni autózni,ami nekem még nem igazán megyen :hehe

ezt is idő lesz mire megtanulom irányitani 8) szépen figurázni,meg ilyenek,sztném megtanulni vele a driftelést is :wink:


a drifthez kell egy nagyon erős 3fázisu motor meg egy jó szabályzó meg egy jobb rádió.. na meg finom kezek... :lol:

A kerekeket vagy szigetelő szalagozd be vagy húzzál rá kpe csöveket és már a mostani autód is úgy fog driftelni az aszfalton,hogy öröm lesz nézni... :wink:

2010.04.30. 17:03

Egy kis kedvcsináló a drifthez

És akik már profi szinten üzik az ipart

2010.04.30. 17:05

hát elég nagy motor van most is benne,a szabályzót minden féle képp le szeretném cserélni,mert most egy mechanikus van rajta,nem a legjobb,mert néha nem azt csinálja amit kell :lol: :twisted:

de felveszlek msn-re,és akkor ott küldök neked képet a kocsiról,azt kielemezed nekem :lol:

2010.04.30. 17:10

strobi írta:Egy kis kedvcsináló a drifthez

És akik már profi szinten üzik az ipart


Őőőőőőő....hát igen,a japók azok igen csak keményen nyomják

2010.04.30. 18:50

strobi írta:Egy kis kedvcsináló a drifthez

És akik már profi szinten üzik az ipart

helo
A második videón lévő autóknak az értékére kíváncsi lennék
üdv zoli

2010.04.30. 20:23

lepke írta:

helo
A második videón lévő autóknak az értékére kíváncsi lennék
üdv zoli


Nem veszélyes... 150.-200.000 között megáll... :wink:
A drift autók már 45.000-től indulnak... :lol:

Re: BMW-sek akik modellautókat gyűjetenek

2012.06.14. 22:52

Megjelent 1:18ba nem olyan rég az E39 M5.Nekem most érkezik .elég húzós ára van 30ezer de 2000db-os limitált széria. ha valaki a magas ár mellet beakarja szerezni annak lehet még tudok segíteni.Van egy ismerősöm aki modelleket hoz.csak egy színbe látezik és faceliftesbe a színe nem vagyok benne biztos de avusblau és az anyaga műgyanta nem nyílik semmije de gyönyörű kidolgozású
képek itt:
http://www.otto-models.com/index.php/fr ... ail&id=134
infókért e-mailbe válaszolok
marc530d@gmail.com

Re: BMW-sek akik modellautókat gyűjetenek

2014.11.18. 17:51

Ide rég nem írt senki... Én 1:5 kategóriában versenyzem. Na az nem nitrós. Benzines.
Kép
Kép

Ezt a hozzászólást a szerzőnek yoda az itt látható tagok köszönték meg: kzolee
Értékelés: 4.76%

Re: BMW-sek akik modellautókat gyűjetenek

2014.11.19. 21:53

Sosem érdekeltek a modellautók, de ez a Jägeres festésű tetszik. :franko:
Hozzászólás küldése

VigLink badge