Facebook E39.hu Google+ E39.hu Youtube E39.hu Twitter E39.hu Instagram E39.hu
Hozzászólás küldése

Re: E46 általános.

2012.08.14. 12:07

ute107 írta:Hi "5"-ösök!

:franko:

Lenne egy problémám és már nem tudok kihez fordulni, mert nem akar megjavulni az én pici e46-som. Már nagyon gondolkodom, hogy csere lesz és teljes mértékben, nem csak forumtársként leszek e39 tag. :o :)

Nem tudom e39-nél hogyan van, de véleményem szerint egy módon működik a testvér típusoknál.
A probléma a következő!
Ajtónyitási problémáim voltak. A GM modulban a reléket kicseréltettem, mert melegben a vezető oldali ajtó nyitásán kívül minden ajtó zárva maradt. A probléma megoldódott, de a cserét követően a vezető oldali nem nyitott.
Jó...vettem egy vezető oldali zármechanikát, kicseréltem, és semmi változás. Kb. fél hónapot úgy jártam, hogy a kulccsal lehúztam az ablakot és a belső kilincset meghúzva felugrott a nyitó pöcök és a kilinccsel kinyítottam az ajtót.
Rájöttem, hogy a zárbetétem nem jó.... Vettem egy új cilindert, de még mindig nem jó az vezető oldali ajtónyitásom.
Mi lehet a gond? :doglotlo:
Nem tudok már mire gondolni?

Profi autóvillamossági helyen cserélték ki a reléket, szerintem ott nem hibáztak!

Aki tud, szívesen fogadok bármilyen információt.!

THX


A központi zár vezérlőjében szoktak megmelegedni az ellenállások,vagy valami ilyesmik. :) Ezért egy idő után hol ezt, hol azt nem nyit,anno az enyémben semmi sem nyílt,leginkább nyáron produkálta.Láttam régen hogy házilag cserélgetik az ellenállásokat,de többnyire kevesebb sikerrel.A csere a megoldás,ha jól emlékszem a kesztyűtartó mögött van valahol.Elég szívás sajnos,mert az új gondolom horror,a bontott meg ki tudja mikori,vagy meddig működik még.
Tárd ki az ajtót és nyomd a gombot,fülelj hogy hallod-e a motort dolgozni.

Ezt a hozzászólást a szerzőnek Padre540 az itt látható tagok köszönték meg: caligula111
Értékelés: 4.76%

Re: E46 általános.

2012.08.14. 14:44

adam001 írta:
Jerry írta:Egy jó barátom megtért és szeretné lecserélni a kom-bi Audi A4-esét egy E46 Touring 320d-re.
Halleluja testvéreim!

A kérdés egyszerű:
Milyen autó ez?
Ajánljátok?
Van ennél jobb választás E46-ból, ha mindenképpen dízelt akar?
Vásárláskor mire figyeljünk? Milyen a haza E46 piac?
Vagy inkább import?



Üdv , jó választás mindenképp ,én hazai piacot vicc kategoriába sorolom atveresek tömkelege nevetseges árak és km állások ,100 bol egy a jo talán , én az import hive vagyok es csak nemetorszag , nagyon messze se kell menni münchen környeke tele van jo darabokkal, lehet mazsolazni ,

Ami előny kinnt: (persze nem a török kereskedőhöz kell menni ott sem)


-Jó esélyyel kultulrált elöző tulaj
-Képzett márkaszervizek
-Szervizkönyv leinformálhatóság stb...
-valós futásteljesítmény
-Jó minőségű üzemanyagok
-Nagy kínálat
-Kapsz 4 napos rendszámot vagy honaposat amit itthon kihasználhatsz a műszakiztatáshoz meg az egyéb futkozásokra,nem kell P-t kéregetni másoktol,mosta hátulütő az hogy qrva drágán kapsz eurót...


Abból az ideiglenes német rendszámból van 60 és 100 euroért, viszont itthon nem mindegyik rendőr van képben hogy az micsoda, beleköthetnek, de tovább engednek.

Re: E46 általános.

2012.08.14. 16:42

ute107 írta:Hi "5"-ösök!

:franko:

Lenne egy problémám és már nem tudok kihez fordulni, mert nem akar megjavulni az én pici e46-som. Már nagyon gondolkodom, hogy csere lesz és teljes mértékben, nem csak forumtársként leszek e39 tag. :o :)

Nem tudom e39-nél hogyan van, de véleményem szerint egy módon működik a testvér típusoknál.
A probléma a következő!
Ajtónyitási problémáim voltak. A GM modulban a reléket kicseréltettem, mert melegben a vezető oldali ajtó nyitásán kívül minden ajtó zárva maradt. A probléma megoldódott, de a cserét követően a vezető oldali nem nyitott.
Jó...vettem egy vezető oldali zármechanikát, kicseréltem, és semmi változás. Kb. fél hónapot úgy jártam, hogy a kulccsal lehúztam az ablakot és a belső kilincset meghúzva felugrott a nyitó pöcök és a kilinccsel kinyítottam az ajtót.
Rájöttem, hogy a zárbetétem nem jó.... Vettem egy új cilindert, de még mindig nem jó az vezető oldali ajtónyitásom.
Mi lehet a gond? :doglotlo:
Nem tudok már mire gondolni?

Profi autóvillamossági helyen cserélték ki a reléket, szerintem ott nem hibáztak!

Aki tud, szívesen fogadok bármilyen információt.!

THX



Szia!
Két relét kell cserélni, a forrasztás minősége is befolyásolhatja az eredményt. Nekem hibátlan lett az ajtónyitás, azonban nagy melegben - ritkán - beriaszt a dög... Hibakódom nekem sincs... Érdemes lenne visszavinni egy kontrollra.

üdv
G

Re: E46 általános.

2012.08.30. 22:07

leslie írta:Diag ír rá valamit ( hibát ) ?



Semmi hiba.
De közbe a légtömegmérőm is beállt. :doglotlo: Közületek van valaki Veszprém megyében jó diagos?
Meló-meló hátán és nincs időm rendbe rakni az autót... :?: :?: :?: :?: :nyelves: :!: :!: :!:

Re: E46 általános.

2012.09.01. 11:27

uszilard írta:
uszilard írta:Üdv Urak.

Lessetek rá erre legyetek szíves.

http://suchen.mobile.de/auto-inserat/bm ... =Limousine

Mi az ami fontos extra és hiányzik belőle? Esetleg valami ami miatt nem mennétek el Berlinig megnézni. Mit nézzek meg ha megveszem. Tudom a bőrös jobb lenne de 2.5 millánál többet nem akarok rászánni erre kompletten!


Köszönöm Üdv


Köszi. Mindegy nekem bejött, el is hoztam xD


Én futtában ránéztem a képekre, nagyon szép.
Ha megvetted gratulálok hozzá és majd írd le milyen a vas, meg persze a kinti vásárlás/behozatal/regelés -ről is megírhatod a tapasztalatokat.

Re: E46 általános.

2012.09.01. 13:59

ute107 írta:
leslie írta:Diag ír rá valamit ( hibát ) ?



Semmi hiba.
De közbe a légtömegmérőm is beállt. :doglotlo: Közületek van valaki Veszprém megyében jó diagos?
Meló-meló hátán és nincs időm rendbe rakni az autót... :?: :?: :?: :?: :nyelves: :!: :!: :!:


Veszprém, Házgyári út. Őry Károly Tel: 0620365900három
(4 éve a szerelőm)

Ezt a hozzászólást a szerzőnek LeviM5 az itt látható tagok köszönték meg: ute107
Értékelés: 4.76%

Re: E46 általános.

2012.09.23. 23:27

LeviM5 írta:
ute107 írta:
leslie írta:Diag ír rá valamit ( hibát ) ?



Semmi hiba.
De közbe a légtömegmérőm is beállt. :doglotlo: Közületek van valaki Veszprém megyében jó diagos?
Meló-meló hátán és nincs időm rendbe rakni az autót... :?: :?: :?: :?: :nyelves: :!: :!: :!:


Veszprém, Házgyári út. Őry Károly Tel: 0620365900három
(4 éve a szerelőm)


Köszönöm.

:franko:

Re: E46 általános.

2012.10.02. 21:28

Üdv!

Nagyon nagy segítség lenne ha találnátok 320i E-46 "99" coupe 3.45 kisházas difit valahol .Minden ötletet és segítséget köszönök!

Re: E46 klímakompresszor eladó

2012.10.03. 01:02

Jerry írta:Egy jó barátom megtért és szeretné lecserélni a kom-bi Audi A4-esét egy E46 Touring 320d-re.
Halleluja testvéreim!

A kérdés egyszerű:
Milyen autó ez?
Ajánljátok?
Van ennél jobb választás E46-ból, ha mindenképpen dízelt akar?
Vásárláskor mire figyeljünk? Milyen a haza E46 piac?
Vagy inkább import?

Re: E46 általános.

2012.10.03. 01:08

van egy eladó E46 klímakompresszorom 25e ért

06 70 866 4086

Re: E46 általános.

2012.10.22. 18:54

ok
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Isti520i 2012.10.23. 18:14-kor.

Re: E46 általános.

2012.10.23. 11:53

ok
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Isti520i 2012.10.23. 18:13-kor.

Re: E46 általános.

2012.10.23. 13:36

Isti520i írta:Rárakom a gyújtás minden oké inditani akarok elforditom a kulcsot meg se nyikkan nem csinál semmit az öninditó.Egyszer ma már beindult.Lehet ez attól,hogy az akkuba nincs elég élet?Vagy inkább gyújtáskapcsoló?Vagy lehet az inditásgátló?


Talán első körben kellene bele vásárolni egy normális új akksit, de minimum 90 Ah -s at de inkább 100 asat, a leirtak alapján elképzelhető hogy ez megoldja a gondokat...

Re: E46 általános.

2012.10.27. 13:24

330i (231 HP) motor 2000-2005 között Euro4-esek?

Mert ugye lesz élet a 25TDS után.. :wink:

Kép

Re: E46 általános.

2012.10.27. 13:44

PapaBoss írta:330i (231 HP) motor 2000-2005 között Euro4-esek?

Mert ugye lesz élet a 25TDS után.. :wink:

Kép



Acfajax klubtars nemrég regelte be a 330ci -t kerdezd meg tőle mire vettek de sztem euro 3

Re: E46 általános.

2012.10.27. 13:52

PapaBoss írta:330i (231 HP) motor 2000-2005 között Euro4-esek?

Mert ugye lesz élet a 25TDS után.. :wink:

Kép

Kisebbe ülsz Papa? :roll:

Re: E46 általános.

2012.10.27. 13:56

simi64 írta:Kisebbe ülsz Papa? :roll:


Az már szinte biztos, hogy ha BMW vonalon maradok, akkor egy fürge szép M-es X hajtásos ótómátis E46 következik.
Játszik a 330D, és a 330I.

Megnéztem, a magyar piacon kb. 0 darab touring van belőle (i-ből).. és nekem csak az jön számításba. De mindenképp hozni akartam.

@ adam001

Köszi, írtam is privátot neki! :wink:

Re: E46 általános.

2012.10.27. 14:04

PapaBoss írta:
simi64 írta:Kisebbe ülsz Papa? :roll:


Az már szinte biztos, hogy ha BMW vonalon maradok, akkor egy fürge szép M-es X hajtásos ótómátis E46 következik.
Játszik a 330D, és a 330I.

Megnéztem, a magyar piacon kb. 0 darab touring van belőle (i-ből).. és nekem csak az jön számításba. De mindenképp hozni akartam.

@ adam001

Köszi, írtam is privátot neki! :wink:

Hááát, ha "ugri-bugri" kell...
Az ötös azért kényelmesebb érzés :!:

Re: E46 általános.

2012.10.27. 15:41

simi64 írta:Hááát, ha "ugri-bugri" kell...
Az ötös azért kényelmesebb érzés :!:


E60-ba még nem akarok beszállni, az E39 pedig már nem tetszik.
Valahol az átmeneti részen lavíroznék az E46-ossal, egy szép facelift M-es verzióval.

Re: E46 általános.

2012.10.27. 15:47

PapaBoss írta:
simi64 írta:Hááát, ha "ugri-bugri" kell...
Az ötös azért kényelmesebb érzés :!:


E60-ba még nem akarok beszállni, az E39 pedig már nem tetszik.
Valahol az átmeneti részen lavíroznék az E46-ossal, egy szép facelift M-es verzióval.

Ha befér a család... jó választás lehet :!:
Hozzászólás küldése

VigLink badge