Facebook E39.hu Google+ E39.hu Youtube E39.hu Twitter E39.hu Instagram E39.hu
Hozzászólás küldése

...akitől ne vásárolj avagy reklám topik

2013.12.10. 13:06

Ide lehet írni:

Ezt a hozzászólást a szerzőnek MChris az itt látható tagok köszönték meg: szegedib
Értékelés: 4.76%

Re: ...akitől ne vásárolj avagy reklám topik

2013.12.10. 13:10

Én DEVERGO imi 06209763460 "árussal" jártam meg

2 db befordulós tükörröl megállapodtunk... keddi napon megkérdeztem Imre úrtól mikor jön meg a csomag...

nem jön, mert nem adta fel...

mert kapott jobb ajánlatot (nekem a modulok nem kellettek) ellenben megegyeztünk,ott volt a cím is nála
korrekt módon nem keresett,csak nem küldte,ellenben nem biztos benne,hogy én voltam az első jelentkező,mégis velem egyezett meg,de nem küldte. majd a PÜ-ben kért ,mondjak le róla,de ha nemet mondok akkor elküldi :facepalm:

hétfőn kellett volna megtenni...

:taps:

Re: ...akitől ne vásárolj avagy reklám topik

2013.12.10. 13:19

+1 DEVERGONAK...(feltetelesen)
Kb. tojik az egeszre...varom a kepet, az arat elfogadtam...ki tudja mennyi a posta...

Szoval nagyon kell noszogatni...eleg lett volna ha azt mondja, h most nem er ra...


Részemről elfogadom a magyarázatát...így tárgytalan a hozzászólásom...csak megjegyezném, hogy ha a jövőben nem ér rá a kolléga, jelezze és akkor nincsenek félreértések!!!
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Bummer 2013.12.10. 20:25-kor.

Re: ...akitől ne vásárolj avagy reklám topik

2013.12.10. 15:48

Lesz itt hűha, ha jól sejtem! :)
Képzeljétek el ha egy közismertebb, és/ vagy népszerűbb bontóst, szerelőt, szolgáltatót húzok itt le, vélt vagy valós sérelmek alapján!

*******
Megjegyzem Devergótól 3 éve vettem cuccokat, magam és más klubtárs számára.
Időben ott volt a megbeszélt helyen. Hozta a megbeszéltet, annyi volt amennyi.
Örül. Távoz. Ennyi. Semmi baj nem volt vele.

Azóta Szabival bimbózik a kapcsolatom. :)

Ezt a hozzászólást a szerzőnek Imco az itt látható tagok köszönték meg: Bummer
Értékelés: 4.76%

Re: ...akitől ne vásárolj avagy reklám topik

2013.12.10. 16:37

Imco írta:Lesz itt hűha, ha jól sejtem! :)
Képzeljétek el ha egy közismertebb, és/ vagy népszerűbb bontóst, szerelőt, szolgáltatót húzok itt le, vélt vagy valós sérelmek alapján!

*******
Megjegyzem Devergótól 3 éve vettem cuccokat, magam és más klubtárs számára.
Időben ott volt a megbeszélt helyen. Hozta a megbeszéltet, annyi volt amennyi.
Örül. Távoz. Ennyi. Semmi baj nem volt vele.

Azóta Szabival bimbózik a kapcsolatom. :)


Ha egy serelmet nem sikerul ket felnott rendes embernek megoldani akkor szerintem itt a helye...

Mert egy valamit magara ado elado es vevo erdekellentet eseten megtud egyezni, h mindkettonek jo legyen...
: szerintem :

Tapatalk-kal küldve az én GT-N7105-el
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Bummer 2013.12.10. 20:28-kor.

Re: ...akitől ne vásárolj avagy reklám topik

2013.12.10. 17:50

Csak nehany dolog, ami hirtelen eszembe jut :
AlpinaFun klubtars : nem veszi fel a telefont es nem hiv vissza.... Anno vettem tole olajat+szurot. Nehany nap mulva hivom, hogy meg egyszer ugyanezt szeretnem, mert a haveromnak is kell.... Erre nincs olajszuroje...
Klubtarsunkat is megszivatta : pentek du. hivtuk, hogy legrugo kene. Mondja, hogy elvileg van, de megnezi es szombaton visszahivja a klubtarsat... azota is hivja Öt....
Klubtars rendel tole cuccot ( 3000.- ), nincs raktaron. Klubtars mondja, hogy kifizeti elore. Nem kell, mondja Alpina. Jo nehany hettel kesobb !!! megerkezett a cucc, erre Alpina lebunkozza a haveromat..... Haver mondja, ok, holnap szemelyesen megyek hozzad es kifizetem.... - ami mar kozben be lett szerezve mashonnan, mert nem tudtunk varni - termeszetesen Alpina nincs ott es a telefont sem veszi fel.... Mikor pedig Alpina itt van a forumon, akkor pedig en vagyok a bunko......
Kasza Mester tobbszori keresesre sem veszi fel a telefont es nem is hiv vissza....

Re: ...akitől ne vásárolj avagy reklám topik

2013.12.10. 18:47

MChris írta:Én DEVERGO imi 06209763460 "árussal" jártam meg

2 db befordulós tükörröl megállapodtunk... keddi napon megkérdeztem Imre úrtól mikor jön meg a csomag...

nem jön, mert nem adta fel...

mert kapott jobb ajánlatot (nekem a modulok nem kellettek) ellenben megegyeztünk,ott volt a cím is nála
korrekt módon nem keresett,csak nem küldte,ellenben nem biztos benne,hogy én voltam az első jelentkező,mégis velem egyezett meg,de nem küldte. majd a PÜ-ben kért ,mondjak le róla,de ha nemet mondok akkor elküldi :facepalm:

hétfőn kellett volna megtenni...

:taps:


Szia nem tudom mért jó neked ez a " NAGY " lejarató topik.
Éléggé sikerült felfújnod ezt az egészet én ezt küldtem neked:

"Szia lett közben egy komoly érdeklődőm a komplett tükrökre mindennel nem tudom lemondanál-e róla vagy sem hiszen te voltál az első jelentkező :roker: de ha nem küldöm :franko:
Üdv Imi"

Nos mivel te nem egyben szeretted volna megvenni a tükröket mindennel én pedig úgy szerettem volna eladni.

Te pedig ezt írtad:
" Ha van vevő add el,ne várj a döntésemre"
nem értem a felháborodásodat, mikor azt mondtam mivel veled egyeztem meg előbb akkor a tiéd a cucc ha kell akkor küldöm.

Üdv imi
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára DEVERGO 2013.12.10. 18:51-kor.

Re: ...akitől ne vásárolj avagy reklám topik

2013.12.10. 18:48

Bummer írta:+1 DEVERGONAK...(feltetelesen)
Kb. tojik az egeszre...varom a kepet, az arat elfogadtam...ki tudja mennyi a posta...

Szoval nagyon kell noszogatni...eleg lett volna ha azt mondja, h most nem er ra...


Tapatalk-kal küldve az én GT-N7105-el


Elnézést dolgozom kamionos vagyok ilyenkor érek haza,Bocsi

UI: küldöm

Re: ...akitől ne vásárolj avagy reklám topik

2013.12.10. 18:52

Imco írta:Lesz itt hűha, ha jól sejtem! :)
Képzeljétek el ha egy közismertebb, és/ vagy népszerűbb bontóst, szerelőt, szolgáltatót húzok itt le, vélt vagy valós sérelmek alapján!

*******
Megjegyzem Devergótól 3 éve vettem cuccokat, magam és más klubtárs számára.
Időben ott volt a megbeszélt helyen. Hozta a megbeszéltet, annyi volt amennyi.
Örül. Távoz. Ennyi. Semmi baj nem volt vele.

Azóta Szabival bimbózik a kapcsolatom. :)


:kösz

Re: ...akitől ne vásárolj avagy reklám topik

2013.12.10. 19:14

DEVERGO írta:
Bummer írta:+1 DEVERGONAK...(feltetelesen)
Kb. tojik az egeszre...varom a kepet, az arat elfogadtam...ki tudja mennyi a posta...

Szoval nagyon kell noszogatni...eleg lett volna ha azt mondja, h most nem er ra...


Tapatalk-kal küldve az én GT-N7105-el


Elnézést dolgozom kamionos vagyok ilyenkor érek haza,Bocsi

UI: küldöm


Devergo, ez a topik nem azert jott letre, hogy teged szidjunk !!!! Hanem azert, hogy ha valaki megjarta mar, akkor arrol a tobbi klubtars is tudjon....
A fent irtak miatt, en pl. nem fogok toled venni semmit, mert igy nem kell! Lasd feljebb : Bummer esete. Az, hogy utolag azt mondod, hogy bocs, az mar mit sem er ! Miert nem mondtad elore, hogy pl. Figyu! Melozom nem tudom, hogy mikor tudom elkuldeni neked a kepet. Nyilvan Bummer klubtars is figyelembe vette volna ezt. Igy pedig tok szar szajize lett a tortenetnek.
Ne ertsd felre, nem szidni, vagy anyazni szeretnelek teged, mivel nem is ismerlek ! Csak egy kivulallonak ugy jon at, hogy total megbizhatatlan vagy !

Ezt a hozzászólást a szerzőnek leslie az itt látható tagok köszönték meg: MChris
Értékelés: 4.76%

Re: ...akitől ne vásárolj avagy reklám topik

2013.12.10. 19:50

leslie írta:
DEVERGO írta:
Bummer írta:+1 DEVERGONAK...(feltetelesen)
Kb. tojik az egeszre...varom a kepet, az arat elfogadtam...ki tudja mennyi a posta...

Szoval nagyon kell noszogatni...eleg lett volna ha azt mondja, h most nem er ra...


Tapatalk-kal küldve az én GT-N7105-el


Elnézést dolgozom kamionos vagyok ilyenkor érek haza,Bocsi

UI: küldöm


Devergo, ez a topik nem azert jott letre, hogy teged szidjunk !!!! Hanem azert, hogy ha valaki megjarta mar, akkor arrol a tobbi klubtars is tudjon....
A fent irtak miatt, en pl. nem fogok toled venni semmit, mert igy nem kell! Lasd feljebb : Bummer esete. Az, hogy utolag azt mondod, hogy bocs, az mar mit sem er ! Miert nem mondtad elore, hogy pl. Figyu! Melozom nem tudom, hogy mikor tudom elkuldeni neked a kepet. Nyilvan Bummer klubtars is figyelembe vette volna ezt. Igy pedig tok szar szajize lett a tortenetnek.
Ne ertsd felre, nem szidni, vagy anyazni szeretnelek teged, mivel nem is ismerlek ! Csak egy kivulallonak ugy jon at, hogy total megbizhatatlan vagy !


Igen sajnálom így már utólag mivel egy 4000Ft-os kormányról van szó. Mindenkitől elnézést kérek ha megbántottam nem állt szándékomban.
BÉKE :franko:

Re: ...akitől ne vásárolj avagy reklám topik

2013.12.10. 20:01

Sziasztok!

Nálam már DEVERGO ott lejáratta magát amikor a komplett vaj belsőt meghirdette 80ezerért,
a komplett Alpina kormányt 50ezerért, aztán amikor felhívtam a belső 150ezer lett, a kormány meg 70 ezer....
A kerekek még akkor hib?tlanok voltak 350-ért, azóta 2 hegesztett lett belőle 350ért... :facepalm:

Re: ...akitől ne vásárolj avagy reklám topik

2013.12.10. 21:54

Mondtam én, hogy lesz itt hűha! :D
Addig kéne bezárni amíg béke van!

Tetszik, nem tetszik, szubjektív dolgokról beszélünk.

Alpinát is meg kell védenem.
Annak ellenére hogy sokszor kint van, felveszi, vagy visszahív ha nem veszi fel.
Nem vagyok nagy vásárlója, sőt talán többet kérdeztem mint amennyit vásároltam eddig.
Mégis korrekt volt velem amikor kellett valami.

Attól, hogy nem mindenkivel zökkenőmentes a kapcsolat, még nem kell statáriumot tartani. ;)

Ezt a hozzászólást a szerzőnek Imco az itt látható tagok köszönték meg: 3 Bummer, kzolee, Orsika
Értékelés: 14.29%

Re: ...akitől ne vásárolj avagy reklám topik

2013.12.11. 07:12

DEVERGO írta:
MChris írta:Én DEVERGO imi 06209763460 "árussal" jártam meg

2 db befordulós tükörröl megállapodtunk... keddi napon megkérdeztem Imre úrtól mikor jön meg a csomag...

nem jön, mert nem adta fel...

mert kapott jobb ajánlatot (nekem a modulok nem kellettek) ellenben megegyeztünk,ott volt a cím is nála
korrekt módon nem keresett,csak nem küldte,ellenben nem biztos benne,hogy én voltam az első jelentkező,mégis velem egyezett meg,de nem küldte. majd a PÜ-ben kért ,mondjak le róla,de ha nemet mondok akkor elküldi :facepalm:

hétfőn kellett volna megtenni...

:taps:


Szia nem tudom mért jó neked ez a " NAGY " lejarató topik.
Éléggé sikerült felfújnod ezt az egészet én ezt küldtem neked:

"Szia lett közben egy komoly érdeklődőm a komplett tükrökre mindennel nem tudom lemondanál-e róla vagy sem hiszen te voltál az első jelentkező :roker: de ha nem küldöm :franko:
Üdv Imi"

Nos mivel te nem egyben szeretted volna megvenni a tükröket mindennel én pedig úgy szerettem volna eladni.

Te pedig ezt írtad:
" Ha van vevő add el,ne várj a döntésemre"
nem értem a felháborodásodat, mikor azt mondtam mivel veled egyeztem meg előbb akkor a tiéd a cucc ha kell akkor küldöm.

Üdv imi


csak az össze ollózás nem sikerült jól!

mert az a mondta: ha van vevőd akkor született akkor született amikor 30eFt kértél érte úgy hogy nincs benne tükörlap (alapból) erre küldtél pü-t mi van!

és arra írtam add el akkor mert 40-ért van a poweren,erre írtad akkor 25eFt amire írtam hogy küld el! (címet adtam)

nem felfújtam,kiírtam hogy jártam,ha már vaterásat játszol akkor volt egy negatív értékelés ENNYI :D

Re: ...akitől ne vásárolj avagy reklám topik

2013.12.11. 07:13

szinvonal3 írta:Sziasztok!

Nálam már DEVERGO ott lejáratta magát amikor a komplett vaj belsőt meghirdette 80ezerért,
a komplett Alpina kormányt 50ezerért, aztán amikor felhívtam a belső 150ezer lett, a kormány meg 70 ezer....
A kerekek még akkor hib?tlanok voltak 350-ért, azóta 2 hegesztett lett belőle 350ért... :facepalm:


mily meglepő...

Re: ...akitől ne vásárolj avagy reklám topik

2013.12.11. 07:14

Imco írta:Mondtam én, hogy lesz itt hűha! :D
Addig kéne bezárni amíg béke van!

Tetszik, nem tetszik, szubjektív dolgokról beszélünk.

Alpinát is meg kell védenem.
Annak ellenére hogy sokszor kint van, felveszi, vagy visszahív ha nem veszi fel.
Nem vagyok nagy vásárlója, sőt talán többet kérdeztem mint amennyit vásároltam eddig.
Mégis korrekt volt velem amikor kellett valami.

Attól, hogy nem mindenkivel zökkenőmentes a kapcsolat, még nem kell statáriumot tartani. ;)


olyan mint a politika topik :)

Re: ...akitől ne vásárolj avagy reklám topik

2013.12.12. 21:07

Imco írta:Mondtam én, hogy lesz itt hűha! :D
Addig kéne bezárni amíg béke van!

Tetszik, nem tetszik, szubjektív dolgokról beszélünk.

Alpinát is meg kell védenem.
Annak ellenére hogy sokszor kint van, felveszi, vagy visszahív ha nem veszi fel.
Nem vagyok nagy vásárlója, sőt talán többet kérdeztem mint amennyit vásároltam eddig.
Mégis korrekt volt velem amikor kellett valami.

Attól, hogy nem mindenkivel zökkenőmentes a kapcsolat, még nem kell statáriumot tartani. ;)


Évek óta rendszeres vásárlója vagyok AlpinaFan-nak egyszer sem volt problémám, korrekt volt mindig. Sőt.

Sokszor telefonon is segít dönteni, és sosem tukmálja a portékáját, ami nekem nagyon szimpatikus.

Ezt a hozzászólást a szerzőnek kzolee az itt látható tagok köszönték meg: Bummer
Értékelés: 4.76%

Re: ...akitől ne vásárolj avagy reklám topik

2013.12.12. 21:28

kzolee írta:
Évek óta rendszeres vásárlója vagyok AlpinaFan-nak egyszer sem volt problémám, korrekt volt mindig. Sőt.

Sokszor telefonon is segít dönteni, és sosem tukmálja a portékáját, ami nekem nagyon szimpatikus.

Meg egyezik a véleményünk bár én nem vagyok nagy alkatrész fogyasztó de szinte mindent tőle szerzek be. Egy telefon és ha megvan a cucc megyek érte vagy hozza a tali pontra.


Devergó- tól egyszer vettem hibás mk3-at de azt úgy is árulta. Igaz a postázás nem volt gyors de minden klapolt.


Sent from my iPhone using Tapatalk 2

Re: ...akitől ne vásárolj avagy reklám topik

2013.12.12. 21:43

kzolee írta:
Imco írta:Mondtam én, hogy lesz itt hűha! :D
Addig kéne bezárni amíg béke van!

Tetszik, nem tetszik, szubjektív dolgokról beszélünk.

Alpinát is meg kell védenem.
Annak ellenére hogy sokszor kint van, felveszi, vagy visszahív ha nem veszi fel.
Nem vagyok nagy vásárlója, sőt talán többet kérdeztem mint amennyit vásároltam eddig.
Mégis korrekt volt velem amikor kellett valami.

Attól, hogy nem mindenkivel zökkenőmentes a kapcsolat, még nem kell statáriumot tartani. ;)


Évek óta rendszeres vásárlója vagyok AlpinaFan-nak egyszer sem volt problémám, korrekt volt mindig. Sőt.

Sokszor telefonon is segít dönteni, és sosem tukmálja a portékáját, ami nekem nagyon szimpatikus.


Nekem is csak pozitív amit Alpina Jánosunk csinál. Lehet kicsit nehéz elérni,gondolom a munkájából kifolyólag DE ! Amint tud ,engem mindig vissza szokott hívni,SMS-t küld,és gyorsan válaszol az emailemre is. Gyári alkatrész árban verhetetlen,korrekt,és akármilyen hülyeségem van meghallgat :D Még,hogy fokozzam,hány alkatrésszel kereskedő hozza nekem a munkahelyemre,és adja a kezembe az alkatrészt?

Én Ajánlom ! :franko:

Ezt a hozzászólást a szerzőnek Flashrider az itt látható tagok köszönték meg: Orsika
Értékelés: 4.76%

Re: ...akitől ne vásárolj avagy reklám topik

2013.12.12. 23:10

Lassan át lehet nevezni a topicot ...

Ezt a hozzászólást a szerzőnek jlaci74 az itt látható tagok köszönték meg: hamoriarpi
Értékelés: 4.76%
Hozzászólás küldése

VigLink badge