Facebook E39.hu Google+ E39.hu Youtube E39.hu Twitter E39.hu Instagram E39.hu
Hozzászólás küldése

Re: ...akitől vásárolj nyugodtan avagy elégedett vevők vélem

2014.03.10. 10:25

Gondolom ezzel sem mondok újdonságot: voltam Berkut klubtársnál szélvédőt cseréltetni, maximális elégedettség. Szimpatikusak, gyorsak, és nagyon olcsók!

Ezt a hozzászólást a szerzőnek akos51 az itt látható tagok köszönték meg: Jerry
Értékelés: 4.76%

Re: ...akitől vásárolj nyugodtan avagy elégedett vevők vélem

2014.07.04. 19:09

Sziasztok!

Az orrtörésem után a következő mesterek segítettek a rendbehozatalban:
1. Karosszéria: Kolozoli Mester Dunaharasztiban kolozoli.mester@gmail.com
2. Összerakás, fényezés, polirozás, felnik, gumik, és minden egyéb: Budaházy Ákos Budapest +36 30 247 1104

Köszönöm nekik :franko: :taps:

Re: ...akitől vásárolj nyugodtan avagy elégedett vevők vélem

2014.07.15. 20:18

Schnitzer Szabit bárkinek nyugodt szívvel merem ajánlani. Rendkívül korrekt és segítőkész mindenben. Minden elismerésem! :franko:

Ezt a hozzászólást a szerzőnek steve_wonder az itt látható tagok köszönték meg: Schnitzer
Értékelés: 4.76%

Re: ...akitől vásárolj nyugodtan avagy elégedett vevők vélem

2014.07.15. 20:25

steve_wonder írta:Schnitzer Szabit bárkinek nyugodt szívvel merem ajánlani. Rendkívül korrekt és segítőkész mindenben. Minden elismerésem! :franko:


Koszi, de Szabit nem kell nekunk bemutatni.
A forum kemeny magja tole vasarol, ha bontott cucc kell a vasainkhoz.
:franko:

Ezt a hozzászólást a szerzőnek leslie az itt látható tagok köszönték meg: Schnitzer
Értékelés: 4.76%

Re: ...akitől vásárolj nyugodtan avagy elégedett vevők vélem

2014.07.15. 20:36

steve_wonder írta:Schnitzer Szabit bárkinek nyugodt szívvel merem ajánlani. Rendkívül korrekt és segítőkész mindenben. Minden elismerésem! :franko:

Ahogy Leslie írja! Ez nem a Szabi topicja! :)
Őt nem kell ajánlani! :) ;)

Ezt a hozzászólást a szerzőnek Imco az itt látható tagok köszönték meg: Schnitzer
Értékelés: 4.76%

Re: ...akitől vásárolj nyugodtan avagy elégedett vevők vélem

2014.08.22. 08:50

Imco írta:
steve_wonder írta:Schnitzer Szabit bárkinek nyugodt szívvel merem ajánlani. Rendkívül korrekt és segítőkész mindenben. Minden elismerésem! :franko:

Ahogy Leslie írja! Ez nem a Szabi topicja! :)
Őt nem kell ajánlani! :) ;)


Azert en nyugodtan vasarolok tole, ma is ajanlottam egy nem forumtag markatarsnak :)

Ezt a hozzászólást a szerzőnek morv az itt látható tagok köszönték meg: Schnitzer
Értékelés: 4.76%

Re: ...akitől vásárolj nyugodtan avagy elégedett vevők vélem

2014.08.28. 06:05

Én eddig Bélától és AtiTDI-től vásároltam E34-hez, hibátlanok voltak ( ár, minőség, rugalmasság, gyorsaság ).
Gondolom E39-nél is ez lesz a helyzet. :franko:

Ezt a hozzászólást a szerzőnek Gulyopapa az itt látható tagok köszönték meg: BMWMuller
Értékelés: 4.76%

Re: ...akitől vásárolj nyugodtan avagy elégedett vevők vélem

2014.09.25. 15:28

Kapacitás kft.

Ha valakinek csereérett a rombuszkulcsában VL2020 akku, akkor itt megveheti, gombokért (a 2 db. nem volt összesen 2.000 ft.), Panasonic márkájú, raktáron van nekik, esetleg a szétszedett kulcsban ki is cserélik HA ráér a műszerészük. Az akku 10 perc alatt átalakítható a gyári forrasztási pontokkal kompatibilisre. Szóval abszolúte ajánlottak, olcsók és ráadásul jófejek!

Ezt a hozzászólást a szerzőnek imi36 az itt látható tagok köszönték meg: PeterE39
Értékelés: 4.76%

Re: ...akitől vásárolj nyugodtan avagy elégedett vevők vélem

2014.09.25. 15:58

imi36 írta:Kapacitás kft.

Ha valakinek csereérett a rombuszkulcsában VL2020 akku, akkor itt megveheti, gombokért (a 2 db. nem volt összesen 2.000 ft.), Panasonic márkájú, raktáron van nekik, esetleg a szétszedett kulcsban ki is cserélik HA ráér a műszerészük. Az akku 10 perc alatt átalakítható a gyári forrasztási pontokkal kompatibilisre. Szóval abszolúte ajánlottak, olcsók és ráadásul jófejek!


Nem okoskodás miatt, csupán infoként írom. Ezeket az akkukat a legtöbb órás üzletben meg lehet venni. Általában 1000-1500.-/db. áron. Ha valakinek pl. nem esik útba a XI. ker.

Re: ...akitől vásárolj nyugodtan avagy elégedett vevők vélem

2014.09.25. 16:18

leslie írta:
imi36 írta:Kapacitás kft.

Ha valakinek csereérett a rombuszkulcsában VL2020 akku, akkor itt megveheti, gombokért (a 2 db. nem volt összesen 2.000 ft.), Panasonic márkájú, raktáron van nekik, esetleg a szétszedett kulcsban ki is cserélik HA ráér a műszerészük. Az akku 10 perc alatt átalakítható a gyári forrasztási pontokkal kompatibilisre. Szóval abszolúte ajánlottak, olcsók és ráadásul jófejek!


Nem okoskodás miatt, csupán infoként írom. Ezeket az akkukat a legtöbb órás üzletben meg lehet venni. Általában 1000-1500.-/db. áron. Ha valakinek pl. nem esik útba a XI. ker.


Lehet, nem tudom. Amikor kerestem, akkor nem találtam csak 3-4-5.000 ft-os árakon. Plussz aki ugy nem tud/akar forraszgatni, annak meg is csinálják, ha lezsírozza velük. Szóval ennyi, és nem vettem okoskodásnak ;)
Ez is egy hasznos infó, és látod, én sem tudtam róla, hogy ez a vl2020-as akkumulátor ilyen elterjedt.

Re: ...akitől vásárolj nyugodtan avagy elégedett vevők vélem

2014.09.25. 21:10

imi36 írta:Lehet, nem tudom. Amikor kerestem, akkor nem találtam csak 3-4-5.000 ft-os árakon. Plussz aki ugy nem tud/akar forraszgatni, annak meg is csinálják, ha lezsírozza velük. Szóval ennyi, és nem vettem okoskodásnak ;)
Ez is egy hasznos infó, és látod, én sem tudtam róla, hogy ez a vl2020-as akkumulátor ilyen elterjedt.

Erről már írtam egyszer a kulcsos topicba.
Nincs minden órásnál.
A kis HQba is szokott lenni időnként.

Re: ...akitől vásárolj nyugodtan avagy elégedett vevők vélem

2016.03.04. 18:36

Köszönöm bendegúz klubtársnak a rendkívül kedvező árú új alkatrészeket, valamint Svidrony Andrisnak a szállítást! :franko:

Ezt a hozzászólást a szerzőnek rockolo77 az itt látható tagok köszönték meg: bendegúz
Értékelés: 4.76%

Re: ...akitől vásárolj nyugodtan avagy elégedett vevők vélem

2016.04.02. 09:59

Bendegúzról néhány szó.
Rengeteg logisztika a részéről, téves rendelés visszacserélése, szállítás lebonyolítása, mind mind ötöst érdemel.

Köszönöm az üzletet és a megelőlegzett bizalmat. :taps:

Ezt a hozzászólást a szerzőnek Afterdark az itt látható tagok köszönték meg: bendegúz
Értékelés: 4.76%

Re: ...akitől vásárolj nyugodtan avagy elégedett vevők vélem

2016.04.02. 12:11

Afterdark írta:Bendegúzról néhány szó.
Rengeteg logisztika a részéről, téves rendelés visszacserélése, szállítás lebonyolítása, mind mind ötöst érdemel.

Köszönöm az üzletet és a megelőlegzett bizalmat. :taps:

Én is köszönöm! Szívesen, máskor is! :franko:

Ezt a hozzászólást a szerzőnek bendegúz az itt látható tagok köszönték meg: NagyMatyas
Értékelés: 4.76%

Re: ...akitől vásárolj nyugodtan avagy elégedett vevők vélem

2016.04.18. 18:57

Köszönöm Gallacának az olcsó alkatrészeket, a türelmet, és legfőképp a szakértelmet! :franko: :taps:

Ezt a hozzászólást a szerzőnek bendegúz az itt látható tagok köszönték meg: Gallaca
Értékelés: 4.76%

Re: ...akitől vásárolj nyugodtan avagy elégedett vevők vélem

2016.04.18. 19:03

bendegúz írta:Köszönöm Gallacának az olcsó alkatrészeket, a türelmet, és legfőképp a szakértelmet! :franko: :taps:


Én meg Bendegúznak köszönöm az olcsó alkatrészeket, és hogy rászánta az idejét a személyes találkozóra futár helyett! :franko: :taps:

Ezt a hozzászólást a szerzőnek THT az itt látható tagok köszönték meg: bendegúz
Értékelés: 4.76%

Re: ...akitől vásárolj nyugodtan avagy elégedett vevők vélem

2016.04.20. 00:04

THT írta:
bendegúz írta:Köszönöm Gallacának az olcsó alkatrészeket, a türelmet, és legfőképp a szakértelmet! :franko: :taps:


Én meg Bendegúznak köszönöm az olcsó alkatrészeket, és hogy rászánta az idejét a személyes találkozóra futár helyett! :franko: :taps:

Énisénis! Mi összekötöttük a kellemeset a hasznossal! :D

Ezt a hozzászólást a szerzőnek Gallaca az itt látható tagok köszönték meg: bendegúz
Értékelés: 4.76%

Re: ...akitől vásárolj nyugodtan avagy elégedett vevők vélem

2016.05.04. 09:56

én is megköszönném bendegúznak a jól árasított cuccot,és a szállítást! attila

Ezt a hozzászólást a szerzőnek atti523i az itt látható tagok köszönték meg: bendegúz
Értékelés: 4.76%

Re: ...akitől vásárolj nyugodtan avagy elégedett vevők vélem

2016.06.01. 22:33

Sziasztok,

Ezúton szeretném a hálámat kifejezni jLaci74 Klubtársnak az alkatrészekben nyújtott gyors és rendkívüli segítségéért, gyakorlatilag derült égből a villámcsapás, egy este alatt összekalapálta és kiesztergálta a dolgokat:
- féktárcsa (első-hátsó)
- betétek (nem szárnyas)
- jeladók
- gyújtótekercsek (komplett szett)
Emellett nagyon korrektül tájékoztat az egyeztetések során, és a hibalehetőségekre fel is hívja a figyelmet, illetve egyértelműen megjegyzi, ha valami nem stimmel, cseréljük...

Muha Mester hozzáállásához ismét nem találok szavakat, második alkalommal voltam Nála, de most egy nagyobbacska csacska igénydömpinggel:
- komplett fékszett csere (első-hátsó, tárcsák, betétek, jeladók)
- dobbetét csere,
- teljes olajcsere olaj- és légszűrőkkel (Muha Attitól),
- szilentek cseréje (Muha Attitól),
- gyújtótekercsek cseréje,
- futómű beállítás,
- kormánymű ellenőrzése,
- műszaki segítség
Mindezt olyan precízen ütemezve, hogy belefértünk egy napba úgy, reggel vittem, munka vége előtt már el is hozhattam az autót! Hozzá tartozik, hogy késtem reggel, és még egyéb dolgokat is megnézett Muhaatti a motornál, így Ő is később tudott neki kezdeni, de minden meglett...

Mérhetetlen öröm volt hazafelé jönni az autóval, szerencsére az autópályás felújítások miatt kerülhettem is :), tovább élvezve a vezetés örömét...

Mindkettőtök egészségére koccintottunk este, és természetesen Benneteket is megillet egy-egy üvegcse kóstoló, ha legközelebb találkozunk!

Összegezve:
Az alkatrészek beszerzésének gyorsasága és a szervíz igényes hozzáállása nekem most mindent megért, olyan természetesen és időben gördülékenyen állt össze a kombo, hogy 1-2 hetet szinte megspóroltunk a tervezetthez képest...

Csak ajánlani tudom Őket mindenkinek!

Köszönjük, köszönjük, köszönjük!!!

Papi

Ezt a hozzászólást a szerzőnek Papi az itt látható tagok köszönték meg: 3 jimbi525d, jlaci74, muhaati
Értékelés: 14.29%

Re: ...akitől vásárolj nyugodtan avagy elégedett vevők vélem

2016.06.09. 20:25

Itt is szeretném megköszönni bendegúznak a kiváló árut, a szállítást és a türelmet, egy rossz szava sem volt pedig variáltam rendesen .


Sent from my iPhone using Tapatalk

Ezt a hozzászólást a szerzőnek danhawk az itt látható tagok köszönték meg: bendegúz
Értékelés: 4.76%
Hozzászólás küldése

VigLink badge