Facebook E39.hu Google+ E39.hu Youtube E39.hu Twitter E39.hu Instagram E39.hu
Hozzászólás küldése

Minden ami a pincében van ... (ingyen csak vigyed)

2009.04.10. 21:54

Ide írhatjátok mindazt ami a pincébe van és csak porosodik, de nektek már nem kell és "csak vigyék már" szinten van.
A hozzászólást 3 alkalommal szerkesztették, utoljára Celtic 2009.06.27. 00:29-kor.

2009.04.10. 22:10

na akkor dobáljuk ide azt, ami nem kell, de másoknak talán örömet okozna! :D

van egy 8-as alkatrészem, ha valaki házhoz jön érte, odaadom szívesen.

http://www.realoem.com/bmw/showparts.do ... g=51&fg=65

van még továbbá matt aluminum színre fújt rádió borító díszlécem mechanikával együtt.

az is szintén....

2009.04.10. 22:15

Nekem:

1db belsővisszapillantó tükör (alap)
2db szürke napellenző (kapcsolómentes)
1db telóantenna (hosszú) ha lelopnák
3db fekete kupak asszem kerék csavarra (BMW logó van rajta)

2009.04.11. 10:33

MChris írta:Nekem:

1db belsővisszapillantó tükör (alap)
2db szürke napellenző (kapcsolómentes)
1db telóantenna (hosszú) ha lelopnák
3db fekete kupak asszem kerék csavarra (BMW logó van rajta)


A 3db fekete kupakod lehet érdekelne MChris! :) Ez az, amit a kerékőrre kell rakni? :)

2009.04.11. 10:36

vaszarig írta:
MChris írta:Nekem:

1db belsővisszapillantó tükör (alap)
2db szürke napellenző (kapcsolómentes)
1db telóantenna (hosszú) ha lelopnák
3db fekete kupak asszem kerék csavarra (BMW logó van rajta)


A 3db fekete kupakod lehet érdekelne MChris! :) Ez az, amit a kerékőrre kell rakni? :)


Nem tudom hova való :oops: de van képem,küldöm priváton,és ha az akkor Tiéd.

2009.04.13. 18:18

Ez a kettő dolog már új gazdára talált:

1db telóantenna (hosszú) ha lelopnák
3db fekete kupak asszem kerék csavarra (BMW logó van rajta)

2009.04.13. 19:33

na ürül és örül a pinyó! :lol: :taps:

2009.04.13. 20:42

Van egy 1-es alkatrészem (DSC nagynyomású pumpa), ha valakinek éppen az kellene...

DSC compressor/senors/mounting parts - BMW parts catalog

2009.04.14. 08:40

efer írta:Van egy 1-es alkatrészem (DSC nagynyomású pumpa), ha valakinek éppen az kellene...

DSC compressor/senors/mounting parts - BMW parts catalog


Ahha ez az amit a találkozón nem tudott senki hogy micsoda. A Sanyit meg elfelejtettem megkérdezni. Ha szemből nézzük akkor a blokk jobb oldalán van a dob lemezhez rögzitve.
Efer nem is tudtam, hogy a tied DSC-s vagy akkor hogyan jutott hozzád?

Jackson, a felvilágosult

2009.04.14. 09:02

ja igen! van nékem egy júpíszis tetőparabolám, vevőegységgel és tartókonzollal együtt. sztem E39-re nem jó :lol: de ha vki mondjuk rádióamatőr, biztos tudja használni vmire. :D

szívesen odaadom, csak jöjjön el érte. a tányér átmérője kb 1m.

2009.04.14. 09:06

Van egy jobb hátsó lámpám sedanhoz, vor-faceliftes, szép állapotban, kompletten, illetve egy bal oldali csomagtér kárpit szintén sedanba, nem CD-tár-as kocsihoz, szürke színben. Van még egy vonóhorog vezérlő elektronikám és egy csatlakozó aljzat is (13 pólusú). Szélvédő spricni is akad 1 pár, nem intenzív mosós, illetve megvan a tartály, a motor, és a kábel is! Ha valakit érdekel, írjon! :)

2009.04.14. 09:10

Ja, és még van egy kormányzsákom is, nem multis, egy patronos, 4 küllős kormányba, egy ablaktörlő bajuszkapcsolóm, multigombsorom 98/9 utáni kocsihoz, elsőlámpa tartó műanyagok, vor-faceliftes. :lol: Azt hiszem ennyi! Ha a rendrakás közben találok még valamit, majd leírom! :) :D

2009.04.29. 20:19

Sziasztok.

Mostan jutott kicsi eszembe, hogy kallódik a garázsban egy E39 fényszóró, a bura kompletten, xenonos, ha jól emlékszem a trafó is megvan hozzá, csak azt nem tudom bal vagy jobb. Holnap megnézem.

Ezt a hozzászólást a szerzőnek Oroszlan az itt látható tagok köszönték meg: varazslo
Értékelés: 4.76%

2009.04.29. 20:52

Van egy pár GYÁRI aktívszenes pollenszűröm szürke színű, 100km -et futott, tévedésből duplán lett megvéve. Ára : 4.000,- Ft
A hozzászólást 3 alkalommal szerkesztették, utoljára mate 2009.04.30. 08:45-kor.

2009.04.29. 21:19

vaszarig írta:Van egy jobb hátsó lámpám sedanhoz, vor-faceliftes, szép állapotban, kompletten, illetve egy bal oldali csomagtér kárpit szintén sedanba, nem CD-tár-as kocsihoz, szürke színben. Van még egy vonóhorog vezérlő elektronikám és egy csatlakozó aljzat is (13 pólusú). Szélvédő spricni is akad 1 pár, nem intenzív mosós, illetve megvan a tartály, a motor, és a kábel is! Ha valakit érdekel, írjon! :)


Szia

Ha gondolod a szélvédő spricniktől szívesen megszabadítalak :roll:
Az enyémen a jobb oldalinak letört a tartó pöcke és azóta a lapátot mossa :lol:

2009.04.29. 22:12

mate írta:Van egy pár GYÁRI aktív szenes pollenszűröm, 100km -et futott, tévedésből duplán lett megvéve.


Engem érdekelne mert most sima van benne. Dobok egy PÜ-t hogy hogyan bizniszeljük.

Jackson, akit érdekel

2009.05.05. 15:22

1. E39 touring szürke sízsákos hátsó ülés komplett, osztva dönthető.
2. Benzines tankban lévő AC pumpa cullangokkal, benzinszintmérővel.
3. Nussbaum - fadekor - csíkok komplett (ajtókról - műszerfalról - váltóról.)
4. 4 db fekete hibátlan 2003-as ajtókárpit.
5. sárga indexes hátsó lámpák.

aprópénzért, vagy csere.
tel.: 20/388-9393 vagy privát.

2009.05.05. 15:49

kovessyroli írta:2. Benzines tankban lévő AC pumpa cullangokkal, benzinszintmérővel.


Szia Roli!

Mi az a cullang?

Jackson, az örök kiváncsi

2009.05.05. 16:15

jackson írta:
kovessyroli írta:2. Benzines tankban lévő AC pumpa cullangokkal, benzinszintmérővel.


Szia Roli!

Mi az a cullang?

Jackson, az örök kiváncsi


szerintem a vezetékekre gondolt ami rajta lógnak :P

2009.05.05. 16:52

jackson írta:
kovessyroli írta:2. Benzines tankban lévő AC pumpa cullangokkal, benzinszintmérővel.


Szia Roli!

Mi az a cullang?

Jackson, az örök kiváncsi



ha lecsavarod a hátsó ülések alatt lévő sárga tányérokat, akkor az egész pumpát komplett lehet kihúzni a helyéről.
ezen van valami rugó, vezetékköteg, benzinszint mérő, és az a sárga fedőkupak is.
így gondoltam, ahogy a tankból kihúzod egyben.
ha valakinek beszart, akkor nem kell sokat szerelni, csak egyben bedugni az egyéget a helyére, összedugni a stekkert és kész.
Hozzászólás küldése

VigLink badge