Facebook E39.hu Google+ E39.hu Youtube E39.hu Twitter E39.hu Instagram E39.hu
Váltás asztali nézetre
Hozzászólás küldése

2009.10.11. 19:35

e39chip írta:sárga indexes, xenonos, facelift előtti lámpa mennyit érhet??

mennyiert valnal meg tole?
Tamas

2010.04.09. 16:54

Gyári Hella sárga indexes Xenon, Angel-eyes lámpapár kompletten,trafóval,égővel együtt eladó!

2010.05.06. 08:49

strobi írta:Gyári Hella sárga indexes Xenon, Angel-eyes lámpapár kompletten,trafóval,égővel együtt eladó!


Üdv!
Ha megvan még a cuccos, mit kóstál árban?

2010.05.06. 09:21

bomostomi írta:
strobi írta:Gyári Hella sárga indexes Xenon, Angel-eyes lámpapár kompletten,trafóval,égővel együtt eladó!


Üdv!
Ha megvan még a cuccos, mit kóstál árban?


Ment privát üzenet... :wink:

Lámpa

2010.06.30. 09:28

Még mindig eladó az elsó pár gyári sárga indexes xenon faceliftes lámpám, akit érdekel! A jobbos kompletten, de ha kell izzó és trafó nélkül is eladó, akkor olcsóbban tudom adni! :)
Keressetek bátran, szerintem meg tudunk egyezni! :wink:

Re: Lámpa

2010.06.30. 09:43

vaszarig írta:Még mindig eladó az elsó pár gyári sárga indexes xenon faceliftes lámpám, akit érdekel! A jobbos kompletten, de ha kell izzó és trafó nélkül is eladó, akkor olcsóbban tudom adni! :)
Keressetek bátran, szerintem meg tudunk egyezni! :wink:


Trafó nélkül mit kostálna? Képet tudsz küldeni? Mennyire karcos, stb.
Akkor én egyezkednék. :lol:

Re: Lámpa

2010.06.30. 10:16

Viper írta:
vaszarig írta:Még mindig eladó az elsó pár gyári sárga indexes xenon faceliftes lámpám, akit érdekel! A jobbos kompletten, de ha kell izzó és trafó nélkül is eladó, akkor olcsóbban tudom adni! :)
Keressetek bátran, szerintem meg tudunk egyezni! :wink:


Trafó nélkül mit kostálna? Képet tudsz küldeni? Mennyire karcos, stb.
Akkor én egyezkednék. :lol:


Ment Pü! :wink:

2010.07.14. 16:15

Újabb gyári Gyűrűs Hella lámpa pár van eladó kompletten izzóval trafóval!

Iá.:110.000Ft.

Ne kíméljetek... :lol:

Kép

2010.08.22. 17:33

sziasztok balos faceliftes hella elsö fényszoro 20000ft ha valakit érdekel nem xenonos

2010.08.25. 18:14

helló van két eladó vagyis egy pár face liftes xenonos fehérindexes e39 2002 lámpám 120000 Ft a pár trafóval izzóval kompletten.

2010.09.05. 04:48

Sziasztok!Keresek 98-as touringhoz fehér indexes hátsólámpákat,facelift előtti az autóm.A mobilgumi.hu-n csak 2000 utánihoz van,talán az is jó lehet? :roll:

2010.09.17. 17:15

Hello Bömbölő nagyon sürgős lenne a dolog. Kiégett a jobb oldali xenon lámpám. Mennyibe kerül annak darabja? Autósboltba lehet vajon polcról kapni? Köszi előre is!!!

2010.09.17. 17:42

rike89 írta:Hello Bömbölő nagyon sürgős lenne a dolog. Kiégett a jobb oldali xenon lámpám. Mennyibe kerül annak darabja? Autósboltba lehet vajon polcról kapni? Köszi előre is!!!

Ha szorgalmasan olvasnád a fórumot, tudnád, hogy MitoGabor klubtárs óccsó pénzért árul ilyesmit:
Xenonizzók a lap alján

2010.09.17. 18:11

simi64 írta:
rike89 írta:Hello Bömbölő nagyon sürgős lenne a dolog. Kiégett a jobb oldali xenon lámpám. Mennyibe kerül annak darabja? Autósboltba lehet vajon polcról kapni? Köszi előre is!!!

Ha szorgalmasan olvasnád a fórumot, tudnád, hogy MitoGabor klubtárs óccsó pénzért árul ilyesmit:
Xenonizzók a lap alján

Nagyon szépen köszönöm. Sajnos nincs sok időm fórumozni de ha valami problémám van mindig itt érdeklődök először.

2010.09.17. 18:51

rike89 írta:
simi64 írta:
rike89 írta:Hello Bömbölő nagyon sürgős lenne a dolog. Kiégett a jobb oldali xenon lámpám. Mennyibe kerül annak darabja? Autósboltba lehet vajon polcról kapni? Köszi előre is!!!

Ha szorgalmasan olvasnád a fórumot, tudnád, hogy MitoGabor klubtárs óccsó pénzért árul ilyesmit:
Xenonizzók a lap alján

Nagyon szépen köszönöm. Sajnos nincs sok időm fórumozni de ha valami problémám van mindig itt érdeklődök először.

Ha nem nagy kérés:
Ha veszel tőle, leírhatnád, hogy milyen, mert sztem itt még senki nem írt erről. A srác sem fórumozik, csak hirdeti a cuccost itt időnként.
Csak ennyit: jó, nem jó
Mert másokat is érdekelhet a dolog, annál is inkább, mert a Lepke kemény ötjegyűkért cserélte és ez nagyon-nagyon baráti árnak tűnik :wink:

2010.09.17. 23:17

simi64 írta:
rike89 írta:
simi64 írta:
rike89 írta:Hello Bömbölő nagyon sürgős lenne a dolog. Kiégett a jobb oldali xenon lámpám. Mennyibe kerül annak darabja? Autósboltba lehet vajon polcról kapni? Köszi előre is!!!

Ha szorgalmasan olvasnád a fórumot, tudnád, hogy MitoGabor klubtárs óccsó pénzért árul ilyesmit:
Xenonizzók a lap alján

Nagyon szépen köszönöm. Sajnos nincs sok időm fórumozni de ha valami problémám van mindig itt érdeklődök először.

Ha nem nagy kérés:
Ha veszel tőle, leírhatnád, hogy milyen, mert sztem itt még senki nem írt erről. A srác sem fórumozik, csak hirdeti a cuccost itt időnként.
Csak ennyit: jó, nem jó
Mert másokat is érdekelhet a dolog, annál is inkább, mert a Lepke kemény ötjegyűkért cserélte és ez nagyon-nagyon baráti árnak tűnik :wink:
Festo vet tőle és teljesen jó originál dobozos cucc.

E39 eredeti Hella halogén fényszórópár

2011.03.04. 22:04

E39 Facelift utáni új eredeti Hella halogén fényszórópár gyári dobozában eladó, ár 128.800Ft

Kép

Kép

..

2011.03.23. 00:45

Üdv!
Érdeklődnék h ugyan ez a gyári Hella csak xenonosba milyen árban lenne????És h mit tartalmaz az ár,égőt,trafót is???
Válaszát előre is köszöntem!!
Üdv...attis

Re: ..

2011.03.23. 09:58

attis530d írta:Üdv!
Érdeklődnék h ugyan ez a gyári Hella csak xenonosba milyen árban lenne????És h mit tartalmaz az ár,égőt,trafót is???
Válaszát előre is köszöntem!!
Üdv...attis


Ez engem is érdekelne? :roll:

Hella Xenon

2011.03.23. 11:27

Természetesen van Xenon kivitelben is, két fajta, formára mindkettő Facalift utáni:

Facelift előtti modellekbe építhető, ehhez kell vezérlő elektronika. A készlet tartalmazza az izzókat és az elektronikát. Ár: 330.415 Ft/szett


Kép

Kép

Facelift utáni modellekbe építhető, ehhez nem kell vezérlő elektronika. A készlet tartalmazza az izzókat. Ár: 234.630 Ft/szett

Kép


Jelenleg mindkettőből van 1-1 szett a dán központi raktárban, beérkezés márc.30-ra várható, ha valaki szeretne rendelni.
Hozzászólás küldése

VigLink badge