Facebook E39.hu Google+ E39.hu Youtube E39.hu Twitter E39.hu Instagram E39.hu
Váltás asztali nézetre
Hozzászólás küldése

Re: BMW Hella, gyűrűs fényszórók

2012.02.12. 16:31

kiara írta:
Padre540 írta:
kiara írta:Sziasztok!
A Land Cruiseremre rendeltem Hella Luminátorokat és rákérdeztem a faceliftes E39 lámpákra. Darabját a fehér irányjelzős, xenonos Hellának 70,000Ft-ért kapnám meg. Mit mondtok, jó ez az ár? Vagy van olcsóbban?


Gyűrűs,új,gyári Hella?? :shock: Átrakom a trafóimat és új gyári lámpáim vannak?Túl szép hogy igaz legyen,de ennyiért ingyen van.


Igen, gyűrűs,új,gyári Hella. A Luminátorok is A Luminátorok is jóval olcsóbbak voltak, mint itthon. És már meg is jöttek! :mrgreen:


Akkor ez Angol?

Re: BMW Hella, gyűrűs fényszórók

2012.02.12. 20:14

Padre540 írta:
kiara írta:
Padre540 írta:
kiara írta:Sziasztok!
A Land Cruiseremre rendeltem Hella Luminátorokat és rákérdeztem a faceliftes E39 lámpákra. Darabját a fehér irányjelzős, xenonos Hellának 70,000Ft-ért kapnám meg. Mit mondtok, jó ez az ár? Vagy van olcsóbban?


Gyűrűs,új,gyári Hella?? :shock: Átrakom a trafóimat és új gyári lámpáim vannak?Túl szép hogy igaz legyen,de ennyiért ingyen van.


Igen, gyűrűs,új,gyári Hella. A Luminátorok is A Luminátorok is jóval olcsóbbak voltak, mint itthon. És már meg is jöttek! :mrgreen:


Akkor ez Angol?



Na ezt miből gondoltad, hogy angol?????? :shock: NEM, nem angol! Gyári, új Hella balkormányos autóba.

Re: BMW Hella, gyűrűs fényszórók

2012.02.14. 23:44

kiara írta:
Padre540 írta:
kiara írta:
Padre540 írta:
kiara írta:Sziasztok!
A Land Cruiseremre rendeltem Hella Luminátorokat és rákérdeztem a faceliftes E39 lámpákra. Darabját a fehér irányjelzős, xenonos Hellának 70,000Ft-ért kapnám meg. Mit mondtok, jó ez az ár? Vagy van olcsóbban?


Gyűrűs,új,gyári Hella?? :shock: Átrakom a trafóimat és új gyári lámpáim vannak?Túl szép hogy igaz legyen,de ennyiért ingyen van.


Igen, gyűrűs,új,gyári Hella. A Luminátorok is A Luminátorok is jóval olcsóbbak voltak, mint itthon. És már meg is jöttek! :mrgreen:


Akkor ez Angol?



Na ezt miből gondoltad, hogy angol?????? :shock: NEM, nem angol! Gyári, új Hella balkormányos autóba.


Akkor Ukrán! :D

Re: BMW Hella, gyűrűs fényszórók

2012.02.16. 17:32

Sziasztok!

kéne nekem egy faceliftes (angel eye) elsó lámpa pár (fehér indexes) sürgősen. az összes létező hirdetést végignéztem (racing-bazar, autoalkatresz, stb...) gondoltam még írok ide nektek, hátha valakinek porosodik otton a polcon egy ilyen. csak gyári hella érdekel. eddigi lejobb ajánlatom: 90E HUF/pár, xenonnal (trafó+izzók is). holnap (pénteken) 2kor megveszem valszeg, hacsak nem modtok valami jobb árban lévőt.

gondoltam egy próbát megér ha írok.

üdv: András

Re: BMW Hella, gyűrűs fényszórók

2012.02.16. 20:27

Bombolo írta:
kiara írta:
Padre540 írta:
kiara írta:Sziasztok!
A Land Cruiseremre rendeltem Hella Luminátorokat és rákérdeztem a faceliftes E39 lámpákra. Darabját a fehér irányjelzős, xenonos Hellának 70,000Ft-ért kapnám meg. Mit mondtok, jó ez az ár? Vagy van olcsóbban?

Gyűrűs,új,gyári Hella?? :shock: Átrakom a trafóimat és új gyári lámpáim vannak?Túl szép hogy igaz legyen,de ennyiért ingyen van.

Igen, gyűrűs,új,gyári Hella. A Luminátorok is A Luminátorok is jóval olcsóbbak voltak, mint itthon. És már meg is jöttek! :mrgreen:

Az angol rendszerű lámpákat nem tudod átállítani európai üzemmódra. A kis kupak alatt váltó csak az aszimmetriát szünteti meg, azaz pl. jobb oldali közlekedésnél a fénycsóva a jobb oldalon messzebbre világít, ezt tudod a váltóval a bal oldalival egy szintre hozni, így ha bal oldali közlekedésű országban jársz, akkor nem fogja a jobb oldalon szembejövőt vakítani. De a váltóval a fénytörést nem tudod a másik oldalra varázsolni, és a műszaki elengedhetetlen feltétele az aszimmetrikus fénycsóva. A foncsoron lévő terelőlapot pedig nem tudod kicserélni, ahhoz ugyanis szét kell szedni a lámpát, és 2002/6 hó után gyártott lámpákat hiába teszed sütőbe, a tömítőanyag már nem lágyul hőre.



Műszakin lefossák milyen lámpa van benne(nekem még sosem nézték,hogy ég e a lámpám egyáltalán,vagy sem.)...és az angollal is ugyanúgy lehet látni,én is jártam olyannal itthon,és még soha nem volt gondom,hogy nem láttam volna vele.(nem vettem észre látásbeli különbséget)

:sör:

Re: BMW Hella, gyűrűs fényszórók

2012.02.16. 23:10

andras_528i írta:Sziasztok!
kéne nekem egy faceliftes (angel eye) elsó lámpa pár (fehér indexes) sürgősen. az összes létező hirdetést végignéztem (racing-bazar, autoalkatresz, stb...) gondoltam még írok ide nektek, hátha valakinek porosodik otton a polcon egy ilyen. csak gyári hella érdekel. eddigi lejobb ajánlatom: 90E HUF/pár, xenonnal (trafó+izzók is). holnap (pénteken) 2kor megveszem valszeg, hacsak nem modtok valami jobb árban lévőt.
gondoltam egy próbát megér ha írok.
üdv: András

A 90-ből még alkudj, ha lötyög a belseje! :-)

Ezt a hozzászólást a szerzőnek Bombolo az itt látható tagok köszönték meg: seepheerd
Értékelés: 4.76%

Re: BMW Hella, gyűrűs fényszórók

2012.10.24. 09:27

Üdv.Van egy pár gyári Angel Eyes lámpám eladó.Sajnos párba nem tudom adni mert nem egyformák.Mind a kettő fehér indexes csak a bal oldali az kb 2 éves a jobb oldali meg 11.Ezért elég nagy különbség van a kettő között.Én is ezért cseréltem ki mert nagyon zavart,hogy nem egyforma.

Re: BMW Hella, gyűrűs fényszórók

2013.05.16. 12:56

Kedves Kollégák!

A mai naptól elérhető webshopomban mindenféle BMW-hez (szinte kivétel nélkül) jégkék/fehér angel eye izzó az országban a legjobb áron!!

LINK

Re: BMW Hella, gyűrűs fényszórók

2013.05.16. 14:21

ptom írta:Üdv.Van egy pár gyári Angel Eyes lámpám eladó.Sajnos párba nem tudom adni mert nem egyformák.Mind a kettő fehér indexes csak a bal oldali az kb 2 éves a jobb oldali meg 11.Ezért elég nagy különbség van a kettő között.Én is ezért cseréltem ki mert nagyon zavart,hogy nem egyforma.

Szerintem XenonBalu egyformává tudja tenni.
Nem úgy, hogy az újat összekarcolja...:mrgreen:

Re: BMW Hella, gyűrűs fényszórók

2013.05.16. 16:07

hamoriarpi írta:
ptom írta:Üdv.Van egy pár gyári Angel Eyes lámpám eladó.Sajnos párba nem tudom adni mert nem egyformák.Mind a kettő fehér indexes csak a bal oldali az kb 2 éves a jobb oldali meg 11.Ezért elég nagy különbség van a kettő között.Én is ezért cseréltem ki mert nagyon zavart,hogy nem egyforma.

Szerintem XenonBalu egyformává tudja tenni.
Nem úgy, hogy az újat összekarcolja...:mrgreen:

Nem százas az új teló a tapatalkkal, nem mutatja a dátumot! :nyelves:

Re: BMW Hella, gyűrűs fényszórók

2013.05.16. 17:41

Gallaca írta:
hamoriarpi írta:
ptom írta:Üdv.Van egy pár gyári Angel Eyes lámpám eladó.Sajnos párba nem tudom adni mert nem egyformák.Mind a kettő fehér indexes csak a bal oldali az kb 2 éves a jobb oldali meg 11.Ezért elég nagy különbség van a kettő között.Én is ezért cseréltem ki mert nagyon zavart,hogy nem egyforma.

Szerintem XenonBalu egyformává tudja tenni.
Nem úgy, hogy az újat összekarcolja...:mrgreen:

Nem százas az új teló a tapatalkkal, nem mutatja a dátumot! :nyelves:

:arrow: Ezt benéztem:!::lol:

Re: BMW Hella, gyűrűs fényszórók

2013.08.11. 14:52

Sziasztok!kelkene nekem e39 99-es géphez ,facelift előtti xenonhoz trafó,ez ami most van hellás és sárga matrica van rajta,ha esetleg lenne valakinek jelezze!

Re: BMW Hella, gyűrűs fényszórók

2014.01.13. 23:25

Sziasztok!

ELADÓ E39 gyári Hella facelift angel eyes halogén fényszóró (2db)!
Hibátlanul működik, nincs törve/repedve, nem lóg a foncsor.
Kompletten izzókkal + foglalatokkal!

2000/08. hó előtti autókba is beépíthető!

Ár: 80e Ft

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép

Re: BMW Hella, gyűrűs fényszórók

2014.01.14. 06:48

dirtydog87 írta:Sziasztok!

ELADÓ E39 gyári Hella facelift angel eyes halogén fényszóró (2db)!
Hibátlanul működik, nincs törve/repedve, nem lóg a foncsor.
Kompletten izzókkal + foglalatokkal!

2000/08. hó előtti autókba is beépíthető!




Offtopic :
2000/08. hó előtti autókba is beépíthető!


amennyiben megveszi valaki átalakító kábeleket és az alsó tartó konzolokat

Re: BMW Hella, gyűrűs fényszórók

2014.01.14. 08:59

MChris írta:
dirtydog87 írta:Sziasztok!

ELADÓ E39 gyári Hella facelift angel eyes halogén fényszóró (2db)!
Hibátlanul működik, nincs törve/repedve, nem lóg a foncsor.
Kompletten izzókkal + foglalatokkal!

2000/08. hó előtti autókba is beépíthető!




Offtopic :
2000/08. hó előtti autókba is beépíthető!


amennyiben megveszi valaki átalakító kábeleket és az alsó tartó konzolokat


A kabel oke de milyen tarto kozloj kell meg?

Tapatalk-kal küldve az én GT-N7105-el

Re: BMW Hella, gyűrűs fényszórók

2014.01.14. 09:40

Bummer írta:A kabel oke de milyen tarto kozloj kell meg?

Van egy fém lemez, amit még bele kell fúrni a hídba, ez alulról körbe öleli és megtartja a lámpát.

Re: BMW Hella, gyűrűs fényszórók

2014.01.18. 12:27

dirtydog87 írta:ELADÓ E39 gyári Hella facelift angel eyes halogén fényszóró (2db)!

Elkelt!!!

Re: BMW Hella, gyűrűs fényszórók

2014.11.16. 13:48

Sziasztok,

Ha a 97es gyari xenon fényazorokat cserelnem fl.-re, akkor is kell tartókonzol?

Koszi

Á

Re: BMW Hella, gyűrűs fényszórók

2014.11.16. 14:16

Adam528 írta:Sziasztok,

Ha a 97es gyari xenon fényazorokat cserelnem fl.-re, akkor is kell tartókonzol?

Koszi

Á

Kell a muanyag tartokonzol, az adapterkabel es egy lcm3 modul...amit progizni kell...de akkor mar kellene a hatso lampa is...ahhoz is kell atalakito kabel, kis furas-faragas, uj tomites es egy kis alatet :D

Ezt a hozzászólást a szerzőnek Bummer az itt látható tagok köszönték meg: Adam528
Értékelés: 4.76%

Re: BMW Hella, gyűrűs fényszórók

2014.11.16. 14:59

Bummer írta:
Adam528 írta:Sziasztok,

Ha a 97es gyari xenon fényazorokat cserelnem fl.-re, akkor is kell tartókonzol?

Koszi

Á

Kell a muanyag tartokonzol, az adapterkabel es egy lcm3 modul...amit progizni kell...de akkor mar kellene a hatso lampa is...ahhoz is kell atalakito kabel, kis furas-faragas, uj tomites es egy kis alatet :D


Marad a mostani :-D inkább a szilentek :-)
Hozzászólás küldése

VigLink badge