Facebook E39.hu Google+ E39.hu Youtube E39.hu Twitter E39.hu Instagram E39.hu
Hozzászólás küldése

Re: PDC szenzor

2012.08.16. 11:36

Van valakinek PDC vezérlő tartó konzolja?
7-es alkatrész
Kép

Re: PDC szenzor

2012.08.16. 11:47

Jerry írta:Van valakinek PDC vezérlő tartó konzolja?
7-es alkatrész
Kép

Nekem volt egy mert touringba másfajta kellet. Megnézem meg van e még.


iPhone Tapatalk

Ezt a hozzászólást a szerzőnek admin az itt látható tagok köszönték meg: Jerry
Értékelés: 4.76%

Re: PDC szenzor

2012.08.17. 15:36

admin írta:
Jerry írta:Van valakinek PDC vezérlő tartó konzolja?
7-es alkatrész
Kép

Nekem volt egy mert touringba másfajta kellet. Megnézem meg van e még.


iPhone Tapatalk

Sajnos nincs meg:(


iPhone Tapatalk

Re: PDC szenzor

2012.08.17. 15:45

Jerry írta:Van valakinek PDC vezérlő tartó konzolja?
7-es alkatrész
Kép

Ahogy nézem újonan sem egy egetverő összeg, néhány sör. Én rákérdeznék AlpinaFan-nál.

Re: PDC szenzor

2012.08.17. 21:36

PeterE39 írta:
Jerry írta:Van valakinek PDC vezérlő tartó konzolja?
7-es alkatrész

Ahogy nézem újonan sem egy egetverő összeg, néhány sör. Én rákérdeznék AlpinaFan-nál.

Már megtettem. Igaz Jlacit, de nem hinném, hogy jelentős különbség lenne közte. Az ára 3900,-

@Admin: köszi, hogy megnézted. Sajnálom, hogy nincs már meg. :(

Re: PDC szenzor

2012.10.11. 18:41

Keresek 2 db. ROSSZ !! fekete pdc fejet :kösz

Re: PDC szenzor

2012.10.11. 18:52

leslie írta:Keresek 2 db. ROSSZ !! fekete pdc fejet :kösz


Kereket vagy lelapoltat?

Re: PDC szenzor

2012.10.11. 19:39

nagysparco írta:
leslie írta:Keresek 2 db. ROSSZ !! fekete pdc fejet :kösz


Kereket vagy lelapoltat?


Kereket.

Re: PDC szenzor

2012.10.11. 20:24

leslie írta:Keresek 2 db. ROSSZ !! fekete pdc fejet :kösz

Egy biztosan van PeterE39-nek. Kábelcsere közben még azt is kiszűrtük, hogy az egyik fej is hibás.

Ezt a hozzászólást a szerzőnek Jerry az itt látható tagok köszönték meg: leslie
Értékelés: 4.76%

Re: PDC szenzor

2012.11.14. 13:11

Sziasztok!
Olyan kérdésem lenne, hogy 5 (hátra 2, előre 3) darab lelapolt fészliftes (2001 sedan) szenzor mennyibe fájna? Jelenleg spórolok egy pixeljavításra és csak az után következne a PDC, persze ha nem egetrengető az ára! :)
Esetleg lehet olyan, hogy nem is rossz mind az 5? Pár napja kaptam az autót és még nem tudtam megnézni, hogy esetleg vezeték szétcsúszhatott-e, vagy valami... :?
Köszi előre is!

Re: PDC szenzor

2012.11.14. 13:31

KimJoe írta:Sziasztok!
Olyan kérdésem lenne, hogy 5 (hátra 2, előre 3) darab lelapolt fészliftes (2001 sedan) szenzor mennyibe fájna? Jelenleg spórolok egy pixeljavításra és csak az után következne a PDC, persze ha nem egetrengető az ára! :)
Esetleg lehet olyan, hogy nem is rossz mind az 5? Pár napja kaptam az autót és még nem tudtam megnézni, hogy esetleg vezeték szétcsúszhatott-e, vagy valami... :?
Köszi előre is!


Helló!

Diag ált. megmondja, hogy melyik fej rossz ( általában 1-2 mondja fel a szolgáltatot ), viszont van olyan helyzet is, mikor beázik a fej és a csatinál elrohad a vezeték. A bimmer.hu-n meg tudod nézni , hogy mennyi egy új fej, vagy Schnitzer-nek talán van bontott.

Ezt a hozzászólást a szerzőnek leslie az itt látható tagok köszönték meg: KimJoe
Értékelés: 4.76%

Re: PDC szenzor

2012.11.14. 14:31

leslie írta:
KimJoe írta:Sziasztok!
Olyan kérdésem lenne, hogy 5 (hátra 2, előre 3) darab lelapolt fészliftes (2001 sedan) szenzor mennyibe fájna? Jelenleg spórolok egy pixeljavításra és csak az után következne a PDC, persze ha nem egetrengető az ára! :)
Esetleg lehet olyan, hogy nem is rossz mind az 5? Pár napja kaptam az autót és még nem tudtam megnézni, hogy esetleg vezeték szétcsúszhatott-e, vagy valami... :?
Köszi előre is!


Helló!

Diag ált. megmondja, hogy melyik fej rossz ( általában 1-2 mondja fel a szolgáltatot ), viszont van olyan helyzet is, mikor beázik a fej és a csatinál elrohad a vezeték. A bimmer.hu-n meg tudod nézni , hogy mennyi egy új fej, vagy Schnitzer-nek talán van bontott.


Bombolo-nél is szokott lenni új. Katt

Odus

Re: PDC szenzor

2012.11.16. 10:46

KimJoe írta:Sziasztok!
Olyan kérdésem lenne, hogy 5 (hátra 2, előre 3) darab lelapolt fészliftes (2001 sedan) szenzor mennyibe fájna? Jelenleg spórolok egy pixeljavításra és csak az után következne a PDC, persze ha nem egetrengető az ára! :)
Esetleg lehet olyan, hogy nem is rossz mind az 5? Pár napja kaptam az autót és még nem tudtam megnézni, hogy esetleg vezeték szétcsúszhatott-e, vagy valami... :?
Köszi előre is!

Én ebay-en vettem új utángyártottat 18 EUR körül.

Re: PDC szenzor

2013.01.16. 17:08

Keresek 1db bal első PDC szenzort M-Pakett II lökösbe.

Re: PDC szenzor

2013.01.16. 18:12

csiatt írta:Keresek 1db bal első PDC szenzort M-Pakett II lökösbe.

Nincs külön M-s szenzor :) Van két vezetékes és három vezetékes. Egyenes és 90fokos. Kör és körben lapitott négyzet. Na melyik?


iPhone Tapatalk

Re: PDC szenzor

2013.01.16. 19:29

admin írta:
csiatt írta:Keresek 1db bal első PDC szenzort M-Pakett II lökösbe.

Nincs külön M-s szenzor :) Van két vezetékes és három vezetékes. Egyenes és 90fokos. Kör és körben lapitott négyzet. Na melyik?

iPhone Tapatalk


Hát még nem bontottam ki, nem tudom nekem melyik kell: 2002/6 bal első. Csak a hibakódolvasás dobott rá hibát. Azt látom, hogy nem lapolt :)
(Egyébként mi értelme van annak, hogy van lapított és van kör alakú? Illetve miért van L-es és síma?)

Re: PDC szenzor

2013.01.16. 20:44

csiatt írta:
admin írta:
csiatt írta:Keresek 1db bal első PDC szenzort M-Pakett II lökösbe.

Nincs külön M-s szenzor :) Van két vezetékes és három vezetékes. Egyenes és 90fokos. Kör és körben lapitott négyzet. Na melyik?

iPhone Tapatalk


Hát még nem bontottam ki, nem tudom nekem melyik kell: 2002/6 bal első. Csak a hibakódolvasás dobott rá hibát. Azt látom, hogy nem lapolt :)
(Egyébként mi értelme van annak, hogy van lapított és van kör alakú? Illetve miért van L-es és síma?)

Még pluszban a csatlakozásuk sem mindegy, mert van ami kiálló tüskés, van ami rádugós. E39 gyártása alatt variálták folyamatosan. :evil: Lapított már nincs gyártásban (én nem kaptam sehol) végül Bömbökőnél vettem újakat, maradék 3at is kicseréltem kör alakúra. hogy egyforma legyen.
Megjegyzés :hangos: : szerintem ne keressünk bontottat, vegyünk újat, ezzel talán kevésbé lesznek lopva a díszlécek szenzorostul. Mert a neten lehet hogy pont vmelyik klubtársét árulják. :twisted: Vagy a legolcsóbb talán az e-bayről.

Ezt a hozzászólást a szerzőnek LeviM5 az itt látható tagok köszönték meg: csiatt
Értékelés: 4.76%

Re: PDC szenzor

2013.01.17. 17:30

Valaki nem tud E60 1db első és 1db hátsó PDC szenzort?

Re: PDC szenzor

2013.01.17. 22:54

Baloghgy írta:Valaki nem tud E60 1db első és 1db hátsó PDC szenzort?


Használtban a bontósok, újban bömbölő (bimmer.hu) 12-15eFt között.

Re: PDC szenzor

2013.01.19. 16:00

Baloghgy írta:Valaki nem tud E60 1db első és 1db hátsó PDC szenzort?


En innen vettem: http://pages.ebay.com/link/?nav=item.view&id=320972811648
E39-hez jo volt, nem pont ugyanolyan, mint ami benne volt, de siman rament a csati es rendesen teszi a dolgat azota is. E60/61et is irja a leirasban.

Sent from my GT-I9100 using Tapatalk 2
Hozzászólás küldése

VigLink badge