Facebook E39.hu Google+ E39.hu Youtube E39.hu Twitter E39.hu Instagram E39.hu
Hozzászólás küldése

Re: Ablakemelő

2011.08.25. 14:05

danielbeath írta:
simi64 írta:
Cyri írta:Sziasztok! Szétszedtük tegnap a jobb első ablakemelő szerkezetemet, és csak úgy pislogtam hogy mi hogy merre..... Mert hogy röcsögött ropogott az egész és már nem bírtam ki hogy ne bontsuk szét. Így nézett ki! 8O
http://kepfeltoltes.hu/view/110824/2011 ... es.hu_.jpg

Ezt láttán gyártottunk hozzá új bowdent amivel semmi probléma nem volt, méretre minden stimm volt, beszereltük de sajnos a hiba megmaradt! Alig húzza fel és darálja szét azt a fémházat belülről amiben a bowdent feltekerő műanyag orsó van! Na ez az orsó szerintem ami kellene nekem!
Ezt találtam de ez hátsó! http://ablakemelok.bordasgabor.hu/index ... 1&Itemid=9

Gondolom ez nem jó nekem.
Szerintetek van erre valami megoldás vagy kompletten szerezzek 1 bontottat! Vagy esetleg valakinek nincs ilyen elfekvőben?

Üdv Cyri

A műanyag csigát külön nem fogod megkapni, de még a szerkezetet sem nagyon :!:
Motorral együtt is csak 10.000 a bontott.



Cyri nincs igazad!!! nekem tegnap tette fel postára Schnitzer-t 3000ft + 1690a posta szerintem ennyiért nagyon baráti. Úgy h vannak még nem le húzós emberek!!!!

Na jó!
Ő más :franko:

Ezt a hozzászólást a szerzőnek simi64 az itt látható tagok köszönték meg: Schnitzer
Értékelés: 4.76%

Re: Ablakemelő

2011.08.25. 14:22

Meg is érkezett ma az ablak emelőm, be is szereltem tökéletesen működik, nem érdemes szarakodni vele főleg nem 3ezerért.

Re: Ablakemelő

2011.08.25. 17:20

danielbeath írta:
simi64 írta:
Cyri írta:Sziasztok! Szétszedtük tegnap a jobb első ablakemelő szerkezetemet, és csak úgy pislogtam hogy mi hogy merre..... Mert hogy röcsögött ropogott az egész és már nem bírtam ki hogy ne bontsuk szét. Így nézett ki! 8O
http://kepfeltoltes.hu/view/110824/2011 ... es.hu_.jpg

Ezt láttán gyártottunk hozzá új bowdent amivel semmi probléma nem volt, méretre minden stimm volt, beszereltük de sajnos a hiba megmaradt! Alig húzza fel és darálja szét azt a fémházat belülről amiben a bowdent feltekerő műanyag orsó van! Na ez az orsó szerintem ami kellene nekem!
Ezt találtam de ez hátsó! http://ablakemelok.bordasgabor.hu/index ... 1&Itemid=9

Gondolom ez nem jó nekem.
Szerintetek van erre valami megoldás vagy kompletten szerezzek 1 bontottat! Vagy esetleg valakinek nincs ilyen elfekvőben?

Üdv Cyri

A műanyag csigát külön nem fogod megkapni, de még a szerkezetet sem nagyon :!:
Motorral együtt is csak 10.000 a bontott.



Cyri nincs igazad!!! nekem tegnap tette fel postára Schnitzer-t 3000ft + 1690a posta szerintem ennyiért nagyon baráti. Úgy h vannak még nem le húzós emberek!!!!


Beszétem Schintzerrel, holnap küldi is 'kütyüt' !! Már csak azt nem értem hogy miben nincs igazam....

Re: Ablakemelő

2011.08.25. 17:23

Cyri írta:
danielbeath írta:
simi64 írta:
Cyri írta:Sziasztok! Szétszedtük tegnap a jobb első ablakemelő szerkezetemet, és csak úgy pislogtam hogy mi hogy merre..... Mert hogy röcsögött ropogott az egész és már nem bírtam ki hogy ne bontsuk szét. Így nézett ki! 8O
http://kepfeltoltes.hu/view/110824/2011 ... es.hu_.jpg

Ezt láttán gyártottunk hozzá új bowdent amivel semmi probléma nem volt, méretre minden stimm volt, beszereltük de sajnos a hiba megmaradt! Alig húzza fel és darálja szét azt a fémházat belülről amiben a bowdent feltekerő műanyag orsó van! Na ez az orsó szerintem ami kellene nekem!
Ezt találtam de ez hátsó! http://ablakemelok.bordasgabor.hu/index ... 1&Itemid=9

Gondolom ez nem jó nekem.
Szerintetek van erre valami megoldás vagy kompletten szerezzek 1 bontottat! Vagy esetleg valakinek nincs ilyen elfekvőben?

Üdv Cyri

A műanyag csigát külön nem fogod megkapni, de még a szerkezetet sem nagyon :!:
Motorral együtt is csak 10.000 a bontott.



Cyri nincs igazad!!! nekem tegnap tette fel postára Schnitzer-t 3000ft + 1690a posta szerintem ennyiért nagyon baráti. Úgy h vannak még nem le húzós emberek!!!!


Beszétem Schintzerrel, holnap küldi is 'kütyüt' !! Már csak azt nem értem hogy miben nincs igazam....

Szerintem nekem nincs igazam, csak elnézte!
8O

Re: Ablakemelő

2011.08.25. 17:26

simi64 írta:
Cyri írta:
danielbeath írta:
simi64 írta:
Cyri írta:Sziasztok! Szétszedtük tegnap a jobb első ablakemelő szerkezetemet, és csak úgy pislogtam hogy mi hogy merre..... Mert hogy röcsögött ropogott az egész és már nem bírtam ki hogy ne bontsuk szét. Így nézett ki! 8O
http://kepfeltoltes.hu/view/110824/2011 ... es.hu_.jpg

Ezt láttán gyártottunk hozzá új bowdent amivel semmi probléma nem volt, méretre minden stimm volt, beszereltük de sajnos a hiba megmaradt! Alig húzza fel és darálja szét azt a fémházat belülről amiben a bowdent feltekerő műanyag orsó van! Na ez az orsó szerintem ami kellene nekem!
Ezt találtam de ez hátsó! http://ablakemelok.bordasgabor.hu/index ... 1&Itemid=9

Gondolom ez nem jó nekem.
Szerintetek van erre valami megoldás vagy kompletten szerezzek 1 bontottat! Vagy esetleg valakinek nincs ilyen elfekvőben?

Üdv Cyri

A műanyag csigát külön nem fogod megkapni, de még a szerkezetet sem nagyon :!:
Motorral együtt is csak 10.000 a bontott.



Cyri nincs igazad!!! nekem tegnap tette fel postára Schnitzer-t 3000ft + 1690a posta szerintem ennyiért nagyon baráti. Úgy h vannak még nem le húzós emberek!!!!


Beszétem Schintzerrel, holnap küldi is 'kütyüt' !! Már csak azt nem értem hogy miben nincs igazam....

Szerintem nekem nincs igazam, csak elnézte!
8O


Jahhh értem már!! :lol: 8)

""A műanyag csigát külön nem fogod megkapni, de még a szerkezetet sem nagyon :!:
Motorral együtt is csak 10.000 a bontott.""

Re: Ablakemelő

2011.08.25. 19:38

Igen igen, ki legóztátok :) én néztem el a nevet bocs srácok!!!! De örülök h megoldódott a problémád!

Re: Sziasztok!

2011.10.21. 22:55

Parduc írta:
biyi írta:
nagysparco írta:
gytom80 írta:1998-as 528i gépszerkezetemhez lenne szükségem jobb hátsó elektromos ablakemelő mechanikára. A motor okés, de a bovden kiakad a helyéről, mert a rajta lévő dió felfele nem akad be a helyére. A kis kapaszkodó karom elhasználódott. Előre is köszönöm a segítséget!


Üdv!

Van egy makulátlan,E39 1998-as évj.523i-automata,tiptronicos autóm bontva,hibátlan,törésmentes autó,kevés km es, ha kell bármi,van még minden!!

Üdv:Robert!


Hello

Nem tudom ezt keresitek-e,de remélem tudtam segíteni.
http://cgi.ebay.de/ws/eBayISAPI.dll?Vie ... K:MEWAX:IT


Sziasztok,

nekem is ez volt a problémám, de kutakodtam egy picit és ezt találtam:

http://ablakemelok.bordasgabor.hu/index ... 1&Itemid=9

Megvettem beszereltem.... És tökéletesen müködik. :) :D
Remélem segítettem, már ha nem késő.. :)

Üdv



Köszi a linket. :franko:
Még nem adtam fel a keresgélést, így nagy segítség!
Már küldtem is emilt nekik...

Re: Ablakemelő

2012.04.24. 23:27

Megvettem egy ideje, és végre megcsináltam. Tökéletesen működik.
Egy kicsit jobban surlódik, mert nincsen rajta műanyag védelem.
Ettől függetlenül legalább készen van. :)

Itt lett véve:
http://ablakemelok.bordasgabor.hu/index.php?page=shop.product_details&flypage=flypage.tpl&product_id=572&category_id=91&option=com_virtuemart&Itemid=9

...és csak anyagárba került a javítás... :)

Re: Ablakemelő

2016.04.27. 19:41

Sziasztok!
Nekem van mind a két oldali kompletten csak touring.
Ha esetleg jó lehet szívesen megválok tölük. Árát megbeszéljük.

Re: Ablakemelő

2016.04.27. 19:42

Teso01 írta:Sziasztok!
Nekem van mind a két oldali kompletten csak touring.
Ha esetleg jó lehet szívesen megválok tölük. Árát megbeszéljük.

:shock: :shock: :shock:

Re: Ablakemelő

2017.02.06. 16:50

Szisztok! e39 96 os ball hátsó ablak emelő szerkezetet keresek lenne valakinek ?

Re: Ablakemelő "kütyü"

2017.02.06. 19:28

fsoul írta:Szisztok! e39 96 os ball hátsó ablak emelő szerkezetet keresek lenne valakinek ?

Keresd hazi bontosunkat Schnitzer Szabit puben.


Az én iPhone készülékemről küldve a Tapatalk segítségével

Ezt a hozzászólást a szerzőnek rockerekhu az itt látható tagok köszönték meg: Schnitzer
Értékelés: 4.76%

Re: Ablakemelő

2019.02.03. 16:00

Úgy hallottam az FL hátsó ablakemelők jobbak,strapabíróbbak.Valaki csinált már olyat,hogy az FL előttibe ajtóba beszerelte az FL hátsó ablakemelőjét?Meg lehet oldani,körülményes?

Re: Ablakemelő

2019.02.03. 19:55

kirillhun írta:Úgy hallottam az FL hátsó ablakemelők jobbak,strapabíróbbak.Valaki csinált már olyat,hogy az FL előttibe ajtóba beszerelte az FL hátsó ablakemelőjét?Meg lehet oldani,körülményes?


Szerintem karbantartás, és felhasználó kérdése.

Re: Ablakemelő

2019.02.04. 22:03

mesélj légyszi a karbantartásról :) 2 balos és 3 jobbos hátsó ablakemelőt cseréltem 8 év alatt,első ablakemelőt ,ami ugye jóval többször van használva egyszer sem!Volt gyári bontott és volt ebayes cucc is,valamit jobban tudsz akkor,oszd meg légyszi!Hogy kell karbantartani az elektromos hátsó ablakemelőket?
a következő 8 évre szeretném megoldani végleg ezt a hátsó elektromos ablakemelő dolgot!nem akarom raklap számra venni az abalakemelőket ennyi az egész :)

attila94 írta:
kirillhun írta:Úgy hallottam az FL hátsó ablakemelők jobbak,strapabíróbbak.Valaki csinált már olyat,hogy az FL előttibe ajtóba beszerelte az FL hátsó ablakemelőjét?Meg lehet oldani,körülményes?


Szerintem karbantartás, és felhasználó kérdése.

Re: Ablakemelő

2019.02.04. 23:03

kirillhun írta:mesélj légyszi a karbantartásról :) 2 balos és 3 jobbos hátsó ablakemelőt cseréltem 8 év alatt,első ablakemelőt ,ami ugye jóval többször van használva egyszer sem!Volt gyári bontott és volt ebayes cucc is,valamit jobban tudsz akkor,oszd meg légyszi!Hogy kell karbantartani az elektromos hátsó ablakemelőket?
a következő 8 évre szeretném megoldani végleg ezt a hátsó elektromos ablakemelő dolgot!nem akarom raklap számra venni az abalakemelőket ennyi az egész :)

attila94 írta:
kirillhun írta:Úgy hallottam az FL hátsó ablakemelők jobbak,strapabíróbbak.Valaki csinált már olyat,hogy az FL előttibe ajtóba beszerelte az FL hátsó ablakemelőjét?Meg lehet oldani,körülményes?


Szerintem karbantartás, és felhasználó kérdése.

sehogy nem bírod,sajnos a régi 99 előtti mind ilyen széthullós" az utáni sokkal jobb már,azzal nincs igazából gond.Sokan cseréltek már újabbra ez miatt pont.Így berakható .Tudok is adni ha kellene majd.. :roll:

Ezt a hozzászólást a szerzőnek Schnitzer az itt látható tagok köszönték meg: kirillhun
Értékelés: 4.76%

Re: Ablakemelő

2019.02.07. 08:56

kirillhun írta:mesélj légyszi a karbantartásról :) 2 balos és 3 jobbos hátsó ablakemelőt cseréltem 8 év alatt,első ablakemelőt ,ami ugye jóval többször van használva egyszer sem!Volt gyári bontott és volt ebayes cucc is,valamit jobban tudsz akkor,oszd meg légyszi!Hogy kell karbantartani az elektromos hátsó ablakemelőket?
a következő 8 évre szeretném megoldani végleg ezt a hátsó elektromos ablakemelő dolgot!nem akarom raklap számra venni az abalakemelőket ennyi az egész :)

attila94 írta:
kirillhun írta:Úgy hallottam az FL hátsó ablakemelők jobbak,strapabíróbbak.Valaki csinált már olyat,hogy az FL előttibe ajtóba beszerelte az FL hátsó ablakemelőjét?Meg lehet oldani,körülményes?


Szerintem karbantartás, és felhasználó kérdése.


Ne vedd kioktatásnak, mert nem annak szánom de szerintem E39-ben alig kell használni az ablakemelőket jó klímával. A tapasztalatom szerint olyan előnytelen ilyen szempontból az aerodinamika hogy szellőzetetni nem lehet vele csak “bubog”. Én csak parkolóházakba behajtáskor használom a bal elsőt. A jobb hátsón tört el a spiáter ablakemelő kocsi, csont szárazon futott a sínen. Kicseréltem a kocsit, bezsíroztam,azóta rendben van.

Re: Ablakemelő

2019.02.07. 18:31

Klímám tökéletes,nem tudsz olyan alaktrészt mondani amit nem cseréltem ki!Szeretünk nyári estéken lehúzott 4x ablakkal kocsigázgatni a városban!sokat nem adtál hozzá a megoldáshoz az biztos!
Etk ban kutakodva ,FL előtti ajtó cikkszámra ugyanaz mint az FL utáni ajtó,illetve az ablakemelő motorok is uyganazok,szerintem csak aveztéket kell meghosszabítani,de majd még megálmodom!

Re: Ablakemelő

2019.02.07. 19:43

kirillhun írta:Klímám tökéletes,nem tudsz olyan alaktrészt mondani amit nem cseréltem ki!Szeretünk nyári estéken lehúzott 4x ablakkal kocsigázgatni a városban!sokat nem adtál hozzá a megoldáshoz az biztos!
Etk ban kutakodva ,FL előtti ajtó cikkszámra ugyanaz mint az FL utáni ajtó,illetve az ablakemelő motorok is uyganazok,szerintem csak aveztéket kell meghosszabítani,de majd még megálmodom!

Más a két ajtó belseje alul az ablakemelő felfogatásánál. DE évjáratfüggő, van amelyik ajtóban már benne van az újabb felfogatás. A régi ablakemelő 1 csavaros alul, az újabbik 2. A régi emelő csont nélkül becsavarozható alul az újabb ajtóba, az újabb emelő a régi ajtóba csak faragással. A csatlakozóban a pineket is meg kell cserélni mert fordítva fog működni. De beszerelhető, sajátomba is újabbat tettem, hibátlanul működik. A 2 csavarhelyet kell kialakítani a felfogató lemezen. Ha az újfajta ablakemelő 2 csavarja közül az egyiket teszed a régi középen levő csavarhelyre, akkor nem lesz párhuzamos az ablakemelő sín az üveg oldalsó sínjeivel.

Ezt a hozzászólást a szerzőnek Gallaca az itt látható tagok köszönték meg: kirillhun
Értékelés: 4.76%
Hozzászólás küldése

VigLink badge