Facebook E39.hu Google+ E39.hu Youtube E39.hu Twitter E39.hu Instagram E39.hu
A tagok hírdethetik az eladó autóikat.Miútán elkelt kérem jeleze,hogy töröljem a topicot.
Hozzászólás küldése

Re: Steveboy21 eladó autói!

2012.01.31. 09:17

Üdv Mindenkinek!

Folyamatosan változó ellenörzött közegböl normális állapotú bmw-ket fogok itt hirdetni klubbos árakon. Én egy autokereskedö vagyok tehát eladással kapcsolatosan is meg lehet keresni.

Bmw 520i 97-es, 250.000km körüli futás, sötétkék szinben, galambszürke bör belső, ülésfütés, digitklima, nyárigumi 16-os alufelnin. Az auto szép esztétikus állapotban van. Hátránya, hogy csak elöl van benne elektromos ablakemelö. 850.000ft

Bmw e39 530d 2002-es, M-packet, tetőn kivül full. 16:9, 18"-os alufelni, fekete, M-futomü, galambszürke bör belső, minden elektromos, memoriás, mindene müködik, nincs pixelhiba, nem kopog rajta semmi. 2.090.000,-

Bmw e39 528i, 97-es, király kék, fekete sportbelsö, fekete tetökárpit, M5 kerekek, futomü felujjitva, uj lengéscsillapitok, uj kuplung, uj szervó szivattyú, friss olaj+szürök, lámpa állito müanyagok cserélve, mindene gyári, lehajtható hátsó ülések, pixelhiba mentes /kromkarikával/, kiválló állapotban.
1.300.000

Bmw e38 740d, 99.12 full full. Teljesen leszervizelve, 1.200.000 költöttünk rá. Uj válto, összes olaj+szürök, uj generátor, önindito, turbó. 2.290.000 IRÁNYÁR!!!!!!!!!!!!!!!!!

Most egyenlöre ennyi, de folyamatosan változik a készlet. Természetesen sok off-os autonk is van, de ide csak a bmw-ket rakom fel. Ha bárkinek bármi kérdése van, keressetek. Ha eladni akartok keressetek. Akár kp, akár hitel, akár bizományos értékesités, minden megoldható.

Re: Steveboy21 eladó autói!

2012.01.31. 09:42

Megy privát.

Re: Steveboy21 eladó autói!

2012.02.01. 19:43

Szivesen segitek bárkinek bármilyen kérdésben. Legyen az hitel, vétel, eladás, lizing, szerelés, lakatolás, fényezés. :franko:

Re: Steveboy21 eladó autói!

2012.02.01. 21:30

Sziasztok!
Én Steveboy21 klubtársunkat merem ajánlani bárkinek,mert nem az a tipikus,lehúzós,nagy dumás autókereskedő,mint amit megszoktunk manapság sajnos. Ha eladni,vagy ha venni akartok mindenképp ajánlom figyelmetekbe. :franko:

Re: Steveboy21 eladó autói!

2012.02.01. 22:06

Schnitzer írta:Sziasztok!
Én Steveboy21 klubtársunkat merem ajánlani bárkinek,mert nem az a tipikus,lehúzós,nagy dumás autókereskedő,mint amit megszoktunk manapság sajnos. Ha eladni,vagy ha venni akartok mindenképp ajánlom figyelmetekbe. :franko:

Te is tőle vásárolsz? ;) :lol:

Re: Steveboy21 eladó autói!

2012.02.01. 22:24

Imco írta:
Schnitzer írta:Sziasztok!
Én Steveboy21 klubtársunkat merem ajánlani bárkinek,mert nem az a tipikus,lehúzós,nagy dumás autókereskedő,mint amit megszoktunk manapság sajnos. Ha eladni,vagy ha venni akartok mindenképp ajánlom figyelmetekbe. :franko:

Te is tőle vásárolsz? ;) :lol:

Akár még vásárolhatok tőle is.Ha lesz valami szép,és olcsó E65-je részemre. :wink: :nyelves:

Re: Steveboy21 eladó autói!

2012.02.01. 22:39

Köszönöm Schnitzer klubtárs a bizalmat elöre is. Ha tudok jo E65-öt szolok. :franko:

Re: Steveboy21 eladó autói!

2012.02.03. 15:09

Ez egy jó topik lesz!Jó olvasgatni az eladó autókat,főleg ha megbízható forrásból származnak!! :franko:

Re: Steveboy21 eladó autói!

2012.02.03. 16:03

Köszi, igyekezni fogok. :franko:

Re: Steveboy21 eladó autói!

2012.03.03. 21:25

Hali Srácok!

Természetesen amelett, hogy eladok veszek is :) Természetesen piaci áron nem tudom megvenni, mert nem gyüjtö vagyok hanem kereskedö és én az autok eladásábol keresem a kenyerem, ugyan ugy mint mondjuk a pék a zsömlén :) Ha bármilyen eladó autotok van 100.000-töl 10.000.000ig akkor nyugodtan keresetek meg. :franko: Bmw a fö irány, de bármilyen személyautó, 6, 7, 8, 9 személyes kisbusz illetve 3.5t-ig kistehert is veszek. Kinálatomban van kb 40 db auto amiböl válogatni is lehet. Lehet cserélni kisebbre, nagyobbra, olcsobbra, drágábbra.

Szép napot mindenkinek!

Re: Steveboy21 eladó autói!

2012.03.03. 22:15

Bmw 520i elkelt az 528i-t megtartom magamnak, tehát ezek már nem eladók.

Re: Steveboy21 eladó autói!

2012.03.06. 11:51

Üdv Urak!

Megjött az új vas. 97-es 528ia, 4 db gyári kulcs, sötétkék, kitűnő műszaki állapotban, még a légzsák lámpa sem világit rajta! Teljesen koppanásmentes futómű, kormánymű, hibátlan fékek és lengéscsillapítók, 15-ös téli gumi szett gyári alufelnin, 16-os nyári gumiszett szintén gyári alufelnin. Szövet belsős, kiváló automata váltóval, új generátorral, nemrég szervizelve, csattogásmentes motorral. 3 elem volt fényezve az elején, de teljesen sérülésmentes a többi része. Az autó 0 azaz NULLA anyagi ráfordítást igényel. CSAK BELE KELL ÜLNI ÉS MENNI VELE. Természetesen autóbeszámítás lehetséges,normális keretek között. :D

Valaki nagyon jól fog vele járni, nevetségesen alacsony áron.

Re: Steveboy21 eladó autói!

2012.03.07. 01:07

steveboy21 írta:Üdv Urak!

Megjött az új vas. 97-es 528ia, 4 db gyári kulcs, sötétkék, kitűnő műszaki állapotban, még a légzsák lámpa sem világit rajta! Teljesen koppanásmentes futómű, kormánymű, hibátlan fékek és lengéscsillapítók, 15-ös téli gumi szett gyári alufelnin, 16-os nyári gumiszett szintén gyári alufelnin. Szövet belsős, kiváló automata váltóval, új generátorral, nemrég szervizelve, csattogásmentes motorral. 3 elem volt fényezve az elején, de teljesen sérülésmentes a többi része. Az autó 0 azaz NULLA anyagi ráfordítást igényel. CSAK BELE KELL ÜLNI ÉS MENNI VELE. Természetesen autóbeszámítás lehetséges,normális keretek között. :D

Valaki nagyon jól fog vele járni, nevetségesen alacsony áron.


O lenne az?
http://www.hasznaltauto.hu/auto/bmw/528 ... ta-5576108

Re: Steveboy21 eladó autói!

2012.03.07. 22:27

Igen :franko: :taps:

Re: Steveboy21 eladó autói!

2012.03.25. 09:21

740d elkelt. Még mindig veszek autót. Ha van eladó akkor keressetek. :franko:

Re: Steveboy21 eladó autói!

2012.03.26. 16:58

steveboy21 írta:740d elkelt. Még mindig veszek autót. Ha van eladó akkor keressetek. :franko:

A kérdés, ismét csak az, hogy mennyiért. :)

Re: Steveboy21 eladó autói!

2012.03.26. 18:16

szekeres írta:
steveboy21 írta:740d elkelt. Még mindig veszek autót. Ha van eladó akkor keressetek. :franko:

A kérdés, ismét csak az, hogy mennyiért. :)


Fentebb korrektül leírta: "Természetesen piaci áron nem tudom megvenni, mert nem gyüjtö vagyok hanem kereskedő"

Ezt a hozzászólást a szerzőnek barbrady az itt látható tagok köszönték meg: Labi
Értékelés: 4.76%

Re: Steveboy21 eladó autói!

2012.03.26. 20:09

Hali srácok!

Sajnos ma Magyarországon az autokereskedelem haldoklik, de van aki még igy is ebböl szeretne megélni mint én is. Szerencsére a munka egy nagyfoku autó szeretettel is párosul különben én nem csinálnám. Ma már nem lehet több százezer forintot keresni egy auton, de mindenki elgondolkozhat azon, hogy mennyi VÁRT haszonért tenne bele egy eszközbe pénzt. Természetesen ez olyan mint a tözsde, lehet nyerni de nagyon nagyot bukni is lehet. Tehát azt kellene megérteni, hogy ha a kereskedö vesz egy autót és el akarja adni akkor nem kellene rá haragudni, hogy pénzt szeretne rajta keresni, mert a pékekre sem haragszunk hogy haszonnal árulja a szömlét. A másik, hogy ha valaki nem tudja eladni az autóját honapok ota akkor rá kellene jönni hogy valami hibádzik. Vagy az autó nem ér annyit vagy valami baja van az autóval vagy Magyarországon ma nincs arra kereslet. Mindig annyit ér egy autó amennyit adnak érte.
A másik az hogy meg lehet nézni milyen vásárlo a Magyar ember. Csak az árat nézi azt hogy milyen a kocsi azt nem nagyon, vagy uj autót akar törött áron. Az eladó pedig azt hiszi hogy ha egy autón csinál egy fék felujitást és egy olajcserét, akkor annyival többet fog érni a kocsija mint amennyit ráköltött. De sajnos ez nem igy van, csak maximum elöbb el tudja adni, mert nem egy leharcolt csatalo. Nyilván mindenki annyiért árulja az autóját amennyiért akarja, de senki ne csodálkozzon ha nem veszi meg senki. A Használtauto.hu-n látok olyan irreális áron E39-et hogy az már fáj. És hirdetik fél vagy egy éve és a kutyának nem kell. Biztos jo, meg szép na de kérem csak egy 10-14 éves autorol beszélünk, 528i 1600.000-2.000.000 között. VICC!!!!!! 700.000-1.300.000 KÖZÖTT REÁLIS!
Mindenkitöl elöre is elnézést kérek ha bele gyalogoltam vagy /fogok/ :D a leki világában de még mindig ára felett veszek ilyen bmw-ket, mert más kereskedö abszolut nem veszi meg mert gyorsabb eladás egy komersz autó.
Tehát veszek veszek és veszek, ja és eladók de uraim kérek mindenkit hogy maradjunk a realitások talaján. 2 millioig jöhet minden amin VÉLHETÖEN lehet keresni.

KÖSZÖNÖM MINDENKINEK A FIGYELMET. :franko: :taps:

Ezt a hozzászólást a szerzőnek steveboy21 az itt látható tagok köszönték meg: tanktaz
Értékelés: 4.76%

Re: Steveboy21 eladó autói!

2012.04.05. 12:00

Eladó a saját autóm is. Ha valakit érdekel szóljon. Az autó teljesen költségmentes. Ha valaki egy jó autót akar, biztos forrásból. :franko:

http://www.hasznaltauto.hu/auto/bmw/528 ... 8i-5678968

Re: Steveboy21 eladó autói!

2012.04.05. 12:33

steveboy21 írta:Eladó a saját autóm is. Ha valakit érdekel szóljon. Az autó teljesen költségmentes. Ha valaki egy jó autót akar, biztos forrásból. :franko:

http://www.hasznaltauto.hu/auto/bmw/528 ... 8i-5678968

Szép autó!
Mi az, hogy 12 hangszóró?
Utólagos Xenon? Mivel nincs fényszórómosó fúvóka, így gondolom az.
A nagyvese tetszik!
:franko:
Ha most keresnék autót, akkor biztosan megnézném. Mégha nem is dízel. :twisted:
Hozzászólás küldése

VigLink badge