Facebook E39.hu Google+ E39.hu Youtube E39.hu Twitter E39.hu Instagram E39.hu
Hozzászólás küldése

Re: NEM MŰKÖDIK! MI LEHET A BAJ? (E60-E61)

2015.04.18. 20:15

Sziasztok!

Nem tudjátok ki foglalkozik olyannal, hogy ezt a nevetségesen
sikerült hátsóajtó kábelozást felújítaná nekem???

Tele vannak a német honlapok is a kábelozás felújításval.

Elkezdtem bogaszni a csomagtér ajtóba menő kábelok között, de már valaki járt ott.
Hagyjuk mert b@szott ideges lettem... :(

Ezt a hozzászólást a szerzőnek Rjani530d az itt látható tagok köszönték meg: admin
Értékelés: 4.76%

Re: NEM MŰKÖDIK! MI LEHET A BAJ? (E60-E61)

2015.04.18. 20:19

Rjani530d írta:Sziasztok!

Nem tudjátok ki foglalkozik olyannal, hogy ezt a nevetségesen
sikerült hátsóajtó kábelozást felújítaná nekem???

Tele vannak a német honlapok is a kábelozás felújításval.

Elkezdtem bogaszni a csomagtér ajtóba menő kábelok között, de már valaki járt ott.
Hagyjuk mert b@szott ideges lettem... :(

Az adatlapodon megadott tartózkodási helyen vagy környékén keresel, vagy "játszik" pl. Budaörs?

Re: NEM MŰKÖDIK! MI LEHET A BAJ? (E60-E61)

2015.04.18. 20:23

SvidronyA írta:
Rjani530d írta:Sziasztok!

Nem tudjátok ki foglalkozik olyannal, hogy ezt a nevetségesen
sikerült hátsóajtó kábelozást felújítaná nekem???

Tele vannak a német honlapok is a kábelozás felújításval.

Elkezdtem bogaszni a csomagtér ajtóba menő kábelok között, de már valaki járt ott.
Hagyjuk mert b@szott ideges lettem... :(

Az adatlapodon megadott tartózkodási helyen vagy környékén keresel, vagy "játszik" pl. Budaörs?


Ha valaki normálisan megcsinálná nem horor áron, akkor játszik, persze!

Re: NEM MŰKÖDIK! MI LEHET A BAJ? (E60-E61)

2015.04.18. 20:29

Rjani530d írta:
SvidronyA írta:
Rjani530d írta:Sziasztok!

Nem tudjátok ki foglalkozik olyannal, hogy ezt a nevetségesen
sikerült hátsóajtó kábelozást felújítaná nekem???

Tele vannak a német honlapok is a kábelozás felújításval.

Elkezdtem bogaszni a csomagtér ajtóba menő kábelok között, de már valaki járt ott.
Hagyjuk mert b@szott ideges lettem... :(

Az adatlapodon megadott tartózkodási helyen vagy környékén keresel, vagy "játszik" pl. Budaörs?


Ha valaki normálisan megcsinálná nem horor áron, akkor játszik, persze!

Keresd "Bömbölő" Dani Klubtársunkat: ITT!
Kompromisszumok nélkül dolgozik, vagy rendesen megjavít valamit vagy -szerintem- bele sem kezd. Elektromos vonalon (is), úgy gondolom, nagyon otthon van.

Ezt a hozzászólást a szerzőnek SvidronyA az itt látható tagok köszönték meg: Rjani530d
Értékelés: 4.76%

Re: NEM MŰKÖDIK! MI LEHET A BAJ? (E60-E61)

2015.04.23. 20:42

sziasztok!

Reggel óta nem működik a szélvédőmosó! a lámpamosó megy az ablaktörlők törölnek viszont a szélvédőre nem spriccel! mi lehet a baj? biztosíték? melyik? próbálgattam őket de lehet nemjól csinálok valamit, esetleg meghalt a motor? hogyan tudm kiszedni a tartalyból? előre is köszönöm 2004 e60 530d

Re: NEM MŰKÖDIK! MI LEHET A BAJ? (E60-E61)

2015.04.23. 21:03

pappjan írta:sziasztok!

Reggel óta nem működik a szélvédőmosó! a lámpamosó megy az ablaktörlők törölnek viszont a szélvédőre nem spriccel! mi lehet a baj? biztosíték? melyik? próbálgattam őket de lehet nemjól csinálok valamit, esetleg meghalt a motor? hogyan tudm kiszedni a tartalyból? előre is köszönöm 2004 e60 530d


Végre egy olyan hiba, amihez nem kell diag. :)

Csak egy multiméter. Segítő húzza a kart közben méred, hogy jön -e a petró. Ha igen, akkor motorcsere. Nem túl bonyolulult, csatlakozó kihúz, motor kihúz, másik bedug. Kár, hogy le kell bontani a fél elejét hozzá alul... Nagyon szar helyen van.
Cseréltem már én is mindkét pumpát.

Re: NEM MŰKÖDIK! MI LEHET A BAJ? (E60-E61)

2015.04.23. 21:05

kzolee írta:
pappjan írta:sziasztok!

Reggel óta nem működik a szélvédőmosó! a lámpamosó megy az ablaktörlők törölnek viszont a szélvédőre nem spriccel! mi lehet a baj? biztosíték? melyik? próbálgattam őket de lehet nemjól csinálok valamit, esetleg meghalt a motor? hogyan tudm kiszedni a tartalyból? előre is köszönöm 2004 e60 530d


Végre egy olyan hiba, amihez nem kell diag. :)

Csak egy multiméter. Segítő húzza a kart közben méred, hogy jön -e a petró. Ha igen, akkor motorcsere. Nem túl bonyolulult, csatlakozó kihúz, motor kihúz, másik bedug. Kár, hogy le kell bontani a fél elejét hozzá alul... Nagyon szar helyen van.
Cseréltem már én is mindkét pumpát.


Köszönöm a gyors választ! Esetleg eltudnád mesélni mit kell lebontanom? gondolom kerék le doblemez lecsavaroz?

Re: NEM MŰKÖDIK! MI LEHET A BAJ? (E60-E61)

2015.04.23. 21:13

Meg a szeneslapát. Utána már hozzá lehet férni.

Re: NEM MŰKÖDIK! MI LEHET A BAJ? (E60-E61)

2015.04.23. 21:17

kzolee írta:Meg a szeneslapát. Utána már hozzá lehet férni.


Azt nemtudom mi? :P de köszönöm szombaton nekileselkedek úgyis fékeket kell cserélni.

Re: NEM MŰKÖDIK! MI LEHET A BAJ? (E60-E61)

2015.04.23. 21:24

pappjan írta:
kzolee írta:Meg a szeneslapát. Utána már hozzá lehet férni.


Azt nemtudom mi? :P de köszönöm szombaton nekileselkedek úgyis fékeket kell cserélni.


A dobbetét és a lökhárító közti lapát alakú műanyag.

Re: NEM MŰKÖDIK! MI LEHET A BAJ? (E60-E61)

2015.05.02. 08:54

Sziasztok!

Nekem olyan problémám van, hogy néha nem szólal meg a rádió az indítás után. Látszólag minden működik a kijelzőn. Ha váltok a CD tárra kiválasztja a lemezt amit szeretnék csak a lejátszás nem indul el. Általában 5, 10, 15 perces leállítás után ismét szól. (2004-es)

Köszönöm

Re: NEM MŰKÖDIK! MI LEHET A BAJ? (E60-E61)

2015.05.02. 10:14

Sziasztok!
Ma reggel szet eset jo kis esoben az jobb oldali ablaktorlomnel a csuklos resze lehet javitani vagy csere? Konkretan a 3 as alkatreszrol van szo
http://static.bmwfans.info/images/epc/MTU2NzIxX3A=.png


Sent from my iPhone using Tapatalk

Re: NEM MŰKÖDIK! MI LEHET A BAJ? (E60-E61)

2015.06.09. 19:22

Urak!

Nagy a baj, hajaj! Kb. egy hete a műszerfalon kigyulladt minden néhány másodpercre, miközben kiírta a képernyőre, hogy központi elektronikai hiba, a továbbhaladás nem lehetséges. Aztán ez megismétlődött még háromszor néhány percen belül. Ugyanakkor az autó működött rendesen. Induláskor ugyan jelezte, hogy szervízbe kellene menni, de külföldön vagyok és gondoltam, otthon majd megnézetem.
Ma reggel viszont bevágott a "ménkű", az autót nem lehet beindítani, gondolom letiltott az elektronika (?). Na most mi a teendő, mi lehet a hiba?

Az infót előre is köszönöm.
Üdv. Zoli

Re: NEM MŰKÖDIK! MI LEHET A BAJ? (E60-E61)

2015.06.09. 19:30

VZoltan írta:Urak!

Nagy a baj, hajaj! Kb. egy hete a műszerfalon kigyulladt minden néhány másodpercre, miközben kiírta a képernyőre, hogy központi elektronikai hiba, a továbbhaladás nem lehetséges. Aztán ez megismétlődött még háromszor néhány percen belül. Ugyanakkor az autó működött rendesen. Induláskor ugyan jelezte, hogy szervízbe kellene menni, de külföldön vagyok és gondoltam, otthon majd megnézetem.
Ma reggel viszont bevágott a "ménkű", az autót nem lehet beindítani, gondolom letiltott az elektronika (?). Na most mi a teendő, mi lehet a hiba?

Az infót előre is köszönöm.
Üdv. Zoli

Csomagtartó aljában nem áll a víz? Típikusan ezt a jelenséget okoza.

Ezt a hozzászólást a szerzőnek admin az itt látható tagok köszönték meg: 4 hamoriarpi, jlaci74, kzolee, Rjani530d
Értékelés: 19.05%

Re: NEM MŰKÖDIK! MI LEHET A BAJ? (E60-E61)

2015.06.09. 19:41

admin írta:
VZoltan írta:Urak!

Nagy a baj, hajaj! Kb. egy hete a műszerfalon kigyulladt minden néhány másodpercre, miközben kiírta a képernyőre, hogy központi elektronikai hiba, a továbbhaladás nem lehetséges. Aztán ez megismétlődött még háromszor néhány percen belül. Ugyanakkor az autó működött rendesen. Induláskor ugyan jelezte, hogy szervízbe kellene menni, de külföldön vagyok és gondoltam, otthon majd megnézetem.
Ma reggel viszont bevágott a "ménkű", az autót nem lehet beindítani, gondolom letiltott az elektronika (?). Na most mi a teendő, mi lehet a hiba?

Az infót előre is köszönöm.
Üdv. Zoli

Csomagtartó aljában nem áll a víz? Típikusan ezt a jelenséget okoza.


Még nem néztem, de tegnap este zuhogó esőben értem haza, és utána még sokáig esett. Na megyek, hátha látok valamit.
Köszi az infót.

Re: NEM MŰKÖDIK! MI LEHET A BAJ? (E60-E61)

2015.06.28. 18:59

SvidronyA írta:
Rjani530d írta:
SvidronyA írta:
Rjani530d írta:Sziasztok!

Nem tudjátok ki foglalkozik olyannal, hogy ezt a nevetségesen
sikerült hátsóajtó kábelozást felújítaná nekem???

Tele vannak a német honlapok is a kábelozás felújításval.

Elkezdtem bogaszni a csomagtér ajtóba menő kábelok között, de már valaki járt ott.
Hagyjuk mert b@szott ideges lettem... :(

Az adatlapodon megadott tartózkodási helyen vagy környékén keresel, vagy "játszik" pl. Budaörs?


Ha valaki normálisan megcsinálná nem horor áron, akkor játszik, persze!

Keresd "Bömbölő" Dani Klubtársunkat: ITT!
Kompromisszumok nélkül dolgozik, vagy rendesen megjavít valamit vagy -szerintem- bele sem kezd. Elektromos vonalon (is), úgy gondolom, nagyon otthon van.



Szia!

Nekem a távirányitó nem müködött ,két forrasztás és ok minden. Nem nagy kaland! Neked mi nem jó?

Re: NEM MŰKÖDIK! MI LEHET A BAJ? (E60-E61)

2015.07.03. 21:27

lepke írta:
VZoltan írta:
lepke írta:
VZoltan írta:Sziasztok!

A tempomatom (távolság tartó) hol működik, hol nem. Mi lehet a gond? Valakinek volt már ilyen baja?

Üdv: Zoli

Hali
Pár éve nálam is így kezdődött, egyszer csak végleg megadta magát.
Szenzorhiba a diagnózis :wink: bejártam a fél világot de nem sikerült megjavítani, a beállításához az Országban kettő darab műszer található
A magyar utakon amúgy sem lehet közlekedni ezzel az (opcióval) folyamatosan kijönnek eléd, az autóban úgy utazol mint egy bólogatós kutya.


Hahó!

Hát ez nem túl jó hír. :( Én egyébként elég sokat járok Németországba, az út nagy részén (Ausztria) elég jól használhatónak tűnt.
Mindenesetre köszi az infót.
Üdv: Zoli

Hali
Még két dolog ami eszembe jutott :roll:
1. nagyon lényeges a követőradarban CSAK 180 km/óráig használható ez a maximum beállítási lehetőség.
2. meghibásodása esetén nincs a hagyományos tempomat kapcsolására lehetőség.


Az CDG Progman (alias 5er) Kft-nél kódolással visszaállították az eredeti állapotot. :D

Re: NEM MŰKÖDIK! MI LEHET A BAJ? (E60-E61)

2015.07.03. 21:38

VZoltan írta:
admin írta:
VZoltan írta:Urak!

Nagy a baj, hajaj! Kb. egy hete a műszerfalon kigyulladt minden néhány másodpercre, miközben kiírta a képernyőre, hogy központi elektronikai hiba, a továbbhaladás nem lehetséges. Aztán ez megismétlődött még háromszor néhány percen belül. Ugyanakkor az autó működött rendesen. Induláskor ugyan jelezte, hogy szervízbe kellene menni, de külföldön vagyok és gondoltam, otthon majd megnézetem.
Ma reggel viszont bevágott a "ménkű", az autót nem lehet beindítani, gondolom letiltott az elektronika (?). Na most mi a teendő, mi lehet a hiba?

Az infót előre is köszönöm.
Üdv. Zoli

Csomagtartó aljában nem áll a víz? Típikusan ezt a jelenséget okoza.


Még nem néztem, de tegnap este zuhogó esőben értem haza, és utána még sokáig esett. Na megyek, hátha látok valamit.
Köszi az infót.


A panoráma tető alatti tálca vízelvezető luka közül a jobb hátsó volt eltömődve, így a víz átbukott a peremen és ment amerre látott. Konkrétan a jobb hátsó oszlopon át az akkumulátor takaró műanyag tálcába, majd az akku tartóba, ill. a csomagtartó aljába. Utóbbiba szerencsére kevés, így modul kár nem keletkezett, viszont az akksi megadta magát, igaz még eredeti volt. Már rendben van minden. :D

Ezt a hozzászólást a szerzőnek VZoltan az itt látható tagok köszönték meg: 2 kzolee, Rjani530d
Értékelés: 9.52%

Re: NEM MŰKÖDIK! MI LEHET A BAJ? (E60-E61)

2015.07.05. 00:59

Nos a panoráma tető már másik topicban írtam. hogy nem működik! Vagyis annyit csinál egy kicsit felmegy de vissza csukni nem nagyon lehet csak többszöri próbálkozásra csukja be. A kérdés hova, kihez forduljak aki nekem teljesen frankon és tökéletesre megtudja csinálni? Esetleg gumi vagy egyéb dolgokat érdemes cserélni ilyenkor " a szélzaj megszüntetés érdeke miatt kérdem"? Esetleg bontóban keressek egy jó állapotút és cseréljem teljesen ki? Ötletek? :roll:

Re: NEM MŰKÖDIK! MI LEHET A BAJ? (E60-E61)

2015.07.22. 09:21

Sziasztok.

Sajnálatos módon gondatlan gazda után sikerült szert tennem az E61 emre. Elég csúfos összeget költöttem már rá, és még sajnos nem vagyok a végén. Visszatérő hibajelenségem, hogy elengedi a seggét, 2-3 óra után jelenleg bal hátulja leül, inditás után viszont szépen felpumpálja. Menet közben viszont megkapom sárga hibaüzenetként, főként ha valaki ül is hátul. Előzményként a jobb oldalon csinálta, ahol annyira sikeredett, hogy már fel sem emelte. Kompletten ki lett tisztítva a kompresszor és környéke, szűrő full piszok volt, és a szintszabályzó lett cserélve. Bal oldalon is kicseréltettem a szintszabályzót de a jelenség még fennáll. Tapasztalat, ötlet valakinek??????
Hozzászólás küldése

VigLink badge