Facebook E39.hu Google+ E39.hu Youtube E39.hu Twitter E39.hu Instagram E39.hu
Amit megszeretnél osztani másokal.
Hozzászólás küldése

Re: Számtech problémák

2016.06.10. 21:21

bendegúz írta:
bendegúz írta:
bendegúz írta:Valaki segítsen légyszi!
A Tapatalk alkalmazás egyszer csak elkezdett értesítéseket küldeni, ha valaki az én hsz.-emhez hozzászól, +ha pü.-t kapok. Az elején nem csinálta, csak most pár napja. Nem nagyon örülök fél egykor ennek!
Lehet vele valamit kezdeni, nem találom hol lehet kikapcsolni, nem is én kapcsoltam be, ugye.

Talán megoldódott! :facepalm:

Mégsem! Segííííítséééég!


Tapapatalkban alul jobbra a fő képernyőn jobb alul : "én", ott a push értesítés rész kell neked.
bendegúz írta:
bendegúz írta:
bendegúz írta:Valaki segítsen légyszi!
A Tapatalk alkalmazás egyszer csak elkezdett értesítéseket küldeni, ha valaki az én hsz.-emhez hozzászól, +ha pü.-t kapok. Az elején nem csinálta, csak most pár napja. Nem nagyon örülök fél egykor ennek!
Lehet vele valamit kezdeni, nem találom hol lehet kikapcsolni, nem is én kapcsoltam be, ugye.

Talán megoldódott! :facepalm:

Mégsem! Segííííítséééég!



Asus Z00AD

Re: Számtech problémák

2017.04.21. 20:14

Nem számtech, de majdnem. :facepalm:
A telefonom néha nem talál térerőt, pedig van, ezért pl. ma reggelre is csontra lemerült. Még csak nem is ébresztett.
Pedig este tízkor vettem le a töltőről, 100%-on volt.
Mi a falloszt lehet csinálni vele?
Köszi!

Re: Számtech problémák

2017.04.21. 21:30

bendegúz írta:Nem számtech, de majdnem. :facepalm:
A telefonom néha nem talál térerőt, pedig van, ezért pl. ma reggelre is csontra lemerült. Még csak nem is ébresztett.
Pedig este tízkor vettem le a töltőről, 100%-on volt.
Mi a falloszt lehet csinálni vele?
Köszi!

Először próbálkoznék egy biztonsági mentést követő szoftver-újratelepítéssel; hátha "csak" valami bug a ludas. Ha ez nem oldja meg a problémát, akkor -a készülék értékétől függően- szervíz vagy a szelektív hulladékgyűjtő.

Szerk.: bocs, a fentiek arra az esetre vonatkoznak, ha droidos a telefon, a harapott almásokat nem ismerem.

Re: Számtech problémák

2017.04.22. 08:05

SvidronyA írta:
bendegúz írta:Nem számtech, de majdnem. :facepalm:
A telefonom néha nem talál térerőt, pedig van, ezért pl. ma reggelre is csontra lemerült. Még csak nem is ébresztett.
Pedig este tízkor vettem le a töltőről, 100%-on volt.
Mi a falloszt lehet csinálni vele?
Köszi!

Először próbálkoznék egy biztonsági mentést követő szoftver-újratelepítéssel; hátha "csak" valami bug a ludas. Ha ez nem oldja meg a problémát, akkor -a készülék értékétől függően- szervíz vagy a szelektív hulladékgyűjtő.

Szerk.: bocs, a fentiek arra az esetre vonatkoznak, ha droidos a telefon, a harapott almásokat nem ismerem.

Harapott alma. :facepalm:
Köszi azért. Aztán lehet, hogy az akksi haldoklik, de csak néha csinálja.

Re: Számtech problémák

2017.04.22. 17:00

bendegúz írta:
SvidronyA írta:
bendegúz írta:Nem számtech, de majdnem. :facepalm:
A telefonom néha nem talál térerőt, pedig van, ezért pl. ma reggelre is csontra lemerült. Még csak nem is ébresztett.
Pedig este tízkor vettem le a töltőről, 100%-on volt.
Mi a falloszt lehet csinálni vele?
Köszi!

Először próbálkoznék egy biztonsági mentést követő szoftver-újratelepítéssel; hátha "csak" valami bug a ludas. Ha ez nem oldja meg a problémát, akkor -a készülék értékétől függően- szervíz vagy a szelektív hulladékgyűjtő.

Szerk.: bocs, a fentiek arra az esetre vonatkoznak, ha droidos a telefon, a harapott almásokat nem ismerem.

Harapott alma. :facepalm:
Köszi azért. Aztán lehet, hogy az akksi haldoklik, de csak néha csinálja.

Van itt is ilyen.
https://support.apple.com/hu-hu/HT201263

Régebbi frissítés nyomán hallottam valami ilyesmi akksiparát. Milyen van most rajta?

Re: Számtech problémák

2017.04.23. 00:51

Gallaca írta:
bendegúz írta:
SvidronyA írta:
bendegúz írta:Nem számtech, de majdnem. :facepalm:
A telefonom néha nem talál térerőt, pedig van, ezért pl. ma reggelre is csontra lemerült. Még csak nem is ébresztett.
Pedig este tízkor vettem le a töltőről, 100%-on volt.
Mi a falloszt lehet csinálni vele?
Köszi!

Először próbálkoznék egy biztonsági mentést követő szoftver-újratelepítéssel; hátha "csak" valami bug a ludas. Ha ez nem oldja meg a problémát, akkor -a készülék értékétől függően- szervíz vagy a szelektív hulladékgyűjtő.

Szerk.: bocs, a fentiek arra az esetre vonatkoznak, ha droidos a telefon, a harapott almásokat nem ismerem.

Harapott alma. :facepalm:
Köszi azért. Aztán lehet, hogy az akksi haldoklik, de csak néha csinálja.

Van itt is ilyen.
https://support.apple.com/hu-hu/HT201263

Régebbi frissítés nyomán hallottam valami ilyesmi akksiparát. Milyen van most rajta?

Nemtom. Az utolsó gyári.

Re: Számtech problémák

2017.04.24. 00:22

Régebbi frissítés nyomán hallottam valami ilyesmi akksiparát. Milyen van most rajta?[/quote]
Nemtom. Az utolsó gyári.[/quote]


Szia,

A cégnél azt mondták a Rencergizdák, hogy havonta egy kikapcs-bekapcs kell az okostelefonoknak, de ha tutira akarunk menni, akkor kb 1 percre vegyük is ki az akksit.
A cégesem is csinált sok hasonlót, de amióta ezt alkalmazom, tök normálisan használható, 2-3 nap egy feltöltéssel átlagos napi mobilozással+internet (időjárás, hírek, levélszinkron) simán kibírja...

Persze ettől még lehet baja, volt akinek összeakadtak az app-jai, és 3 program is magáénak akarta a GPS antennát, emiatt 4 óra alatt lemerült az akku...

Papi

Ezt a hozzászólást a szerzőnek Papi az itt látható tagok köszönték meg: bendegúz
Értékelés: 4.76%

Re: Számtech problémák

2017.04.24. 07:51

Almásból nem tudja kivenni az akksit, újraindítani viszont érdemes néha. Vagy 6, vagy 6S küzdött akksi problémával de azt még ősszel megoldották elvileg egy frissítéssel. Westendben az iSamuraiban tudnak elvileg diagolni is, nekem még nem kellet de ismerős jót mondott róluk.

Ezt a hozzászólást a szerzőnek attila94 az itt látható tagok köszönték meg: bendegúz
Értékelés: 4.76%

Re: Számtech problémák

2017.04.24. 21:04

attila94 írta:Almásból nem tudja kivenni az akksit, újraindítani viszont érdemes néha. Vagy 6, vagy 6S küzdött akksi problémával de azt még ősszel megoldották elvileg egy frissítéssel. Westendben az iSamuraiban tudnak elvileg diagolni is, nekem még nem kellet de ismerős jót mondott róluk.

Az X-Peria sorozatban -kb. 7 éve van-, különböző modellekben- ez a probléma (is) ismeretlen. :shock:

Re: Számtech problémák

2017.04.25. 00:08

SvidronyA írta:
attila94 írta:Almásból nem tudja kivenni az akksit, újraindítani viszont érdemes néha. Vagy 6, vagy 6S küzdött akksi problémával de azt még ősszel megoldották elvileg egy frissítéssel. Westendben az iSamuraiban tudnak elvileg diagolni is, nekem még nem kellet de ismerős jót mondott róluk.

Az X-Peria sorozatban -kb. 7 éve van-, különböző modellekben- ez a probléma (is) ismeretlen. :shock:


...akár csak az N95-ben, tizenéves (ha nem több) jó kis Nokia, 1 feltöltés egy hétig, király... Néha lebaszarintanak a haverok, hogy miért nem veszem fel, hát, mert megfeledkezem róla és otthon hagyom...
:lol:

Ezt a hozzászólást a szerzőnek Papi az itt látható tagok köszönték meg: SvidronyA
Értékelés: 4.76%

Re: Számtech problémák

2017.04.25. 22:37

attila94 írta:6S küzdött akksi problémával de azt még ősszel megoldották elvileg egy frissítéssel. Westendben az iSamuraiban tudnak elvileg diagolni is, nekem még nem kellet de ismerős jót mondott róluk.


6, 6 Plus, 6S, 6S Plus küzdött, de nem szoftver problémával, hanem cserélni kell az aksit, mivel hideg időben drasztikusan kapacitást veszt és lekapcsol a készülék. Ha 3-4 éves a teló, akkor egyébként simán lehet, hogy ráfér egy aksi csere. :wink: Iphone SE-vel a héten nekem is kétszer valamiért nem volt térerőm, de mindkét esetben az újraindítás segített.

Re: Számtech problémák

2017.04.25. 23:27

NagyMatyas írta:
attila94 írta:6S küzdött akksi problémával de azt még ősszel megoldották elvileg egy frissítéssel. Westendben az iSamuraiban tudnak elvileg diagolni is, nekem még nem kellet de ismerős jót mondott róluk.


6, 6 Plus, 6S, 6S Plus küzdött, de nem szoftver problémával, hanem cserélni kell az aksit, mivel hideg időben drasztikusan kapacitást veszt és lekapcsol a készülék. Ha 3-4 éves a teló, akkor egyébként simán lehet, hogy ráfér egy aksi csere. :wink: Iphone SE-vel a héten nekem is kétszer valamiért nem volt térerőm, de mindkét esetben az újraindítás segített.

Deee megoldották egy frissítéssel. Műhelyben ha hidegben letettem a hatosom, akkor képes volt 60%-nál kikapcsolni. Nem lehetett visszakapcsolni. Ha betettem a kertészgatyám mellzsebébe, átmelegedett, akkor visszakapcsolt mintha mi sem történt volna, folytatta 60-ról. Aztán jött egy frissítés, utána nem volt gond.
Szó volt róla, hogy a robbanós Samsungok nyomán szoftveresen túlbiztosították az akksikat. (mélykisütés eredménye a pukkanós lipo akksi, ezt akarták elkerülni)

Re: Számtech problémák

2017.04.26. 20:08

Gallaca írta:
NagyMatyas írta:
attila94 írta:6S küzdött akksi problémával de azt még ősszel megoldották elvileg egy frissítéssel. Westendben az iSamuraiban tudnak elvileg diagolni is, nekem még nem kellet de ismerős jót mondott róluk.


6, 6 Plus, 6S, 6S Plus küzdött, de nem szoftver problémával, hanem cserélni kell az aksit, mivel hideg időben drasztikusan kapacitást veszt és lekapcsol a készülék. Ha 3-4 éves a teló, akkor egyébként simán lehet, hogy ráfér egy aksi csere. :wink: Iphone SE-vel a héten nekem is kétszer valamiért nem volt térerőm, de mindkét esetben az újraindítás segített.

Deee megoldották egy frissítéssel. Műhelyben ha hidegben letettem a hatosom, akkor képes volt 60%-nál kikapcsolni. Nem lehetett visszakapcsolni. Ha betettem a kertészgatyám mellzsebébe, átmelegedett, akkor visszakapcsolt mintha mi sem történt volna, folytatta 60-ról. Aztán jött egy frissítés, utána nem volt gond.
Szó volt róla, hogy a robbanós Samsungok nyomán szoftveresen túlbiztosították az akksikat. (mélykisütés eredménye a pukkanós lipo akksi, ezt akarták elkerülni)


Nekem volt két db 6s-em télen, el is adtam őket, mert nem volt időm javíttatni, inkább vettem egy SE-t. Nem tudom, hogy mikor javították a szoftvert végül, de akkor nem segített rajta a frissítés amikor én eladtam. Örülök, hogy neked bevált!

Re: Számtech problémák

2017.04.27. 00:03

NagyMatyas írta:
Gallaca írta:
NagyMatyas írta:
attila94 írta:6S küzdött akksi problémával de azt még ősszel megoldották elvileg egy frissítéssel. Westendben az iSamuraiban tudnak elvileg diagolni is, nekem még nem kellet de ismerős jót mondott róluk.


6, 6 Plus, 6S, 6S Plus küzdött, de nem szoftver problémával, hanem cserélni kell az aksit, mivel hideg időben drasztikusan kapacitást veszt és lekapcsol a készülék. Ha 3-4 éves a teló, akkor egyébként simán lehet, hogy ráfér egy aksi csere. :wink: Iphone SE-vel a héten nekem is kétszer valamiért nem volt térerőm, de mindkét esetben az újraindítás segített.

Deee megoldották egy frissítéssel. Műhelyben ha hidegben letettem a hatosom, akkor képes volt 60%-nál kikapcsolni. Nem lehetett visszakapcsolni. Ha betettem a kertészgatyám mellzsebébe, átmelegedett, akkor visszakapcsolt mintha mi sem történt volna, folytatta 60-ról. Aztán jött egy frissítés, utána nem volt gond.
Szó volt róla, hogy a robbanós Samsungok nyomán szoftveresen túlbiztosították az akksikat. (mélykisütés eredménye a pukkanós lipo akksi, ezt akarták elkerülni)


Nekem volt két db 6s-em télen, el is adtam őket, mert nem volt időm javíttatni, inkább vettem egy SE-t. Nem tudom, hogy mikor javították a szoftvert végül, de akkor nem segített rajta a frissítés amikor én eladtam. Örülök, hogy neked bevált!

Nekem van 6 és 6s is mind a 2 használva egyik a feleségem használja eéág sokat és én is de ilyen probléma egyszer sem volt a 2 telóval.Bár hozzá teszem nem lepödnék meg hogy lehet kis országunkba,gyengébb minöség ment, ugyan ugy mint a minap olvastam hogy kozmetikai és háztartási márkás cégek gyengébb minöséget arulnak otthon mint nyugaton.Bár ezt tapasztalatbol tudom hogy sajnos igaz.

Re: Számtech problémák

2017.10.05. 20:12

Hali!
Fater öreg gépe összeroskadt.
Kellene hozzá 2 x 1 GB DDR2 400MHz RAM és egy jó P4-es Pentium procó (S478) valamint egy AGP-s videókártya.
Nem porosodik esetleg valakinél ilyen :?:

Re: Számtech problémák

2017.10.17. 12:31

Jerry írta:Hali!
Fater öreg gépe összeroskadt.
Kellene hozzá 2 x 1 GB DDR2 400MHz RAM és egy jó P4-es Pentium procó (S478) valamint egy AGP-s videókártya.
Nem porosodik esetleg valakinél ilyen :?:
Ha még nem kaptál nálam valószínűleg akad, hogy jut el hozzá ? (Feltéve hogy megtalálom ;) )

Habár megfontolnám egy legalább kicsit frissebb számítógép beszerzését...

Tapatalkkal küldve az én ASUS_Z00AD eszközömről

Re: Számtech problémák

2017.10.17. 18:34

F_E_K_ írta:
Jerry írta:Hali!
Fater öreg gépe összeroskadt.
Kellene hozzá 2 x 1 GB DDR2 400MHz RAM és egy jó P4-es Pentium procó (S478) valamint egy AGP-s videókártya.
Nem porosodik esetleg valakinél ilyen :?:
Ha még nem kaptál nálam valószínűleg akad, hogy jut el hozzá ? (Feltéve hogy megtalálom ;) )

Habár megfontolnám egy legalább kicsit frissebb számítógép beszerzését...

Tapatalkkal küldve az én ASUS_Z00AD eszközömről

Köszi, már megoldódott.
A frissebb gép jó ötlet. De csak B opció. Ha ezzel még kihúzza fater két évig, akkor megéri.

Re: Számtech problémák

2020.07.30. 09:54

Azt hiszem, minden probléma nélkül
Fotograf ślubny Katowice
Fotograf ślubny Kraków
Fotograf ślubny Kielce
Fotograf ślubny Warszawa
Fotograf ślubny Przemyśl
Hozzászólás küldése

VigLink badge